moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

20 wrz 2011, 10:51

Mysle,ze to wynika z tego,ze on nas obserwuje,bo my rowniez czesto sie przytulamy i wyznajemy sobie uczucia,Andrzejek podlapal od nas :-D
i to jest piękne :-D ja jestem tyle lat ze swoim a nadal jestem zakochana w nim :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

20 wrz 2011, 15:53

a nadal jestem zakochana w nim :-D
- ja tez,ale nie powiem - dwa powazne kryzysy mamy za soba :ico_oczko: Ale jak to pieknie ktos kiedys napisal,ze kryzysy sa w malzenstwie potrzebne,jesli tylko ludzie umieja wyjsc z nich z jakas nauka na przyszlosc :ico_oczko:

Moje dziecko ma w czwartek dzien jesieni,tzn powitanie jesieni i musze go ubrac zgodnie z tematyka,czyli jezyk albo muchomorek :ico_noniewiem: Dobrze,ze mam corke,za dwa lata nie bede musiala kombinowac z muchomorkiem czy jezykiem,tylko ubiore jej sukienke,przyszyje listki i bedzie pani jesien :ico_oczko:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

20 wrz 2011, 16:10

dwa powazne kryzysy mamy za soba :ico_oczko: Ale jak to pieknie ktos kiedys napisal,ze kryzysy sa w malzenstwie potrzebne,jesli tylko ludzie umieja wyjsc z nich z jakas nauka na przyszlosc :ico_oczko:
my również mieliśmy i to w niecały rok po naszym ślubie.

Jutro mój przedszkola ma Piknik Jesienny. Jadą do innego przedszkola :-) młoda strasznie to przeżywa, jest podekscytowana

NICOLA_1985

21 wrz 2011, 10:11

my też mieliśmy kryzys jeden ale dosyć długo trwał, ale od 15 miesięcy jest już git :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :-)

[ Dodano: 21-09-2011, 10:12 ]
dzisiaj Karolina ma w przedszkolu teatrzyk i będą mieli robione zdjęcia :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

21 wrz 2011, 12:44

u nas jutro ida na otwarcie sezonu jesiennego i cale przedszkole idzie na pokazy lotnicze,organizowane przez wojsko,a w piatek jednak powitanie jesieni i maly bedzie jezykiem :ico_oczko:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

21 wrz 2011, 16:21

Pogoda dopisała, nawet ciepło nie było ale najważniejsze że nie padało. Piknik im się udał.
A teraz mała zołza chodzi :-) bo nie było dziś spania w przedszkolu... oby do wieczora.
Ja dziś też mam lenia, miałam dalej malować ale zrobiłam sobie przerwę...

NICOLA_1985

22 wrz 2011, 22:44

nie było dziś spania w przedszkolu...
to u Was w przedszkolu 4 latki spią ?? u nas śpią tylko 3 latki, 4,5 latki już nie.. zresztą moja karolina za nic w świecie by sie nie położyła spać, ona nie wiem skąd ma tyle energii, że jest po porstu nie do zdarcia :ico_oczko:

[ Dodano: 22-09-2011, 22:45 ]
zresztą fakty mówią same za siebie ona skończyła z dziennymi drzemkami jak miała trochę ponad dwa lata :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

23 wrz 2011, 09:03

zresztą moja karolina za nic w świecie by sie nie położyła spać, ona nie wiem skąd ma tyle energii, że jest po porstu nie do zdarcia :ico_oczko:
- a wiesz,dzieci potrafia nas zaskoczyc i to bardzo,u nas wprowadzili lezakowanie w tym roku,jako 3-lati nie spali,bo mieli mala sale,teraz przeszli do Krasnali i maja obowiazkowe lezakowanie,oczywiscie ja sie burzylam na zebraniu,ze jak to?Jakim prawem? Ale niestety tylko jedna mama i ja bylysmy przeciw,wiec moj syn zostal zmuszony do spania,przezywalam strasznie jak to bedzie,ze beda krzyczec na niego,bo on nie ulezy w ciszy itd a okazuje sie,ze on spi i jest z tego faktu zadowolony :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: W domu nie chce spac,w przedszkolu spi :ico_wstydzioch:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

23 wrz 2011, 09:47

nie było dziś spania w przedszkolu...
to u Was w przedszkolu 4 latki spią ?? u nas śpią tylko 3 latki, 4,5 latki już nie.. :

[ Dodano: 22-09-2011, 22:45 ]
zresztą fakty mówią same za siebie ona skończyła z dziennymi drzemkami jak miała trochę ponad dwa lata :-)
tak, ale tylko w pierwszym semestrze.
Moja Martyna również skończyła z drzemkami szybko, nie miała jeszcze dwóch latek :-) a w przedszkolu śpi.

NICOLA_1985

23 wrz 2011, 21:47

no to nieźle ciekawe co oni w tym przedszkolu za metody mają , że dzieci się tak słuchają.. moja Karolina w przedszkolu mega grzeczna no jak aniołek , przynosi same uśmiechnięte buźki (oceny) , nawet sprząta po sobie zabawki... a w domu taki mały diabełek , że ja czasami wychodzę z siebie i staje obok :ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość