Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

23 wrz 2011, 11:43

Ja mu mm nie podam na pewno- boję się, że jak jutro Młdy zostanie z moimi rodzicami to ona mu wciśnie- ale zapowiem, że jak się tak stanie już więcej go im nie zostawię :ico_nienie: Wystarczająco dużo dostaną mojego mleczka!

Aniu, to faktycznie nocka kiepska :ico_sorki: jak widać każde dziecko inne :ico_sorki: jeszcze troszkę i się spanie unormuje zobaczysz- cierpliwości.

Nowa, też bym się wściekła na tą pigułę, tak jak pisałą Murchinson to jest jej obowiązek, żeby sprawdzić co podaje :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

23 wrz 2011, 13:25

My po spacerze, młody śpi dalej na balkonie.
Murchinson, ty mi się tu nie śmiej bo ja mówię całkiem serio :-D :-D
Ja się do Ciebie tylko pięknie uśmiecham :ico_oczko:
z piekarnikiem niezłe jaja,teraz ciasta nie zrobisz :ico_noniewiem:
Trochę mi już przeszło, ciasto kupię i tyle. Dwa lata temu wywaliło bęben z pralki, na złość 5 dni po terminie gwarancji. Teraz ten piekarnik.
Ja mu mm nie podam na pewno- boję się, że jak jutro Młdy zostanie z moimi rodzicami to ona mu wciśnie- ale zapowiem, że jak się tak stanie już więcej go im nie zostawię :ico_nienie: Wystarczająco dużo dostaną mojego mleczka!
Powiedz to mamie od razu, że jak poda mm to wnuka szybko bawić nie będzie.
Nowa my spacerówkę wczoraj wyjęliśmy ale się wietrzy bo od zakupu w worku leżała.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 wrz 2011, 14:56

jeszcze troszkę i się spanie unormuje zobaczysz- cierpliwości.
wiem o tym,tylko ja już mam dość :ico_noniewiem:
Ja mu mm nie podam na pewno- boję się, że jak jutro Młdy zostanie z moimi rodzicami to ona mu wciśnie- ale zapowiem, że jak się tak stanie już więcej go im nie zostawię :ico_nienie: Wystarczająco dużo dostaną mojego mleczka!
koniecznie to powiedz,bo twoje mleczko jest dobre i mm mu nie trzeba :ico_nienie:
Ja się do Ciebie tylko pięknie uśmiecham :ico_oczko:
tak tak :-D
Trochę mi już przeszło, ciasto kupię i tyle. Dwa lata temu wywaliło bęben z pralki, na złość 5 dni po terminie gwarancji. Teraz ten piekarnik.
tak zawsze jest niestety,złośliwość rzeczy martwych :ico_noniewiem:

Milenka śpi ponad godzinę
Hania teraz się położyła i śpi :ico_noniewiem:
mąż zapowiedział że dzisiaj szybciej będzie z pracy,już może przed 18 :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

23 wrz 2011, 15:08

My po spacerku- pogoda ok, jest ciepło! Zrobiliśmy zakupy i oto jesteśmy :-)
Za obiad się właśnie zabieram!!
Maksio zasypia- mam taką nadzieję :-)

Aniu, jak mąż będzie miał wolne wybądź z domu, odpocznij od dziewczynek, umów się na lampkę wina z koleżanką albo coś, bo ogłupuejesz!

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 wrz 2011, 15:18

Aniu, jak mąż będzie miał wolne wybądź z domu, odpocznij od dziewczynek, umów się na lampkę wina z koleżanką albo coś, bo ogłupuejesz!
to nie jest takie proste :ico_noniewiem: tu na wiosce mam koleżanki ale wszystkie z dziećmi,to nie da się ospocząć...a jechać 5 km dalej to musiałby mnie A zawieźć i przywieźć (dla niego to nieopłacalne...),poza tym pracujące więc też ciężko się zgrać z kimkolwiek :ico_sorki:
ale ja w końcu coś wymyślę :-D :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

23 wrz 2011, 17:09

tak zawsze jest niestety,złośliwość rzeczy martwych :ico_noniewiem:
Ja to nazywam syndrom serwisu bo często jak mój D coś kupi to zaczyna się psuć zaraz po tym jak skończy się gwarancja.
ale ja w końcu coś wymyślę :-D :-D
Nie wątpię tylko myśl szybko i jeszcze szybciej wprowadź w życie.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

23 wrz 2011, 17:18

hej

młoda niedawno wstała, przespała większość dnia-standardowo po szczepieniu.

Ja z natury nie jestem wybuchowa, uważam, ze awantura niewiele by tu dała, bo było po fakcie, a szkoda nerwów, a ta pielęgniarka szczepiła już Liwię i Polę też i nigdy nie było żadnych problemów, obydwie z lekarka przepraszały :ico_sorki:
Za te pieniazki co zostały kupię malej coś ładnego :-)

Liwia szaleje na macie :ico_oczko: , dziś pierwszy raz samodzielnie przekręciła się na brzuszek :ico_brawa_01: , no i stópki swoje tez odkryła, chciała je wziąć do buzi, ale udało jej sie tylko skarpetkę ściągnąć.

Kurcze muszę zmykać, Polę od sąsiadki odebrać, wpadnę wieczorkiem to poodpisuję :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

23 wrz 2011, 18:02

Byliśmy na spacerze, przed wyjściem pytałam się męża jaka pogoda, to powiedział mi, że ciepło, a tak zmarzłam, że :ico_chory: jak wróciłam, to od razu nogi w miskę z ciepłą wodą, bo w letnich butach poszłam i herbatka z cytrynką, ale i tak czuję, że pęcherz dostał w tyłek :ico_sorki: tak mam, że jak mi nogi zmarzną, to od razu zapalenie pęcherza :ico_sorki:
markotka jak widzisz mamy podobnie z jedzonkiem
chyba tak :ico_sorki: tylko Krzysiu ostatnio jak poczuje mleko w smoczku, to drze się jakby go ze skóry obdzierali, a o dziwo chętnie pije wodę i nawet herbatkę, którymi do tej pory pluł :ico_noniewiem:
U nas uczulenie wyszło-małe bo małe ale niestety jest. Produkty ryżowe nie dla Mateusza.
szkoda, może za jakiś czas minie
A mi właśnie popsuł się piekarnik
o kurcze, szkoda :ico_sorki: to może sernik na zimno zrób, albo krówkę bez pieczenia?
Liwia szaleje na macie , dziś pierwszy raz samodzielnie przekręciła się na brzuszek , no i stópki swoje tez odkryła, chciała je wziąć do buzi, ale udało jej sie tylko skarpetkę ściągnąć.
super :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-09-23, 19:22 ]
Krzysiu usnął o 17 i jeszcze śpi :ico_noniewiem: już raz dzisiaj spał 2h i 2 razy po 1h

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

23 wrz 2011, 19:55

tak mam, że jak mi nogi zmarzną, to od razu zapalenie pęcherza :ico_sorki:
Ja też.

[ Dodano: 23-09-2011, 19:56 ]
Markotka to weź już teraz żurawinę (urinal albo coś w tym stylu).

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

23 wrz 2011, 20:01

nie mam żurawiny, ale wzięłam urosept

Krzysiu jeszcze śpi :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość