dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

04 paź 2011, 21:50

hej :-D

rybko brzusio jak na ten tydzień sporawy :ico_brawa_01: i gratki za trzeci miesiąc :ico_brawa_01:

asiab, a jak teraz Franuś????

gusia a skąd te plamienie??? Dobrze ze obyło sie tylko na strachu :ico_sorki:

mama_zuzi gratuluję :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kingoza ja jem dużo pieczywa chrupkiego , dużo jogurtów, serkow, owoców, nie łączę ziemniakow z miesem...i poki co zaparć nie mam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: w pierwszej ciązy miałam :ico_wstydzioch: ale przy odchudzaniu nauczyłam sie zdrowo jeść...i od tamtej pory spoko :-D


ja nigdy nie spałam na brzuchu...wiec ze spaniem u mnie ok...śpię najczęsciej na którmś z boków...i często na plecach...

w pierwszej ciązy nie mogłam sie doczekać kiedy brzusio urośnie...a teraz to troszkę go zakrywam :ico_wstydzioch: , nie wiem czemu...tak jakbym troszke sie go wstydziła :ico_puknij:

a ja nadal jestem za drugim syneczkiem :-D ale cos czuję ze bedzie córa...nie wiem czemu...moze dlatego ze wszyscy mi ją wmawiają :ico_szoking: :ico_oczko:

a przyziernośc robi sie miedzy 12 a 13 i6 dniu ciązy. A czy poźn iej jest to wiarygodne...to nie wiem

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

04 paź 2011, 21:51

jestesmy po kolacji, Kris sie jeszcze w łóżku wierci i oglada spiaca rybke na minimini :ico_noniewiem: coz moze zasnie, bo ostatnio zasypia ok 23 :ico_olaboga:

iw_rybka, sliczny brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no napewno sie strachu najadłaś nie mówili dlaczego plamiłaś ?
no troche napewno :ico_olaboga: a okazało sie ze mam nadzerke i lekarz musial przy usg zachaczyc i stad te plamenie, szyjka zamknieta :ico_sorki: :ico_sorki:

zreszta lekarz strasznie nie mily, gburowaty,bezszczelny typ :ico_zly: :ico_zly: na dniach bede pisac skarge na niego :ico_zly:

kingoza, ja bym jej zwrocila i kazala sie zajac wlasnym tylkiem, takie komentarze sa zbedne :ico_puknij:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

05 paź 2011, 08:21

a ja wam przedstawiam moje córeczki

kilka fotek z naszego poniedziałkowego spaceru

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

05 paź 2011, 08:32

jagodka24, sliczną masz rodzinkę a dziewczynki słodziutkie jak ładnie za rączkę idą :)
asiab, a jak teraz Franuś????
wczoraj 2 razy kupę zrobił ale nie luźną tylko taką bardzo bladą i śmierdzącą i troche płakał że go boli brzuszek. Później było ok ,dziś też marudził raz że go boli ale chyba dam go do przedszkola bo bedzie mi płakał że chce iść do dzieci.
no troche napewno a okazało sie ze mam nadzerke i lekarz musial przy usg zachaczyc i stad te plamenie, szyjka zamknieta
no to dobrze wszystko zamkniete :ico_sorki:

A właśnie dziewczyny czy badają was lekarze co jakiś czas ginekologicznie ? Pamietam że martwiłam sie zawsze w ciąży z Frankiem czy szyjka mi sie nie skraca jakąs taką obsesję miałam , ostatnio jak miałam usg to ginek mówi że wszystko zamkniete, ale przecież np czy długość szyjki jest wporzadku to jak on przez usg zobaczy hmmm ?

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

05 paź 2011, 08:43

jagodka24, sliczne dziewczynk, zuzka nie ma mowi zeby chodzila za reka ona chodzi swoimi sciezkami

ja wczoraj zauwazylam ze indentycznie reaguje w ciazy jak z zuzka wymiotuje o tej samej porze czyli wieczorem mam na to samocho ochote do jedzenia i na to samo nie moge spojrzec. wiec powiedzialam mezowi zeby szykowal sie na dziewczyne to on wielce zalamany ze nie bedzie mial kto jego warsztatu samochodowego przejac i na koniec stwierdzil coz zuzia bedzie musiala zostac lakiernikiem

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

05 paź 2011, 09:14

asiab, mnie za każdym razem ogląda wewnątrz :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

05 paź 2011, 09:25

kochane .. witam..
asiab dobrze ze z Frankiem juz lepiej :ico_sorki:
gusia dobrze ze to tylko nadzerka.. :ico_noniewiem: cieszymy sie ze dzidzius zdrowy :ico_haha_01:
jagodka ale sliczne masz te dziewczynki :ico_brawa_01: obie takie slicznotki :579:

[ Dodano: 05-10-2011, 09:28 ]
kingoza, ja bym jej zwrocila i kazala sie zajac wlasnym tylkiem, takie komentarze sa zbedne :ico_puknij:
ha ha ha .. ja juz ja znam :ico_haha_01: powie mi wtedy ze ona tylko "zartowala" i ze nie zanm sie na zartach i wyjdzie na mnie ze ja jestem wielka PANIA i ze sie obrazam o byle co :ico_noniewiem: dlatego wole nic sie nie odzywac i mniec ja w 4 literkach :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

05 paź 2011, 09:42

jagodka24, śliczne dziewczynki! :ico_brawa_01:
dawno ich nie widziałam.

dzwoneczek82, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 5. okienko!!!!!!!! pędzicie do mety jak szaleni ;-)
i na koniec stwierdzil coz zuzia bedzie musiala zostac lakiernikiem
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

05 paź 2011, 10:49

dzwoneczek pozazdroscic 5 okienka :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

05 paź 2011, 11:41

kingoza, jeszcze trochę i ty będziesz miała 5 okienko ;-) nie przejmuj się. każdą to czeka :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość