szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

02 paź 2011, 10:18

oj ja chyba przechowlowuje, ale chce miec pewnosc, ze mam wszystko porobione przed porodem
Skąd ja to znam .Tak samo mam robię i robię do upadłego a potem się zastanawiam czy w ten sposób ja nie jestem w stanie małej zaszkodzić.Ale widać takie kobietki są.
czy tylko on tak sie zachowuje to nie wiem, ale wiecznie slysze Erys to Erys tamto, ale jak bylam z nim przez te dwa dni po 4 godziny, to wiidzialam jakl starsze dzieci rzucaly kamieniami i piaskiem i pokazaly Erysiwi
No właśnie , wiadome jest że dziecko robi to co zobaczy u innych ,naśladuje . Niestety i te złe rzeczy też. Ale tak jak ci pisałam babka w przedszkolu mówi ze Erys to czy tamto bo nie będzie do ciebie mówić że jakiś Bartuś jest niegrzeczny że boje dzieci itp.
Porozmawiaj z panią może czy oni jakoś dziecku tłumacza, ja nie zganiam wychowania na innych bo tak samo i ty nadal musisz tłumaczyć mu że tak nie wolno ale myślę że samo,, nie wolno,, nic nie da bo niby dlatego nie wolno?Ja pokazywałam Oli że po czymś takim może się lać krew , że coś złego się dziać i dokładnie pokazywałam skutki bo samo gadanie tak jest brzydko nie wiele dawało.
jak tylko ktos przychodzi, czy dzieci to odbija mu i nie wiem wlasnie dlaczego
Popisuje się , pokazuje.Moja tez przy mnie anioł a przy innych dorosłych czy dzieciach już wstępowało w nią coś . Więc ja na to nie zwracałam uwagi , no może dlatego że nie było to jakieś złe i nie przeginała.
przeciez masz tez i siostre i nie rozumiem czemu Twoja siostra nie ma tyle obowiazkow co Ty
Siostra pracuje ostatnio od wczesnego ranka do nocy ale wtedy zazwyczaj ma dzień wolnego .I rozumiem że jak pracuje od rana do 22 albo i dłużej to nie zrobi nic ale kiedy ma wolny cały dzień to szlak mnie trafia jak ona mówi że chce odpocząć i leży cały dzień, laptop kawka jedzenie i po sobie nawet nie pozmywa.Mama to widzi i tez się denerwuje ale to na marne bo ona i tak nic sobie z tego nie robi. Ona sama prania czy nawet ubrań sobie nie prasuje tylko mamę woła.
Mnie też to wkurza że się tak nauczyli i widzę że będzie niezła jazda jak Lila się urodzi kiedy już nie będę tak skakać koło nich na każde zawołanie.
Tato wczoraj mi powiedział że mam się nie denerwować że jakoś damy rade przecież a wiadome dziecko najważniejsze będzie.
Tak to jest jak dasz palec to zaraz wezmą cała rękę i dalej będzie im mało.
szkieletorek Wiadomo ze jak będzie dziecko to najwiecej czasu jemu poświęcasz a nie głupiemu wieszaniu prania :ico_szoking:
Dla niej nie jest to takie oczywiste bo ona nigdy nie była taką typową kochającą oddana mamą. Dla niej od zawsze najważniejsze było i nadal jest to by w domu było czysto , błysk .No ja tez to lubię ale nie kosztem dziecka, myśmy zabawek nie mieli ale nie z biedy tylko dlatego że bałagan by był. Ja dziecka nie mam więc może nie wiem co to bałagan ale codziennie miałam tutaj Oleńkę i ona od razu sobie robiła po swojemu i na całej gorze było porozwalane ale nie zwracałam uwagi na to bo to dziecko, tylko po skończonej zabawie zawsze uczyłam by pozbierała.
Nigdy nie miała czasu dla nas bo wiecznie roboty ma dużo.
To jest temat rzeka ale mam nadzieje i zawsze sobie to powtarzam by właśnie nie być taką jak ona. Kocham porządek i jak błyszczy ale jak sprzątam to dla siebie by siąść w czystym domku ale nie mam zamiaru nie jeść np w salonie bo przed chwila tam wysprzątałam A mama na dole tak ma.
ja co 2 dni odkurzam i scieram kurze
ja odkurzam codziennie, bo nie lubie jak mi cos miedzy nogami sie plata, a kurze tez scieram tak co dwa dni
Ja odkurzanie i kurze co drugi dzień.Też nie cierpię jak czuje coś pod stopami ale u nas nie chodzi się po domu w butach więc się tak nie brudzi.
Widzę że jesteśmy takie same . Dokładnie tak samo robimy wszystkie.
Wczoraj znow tesciowa do mnie mowi, a to jak pojdziesz rodzic to z Erysiem bedzie Przemek siedzial tak
Czemu nie powiedziałaś że będzie z tobą na porodówce? Może ona nie wie że nie macie z kim małego zostawić ?
Acha noi stawiam :ico_tort: za skonczone 38 tygodni, ciaza donoszona
:ico_sorki:
:ico_sorki: gratulacje
Kiedy masz wizyte?

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

02 paź 2011, 10:39

Pati gratuluje donoszenia ciązy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Kurde ja znów wymiotuje ledwo śniadanie zjadlam :ico_olaboga: ale źle się czuję i Oliwka dostała ataku szału w brzuchu :ico_szoking:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

02 paź 2011, 10:59

Witam:)
Pati ja nie rozumiem czemu jej nie powiedziałaś że nie masz z kim dziecka zostawić?? Może jak się pyta o to to czeka aż się zapytasz czy nie zostanie z Erykiem? No bo tak to trochę wygląda. Gratuluję donoszonej ciąży :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U nas rano nie zapowiadało się na pogodę bo zachmurzone było strasznie ale teraz się wypogodziło więc jest super:D

izabela współczuję Ci że się tak męczysz, ja tak nienawidzę wymiotować że aż mi słabo na samą myśl. Na szczęście przy ciąży dwa razy mi się tylko zdarzyło :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

02 paź 2011, 11:10

współczuję Ci że się tak męczysz, ja tak nienawidzę wymiotować że aż mi słabo na samą myśl. Na szczęście przy ciąży dwa razy mi się tylko zdarzyło
ja mialam spokój po 18-19tc /tych poczatkowych/ no i teraz znów mam meczarnię od 3 tygodni gdzieś.

[ Dodano: 02-10-2011, 11:29 ]
Informacja jaką dostałam od Kwiatunio


Własnie czekam na Artura i jedziemy do domku. Iza dostała żółtaczki, w nocy była naświetlana ale jest dobrze. Jak sie ogarne w domu to sie odezwę. Buziaki!


Kawiatunio duzo zdrówka dla córeczki, wracaj szybciutko do nas :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

02 paź 2011, 12:40

Acha noi stawiam :ico_tort: za skonczone 38 tygodni, ciaza donoszona :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Gratuluję :ico_brawa_01:

A ja stawiam spóźniony :ico_tort: za wczoraj skończony tydzień :-)

Izuś gratuluję szybkiego porodu i zdrowego synka :ico_brawa_01:

Kocura widzę nowe zdjęcie Zuzi w podpisie. Śliczna Twoja córcia.

Fajnie, że Kwiatunio już do domku z córcią wraca.

Pati mi się też wydaje, że teściowa czeka żebyś Ją poprosiła by została z Erysiem.

Szkieletorek Ty codziennie tyle w domu robisz, że ja chyba w ciągu tygodnia tyle nie dam rady.

[ Dodano: 02-10-2011, 12:42 ]
Hm.... suwaczek coś mi się opóźnił :ico_noniewiem: Powinno być 38 i 1 dzień

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

02 paź 2011, 14:43

Hej kochane ja na sekunde tylko :ico_sorki: wybacice ale nie dam rady doczytac :ico_sorki: wiem tylko ze Izus urodzila :ico_brawa_01: Gratuluje kochana :ico_brawa_01:
u nas ok maly jest cudny uwielbia siedziec przy cycu :-D tak wiec ja calymi dniami jestem w pelnej gotowosci bo maly potrafi jest nawet 2 godziny :ico_oczko: ogolnie ciezko mi sie zorganizowac Hubert jest jeszcze maly i musi byc ktos w domu ciagle bo nie dala bym rady :ico_olaboga: ale jakos sobie radzimy w nocy roznie bywa czasem maly spi 2xpo 3 godziny czasem marudzi i siedzi przy cycu ogolnie sypiam po 4-5 godzin z przerwami i w dzien godzinke dosypiam , narazie musze sie nauczyc malego poczekac az malemu sie wszystko unormuje i bedzie mozna rozplanowac dzien :ico_oczko: ok wlasnie maly sie budzi uciekam

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

02 paź 2011, 14:44

Ja dziś w kiepskim humorze, bo nocka kiepska, i M. mnie wkurzył,że :ico_zly: Szkoda gadać, pacan jeden :ico_zly:
Uuu co się stało ?
Śliczne zdjęcie córci w podpisie.
Kurde ja znów wymiotuje ledwo śniadanie zjadlam
Jejku szkoda mi ciebie, aż się boje jak mnie to złapie.
Trzymaj się jakoś.
Pati Może jak się pyta o to to czeka aż się zapytasz czy nie zostanie z Erykiem? No bo tak to trochę wygląda.
Mnie tez tak to wygląda. Może my patrząc z boku inaczej to widzimy.
Informacja jaką dostałam od KwiatunioWłasnie czekam na Artura i jedziemy do domku. Iza dostała żółtaczki, w nocy była naświetlana ale jest dobrze. Jak sie ogarne w domu to sie odezwę. Buziaki!
Oby już ta żółtaczka nie powróciła , dochodźcie do siebie i wracajcie do nas.

A co się dzieje z SANDRUSIA??
A ja stawiam spóźniony :ico_tort: za wczoraj skończony tydzień :-)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratulacje
Hm.... suwaczek coś mi się opóźnił :ico_noniewiem: Powinno być 38 i 1 dzień
Nie no dobrze pokazuje .

My po obiadku .P kimie na sofie obok i mnie tez coś łamie .

[ Dodano: 02-10-2011, 14:47 ]
Sandrusia ty masz 2 juz w domu i 3 malutkie wiec nie dziwimy sie ze masz pelne rece roboty. Nie doczytuj nas nawet tylko czasem jak dasz radę wpadnij i napisz jak u was.

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

02 paź 2011, 18:05

ale tu dzisiaj cisza straszna zaległa :ico_szoking: ja siedzę u mamy od 12 bo nuda w domu była

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

02 paź 2011, 18:09

zaglądam do was od rana :ico_haha_01: a napisać nic nie mogłam :ico_haha_01:
teraz pisze jedną reką :ico_haha_01:

Konradek grzeczny, ładnie śpi
wczoraj miałam nawał pokarmu, zastoje mi sie porobiły bo młody nie ciągnoł aż tyle :ico_olaboga: w dodatku przespał całą noc :ico_szoking: od 22.00 go nie karmiłam to obudziłam go o 4.00 bo miałam kamienie w cycach :ico_olaboga:
ale teraz już oki

Maja troche bzikuje, w sensie całuje głaska, nosić chce, raz jest delikatna a raz gniecie małego :ico_olaboga: no ale wszystko przed nami :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

02 paź 2011, 18:50

izuś_85, wiem, że z Majeczką dacie radę. Nauczy się jak się obchodzi z braciszkiem.

Iza, jeszcze nie urodziłaś? :ico_noniewiem: Śmigaj już tam na porodówkę.
A jak (odpukac!!!) nie rozpakujesz się w terminie, to jakieś wywołanie? kiedy?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość