magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

23 wrz 2011, 22:38

aga za ząbka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U nas cisza z ząbkami choć rączki prawie całe w buzi są non stop :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

24 wrz 2011, 08:31

magda1614, dobrze, ze malemu przynajmniej to mleczkko smakuje :ico_sorki: :ico_sorki: no i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 6 miesiecy..
Fintifluszka, ja tez lubie ciuszki z ernstings family... kiedys az tak na % nie patrzylam, a teraz zaczynam coraz czesciej i teraz na wyrzedazy letniej kupilam malym kilka ciuszkow juz na przyszly rok, no i dluzsze rekawki tez, bo byly :-) a w styczniu zaopatrze sie na wiosne i jesien, w dlugie rekawy, spodnie, bo mniej wiecej mozna przewidziec jaki rozmiar bedzie mialo dziecko, bo czasem to nawet 50, 70% obnizka jest i zal byloby nie kupic

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

24 wrz 2011, 08:45

magda1614, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 6 miesiac
dobrze ze malemu mleczko smakuje.moze z czasem zacznie wieksze porcje zjadac

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

24 wrz 2011, 09:14

Dzien dobry


widze z e wzszyscy przelotem :ico_oczko:

Magda1614 WOW!!!za pol roku Filipka :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

no moze i ulewa dalej ale juz jeden sukces za wami ...lubi mleczko ...wiec wszystko bedzie dobrze :ico_sorki:

[ Dodano: 24-09-2011, 09:16 ]
Fintifluszkaah te stopki....bo ja mam paranoje pisalam juz bo dziec ma malutkie ....i chodzi w tych skarpetkach co po urodzeniu...jak bylismy u Barygady to jej Ala miala wieksze stopy ale baragada mowila ze Ala wogole miala duze stopy :ico_sorki:

[ Dodano: 24-09-2011, 09:22 ]
blanka26witaj spowrotem i popwodzenia z praniem ja mam 2 do nastawienia dzis i ...dom do sprzatniecia o tyle bedzie latwiej ze M. idzie na 12 do pracy to mi sie pod nogami nie bedzie platal :ico_sorki:


Sejana Fintifluszka no ja tez % jestem i potrafie na nastepny rok kupic :ico_haha_01: chcoiaz z moim Szymkiem to ciezko cos przewidziec bo urodzil sie malutki a jest spory teraz
My tu w UK mamy taki jeden sklep Primark sa tam ubrania dla kobiet mezczyzn dzieci buty zabawki troche rzeczy do domu typu koce firanki reczniki poduchy itp i jest on taniutki a jak juz zrobia promocje (a maja cos na promocjii non stop) to wogole grosze :ico_brawa_01:
uwielbiam tam chodzic :-D

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

24 wrz 2011, 10:52

Sejana Fintifluszka no ja tez % jestem i potrafie na nastepny rok kupic :ico_haha_01: chcoiaz z moim Szymkiem to ciezko cos przewidziec bo urodzil sie malutki a jest spory teraz
Marcelina nosi teraz 74, czasem 80, a na przyszly rok jej kupilam 86/92, mysle, ze bedzie ok, a od 98/104 juz mam ciuszki po blizniaczkach, wiec wtedy bedzie juz niewiele kupowania, bo one czesc ciuszkow jak nowe maja.. No i od sasiadki caly karton rozm. 92 dostalam :-D wiec wielkie kupowanie mi sie skonczy..
Najciezej to blizniaczkom kupowac, bo juz na 122 kupuje, a nie mam od kogo ciuszkow dostac, wiec wszystko musze podwojnie kupowac i wtedy patrze na%.
Teraz juz tylko czapki i rekawiczki na zime mi zostaly do kupienia, no i buciki..
Ale w styczniu juz bedzie wyprzedaz zimowa, wiec znowu bedzie polowanie :-D
blanka26witaj spowrotem i popwodzenia z praniem ja mam 2 do nastawienia dzis i ...dom do sprzatniecia o tyle bedzie latwiej ze M. idzie na 12 do pracy to mi sie pod nogami nie bedzie platal :ico_sorki:
pranie to jest masakra :ico_szoking: po naszej 5 to praktycznie codziennie musze jakies pranie wlaczyc, rzadko sie zdarza, zeby byl dzien bez prania :ico_zly:

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

24 wrz 2011, 11:04

Hej, dziewczyny ja tylko meldunkowo, ze zyjemy, jakos nie mam weny na pisanie , ale codziennie czytam co u was!!!

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za półroczne dzieciaczki i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za nowe ząbki!!!

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

24 wrz 2011, 11:35

Dziewczyny miłego weekendu!!!

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

24 wrz 2011, 19:16

ale pusto...wiadomo ze weekend :ico_oczko:
wlasnie dalam malemu chrupeczka o smaku marchewkowym i ciumka...zadowolony...a daral sie w nieboglosy .... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 24-09-2011, 19:18 ]
a ja sie balam mu wczesniej kupic bo na nich napisane jest 7+ :ico_szoking: a to zwykly chrupek kukurydziany zmarchewkowa posypka :ico_szoking: teraz bede mu dawac bo widze ze smakuja :-D

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

24 wrz 2011, 19:48

hejj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za pół roczku Filipka
ja tez Blance kupuje ubranka na 74 a te buciki co kupilam na zime to sie sznuruje inncyh tez nie kupuje bo zawsze skopie i po butach ;p
a dzis kupilam jej kubeczek niekapek i wlalam troszkee soczku jablkowego i od razu wiedziala ze dziubek do buzi i nawet ciumkala gorzej z przechylaniem ale dawala rade i cos tam jej polecialo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
troszke mi przykro bo moja mama mnie cos nie odwiedza ;/ a ma do mnie tylko 3 km u mojej siostry jest codziennie a ja musze sie prosic zeby przyjechala do mnie przeciez nie kaze jej siedziec nie wiadomo ile chociazby na kawe i nie chodzi o mnie ale o Blanke chociaz raz w tygodniu a ona czemu ja nie przyjade my nie mamy swojego samochodu nawet a K sie teraz tez caly czas uczy wiec czasem mama po mnie przyjezdzala i pozniewj wieczorem odwozila ale ja nie chce tam jechac do niej bo moja siostra wiecznie z dziecmi siedzi juz wam pisalam i chałasują a Blanka marudna bo nie moze zasnac i poznei jtylko ja i ona umeczona cały tydz nie byla wczoraj z nia gadalam to mowila ze moze dzis przyjedzie ale nie a byla z moja siostra i jej synkiem w miescie wiec mogli wpasc do mnie ;/ nie wiem o co chodzi ale troszke mi przykro bo ja choc teraz mam 25lat to odkad pamietam ubiegałam sie o wzgledy mojej mamy zawszee jej wypominalam ze mnie gorzej traktuje niz moja o rok starszą siostre
raz jak do niej dzwonilam to troszke moze takim tonem z pretensjami ze moglaby chociaz na pol godz do Blanki przyjechac a ona ze zmeczona ze co ja mysle ze ona do gory brzuchem lezy i nic nie robi i ze ja ja niby wyzwalam zawsze wszystko zle odbiera juz teraz nie dzwonie bedzie chciala przyjechac to przyjedzie :ico_noniewiem:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

24 wrz 2011, 22:11

wczoraj mielismy sesje zdjęciowa to jutro wrzucę fotki i wam się pochwalę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość