Monka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2008, 10:38

zegarki...zegareczki..bransolety...

31 lip 2008, 10:48

Jakie preferujecie? tradycyjne, nowoczesne, bizuteryjne czy razej cos sromnego? Ktos cos moze polecic?

alinkaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 04 lis 2009, 00:38

04 lis 2009, 00:53

Witam,
Ja od zawsze nosiłam takie zwykłe, na pasku skórzanym, ale raczej bardziej męskie niż damskie. Natomiast ostatnio znalazłam ciekawą propozycję firmy ESPRIT. Czarny na bransolecie, więc elegancki, ale zarazem lekko sportowy: Link został usunięty przez administratora ze względu na reklame innej strony, Moim zdaniem idealny. Zarówno na co dzień jak i na wieczorne wyjście:) Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 18 lis 2009, 11:37 przez alinkaa, łącznie zmieniany 1 raz.

togs
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 19 wrz 2009, 15:29

08 lis 2009, 23:27

Z zegarkiem się praktycznie nie rozstaję. Nie przemawiają do mnie te elektroniczne w komórce. Zazwyczaj zakładam mój ulubiony, klasyczny, na skórzanym pasku (coś takiego: Link został usunięty przez administratora ze względu na reklame innej strony). Zapewne nie wszyscy mają taki gust jak ja, ale ostatnio zauważyłam, że kupując prezenty kieruję się głównie swoimi upodobaniami. Dlatego moja przyjaciółka dostała ode mnie zegarek, który stylem bardzo przypomina mój.
Ostatnio zmieniony 18 lis 2009, 11:37 przez togs, łącznie zmieniany 1 raz.

aniutek99
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 17 lis 2009, 02:15

17 lis 2009, 02:32

O matko.... Ja uwielbiam zegarki. Przeróżne... nawet kolczyków chyba nie mam tyle co zegarków. Myślę, ze zaraziła mnie tym mama. Tyle, że ona co jakiś czas gubi swój zegarek więc ma realny powód, żeby kupić nowy. Ja tyle szczęścia- nieszczęścia nie mam... :p Ostatnio zakręciłam sie na punkcie zegarków męskich i co chwilę wymianiam mojemu facetowi. Co prawda On nie podziela mojej pasji :/ A jak u Was?

kasiula86
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 31 lip 2009, 10:30

19 lis 2009, 15:29

Przez pewien okres zupełnie nie podobały mi się zegarki i twierdziłam że to zbędny gadżet. Teraz jak tak oglądam różne stronki z zegarkami, doszłam do wniosku, że zegarek może być niemalże "częścią" stroju :ico_haha_01: , a przynajmniej fajną ozdobą.
Jednak ja bardzo cenię sobie oryginalność i niekonwencjonalne, luksusowe wykonanie. Strasznie podobają mi się zegarki jakie znalazłam na link został usunięty przez obsługę forum- znanej włoskiej firmy - Locman.
Według mnie są kapitalne.
Ostatnio zmieniony 14 sty 2010, 15:23 przez kasiula86, łącznie zmieniany 1 raz.

shine
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 09 lis 2009, 14:12

01 gru 2009, 14:33

Zegarki są fajnym dodatkiem do całości ubrania. Ja sama nie lubię mieć na sobie zbyt dużo biżuterii bo czuję się obwieszona jak choinka, więc w takiej sytuacji zegarek doskonale się u mnie sprawdza jako dopełnienie ubrania :) Lubię przeróżne zegarki, te delikatne i eleganckie na ładnej bransoletce i taki z dużymi kolorowymi tarczami :) Wszystko zależy od stroju, do którego chcę to założyć. Ostatnio na stronie link został usunięty przez obsługę forum widziałam zegarki Locmana, które mnie wręcz zachwyciły. Trochę sobie kosztują ale znam miłośników zegarków, którzy za fajne są w stanie zapłacić każdą cenę :)
Ostatnio zmieniony 14 sty 2010, 15:22 przez shine, łącznie zmieniany 1 raz.

Madzia27
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2011, 16:47

15 wrz 2011, 16:55

a mi sie podobaja ostatnio zegarki kolorowe. Dosyć modne są zegarki typu Ice Watch i postanowiłam sobie kupić. Mają wymienne paski o rózńych kolorach, więc można zakładać każdego dnia inny kolor :) Sam zegarek jest bardzo ładny i nie drogi . Taki sam jak mój miał David Guetta na jednym z teledysków, więc kolorowe nie znaczą - tylko dla dzieci. Pomimo tego, że maja plastikowe branzolety to są bardzo mocne i wytrzymałe. Polecam wszystkim .

Link usunięty przez obsługę forum
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2011, 16:42 przez Madzia27, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Limonetka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 12 mar 2011, 15:39

26 wrz 2011, 14:51

Bardz lubię zegarki może dlatego, że nie noszę pierścionków ani bransoletek zbyt często. Ja mam jeden :-D taki bardziej biżuteryjny :)

Loverdose
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 21 wrz 2011, 09:33

28 wrz 2011, 12:22

Biżuteria to nierozłączny element kobiecego stroju. Najważniejsze by nie przesadzać z ilością. Bardzo lubię zegarki w formie bransoletki. Jednak nie lubię kolorowych, wolę proste, eleganckie, najlepiej pozłacane (zdecydowanie białe złoto).
Oprócz zegarka-bransoletki nie noszę innych bransolet. :-)

Awatar użytkownika
Delikatna
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 07 wrz 2011, 01:55

28 wrz 2011, 21:03

ja nie przepadam za zegarkiem na sobie, tzn. już sama nie wiem, co było najierw: czy to ja nie lubię zegarków, czy zegarki mnie? Zawsze musiałam go oddawac do naprawy, albo wyrzucić do kosza po niespełna tygodniu noszenia. natomiast lubię biżuterię :-) Do mojego typu urody pasuje srebrna, nie zawsze "delikatna: :-) , czasem zaszaleję dużymi kolczykami lub efektownym pierścieniem. No i korale... wciąż, nadal, zawsze

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość