szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

05 paź 2011, 11:49

A ja od rana w kuchni bo znów mnie wzięło na gotowanie i pieczenie.
Leczo z cukinii muszę tylko doprawić i gotowe. Kompocik tez już ugotowany. Zapiekanka makaronowa z serem szynka i kukurydza gotowa tylko wstawić o odpowiedniej porze do piekarnika. Galaretka na deser zrobiona z bita śmietana. Jabłka obrane i teraz biorę się za wyrabianie ciasta. A potem mam ochotę upiec jeszcze bułeczki takie z makiem i sezamem ale nie wiem czy będzie mi się chciało. Czas pokaże.

W nocy dziś bardzo dobrze mi się spało więc mam siły za 3 , choć za trzech mam normalnie a dziś chyba za czterech.
Po pieluszki mieliśmy jechać dziś ale jutro jadę do Gina a to można powiedzieć że prawie po drodze więc wtedy odbierzemy by nie tracić niepotrzebnie paliwa dziś.

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

05 paź 2011, 11:56

ja wyciągłam juz watróbke na obiadek :-) oysznie wyglada nie ma co :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

05 paź 2011, 12:01

A ja piję sok ktory odcisnęłam z jabłek do placka .
Pianka do niego sie uciera sama i zaraz wstawiam do pieca.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

05 paź 2011, 12:11

szkieletorek, ty kucharko forumowa :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

05 paź 2011, 12:48

Pianka do niego sie uciera sama i zaraz wstawiam do pieca.
Ty to masz siły do tego pieczenia, ja na razie walcze z obiadkiem powoli, jeszcze musze dosprzatać pokój Oliwki :-D

[ Dodano: 05-10-2011, 12:52 ]
Nic biorę się za mycie okien :-D coś robic trzeba

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

05 paź 2011, 12:52

szkieletorek, Ty to masz powera, nie mozesz zyc jak czegos nie robisz, zazdroszcze Ci tych wypiekow i tych smakolykow, bo ja do tego sie nie garne

Wiecie co mam juz po prostu dosc,nie mam wiecej sily i nerwow na uzeranie sie z tym przedszkolem, nie posle go jutro i koniec, przeroslo mnie to wszystko chyba :ico placzek: :ico_placzek:

Zajechalam po malego i od raz slysze Eryk to Eryk tamto, jakas bachurzyca do mnie podchodzi i mowi, ze Eryk ja lopatka uderzyl w twarz czy pod oko nie wiem dokladnie, za chwile podchodzi chlopak, ze Eryk mu piaskiem w oczy rzucil, no kuzwa ilez mozna wysluchiwac, juz mialam jej mowic czy tylko Eryk tak sie zachowuje, bo wczoraj na tym festynie widzialam co innego i mowi jeszcze do mnie Pani, ze wzial kredki i popisal podloge. Wiecie co ciezko mi, bo mowie do niego tlumacze, ale ile razy mozna mowic a on dalej swoje, nie wiem na ile z tego jest prawda, bo on w domu tak sie nie zachowuje, owszem czasami rzuca zabawkami ale to w zlosci , a oni robia z niego jakiegos potwora, po prostu odechciewa mi sie wszystkiego.
Pozabieralismy mu wszystkie zabawki dzis, nie wiem czy on nie chce zrozumiec co sie do niego mowi czy tylko udaje :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 05-10-2011, 12:54 ]
Nic biorę się za mycie okien :-D coś robic trzeba
ja tez mialam sprzatac dzis, ale niemam juz checi, odechcialo mi sie wszystkiego

Ja obiad juz mam zrobiony, udalo mi sie wyrobic do 11.30 z obiadem, ide wlasnie nam nakladac bo glodna jestem juz.

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

05 paź 2011, 12:59

Pati85, ja nie wierze ze Eryk taki zły w przedszkolu jest, moze te babska się na nim uwziely, a inne dzieci niby aniolki siedza i sluchaja wszystkiego. Według mnie pierrdoły gadają, a nie mozesz dac go do innego przedszkola??


Patrze na foto Twojego syna i nie wierzę w to co mówią
a tez mialam sprzatac dzis, ale niemam juz checi, odechcialo mi sie wszystkiego
ja własnie mam power, a zdziwiona jestem po nieprzespanej całej nocy ze tak sie czuję :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

05 paź 2011, 13:06

Pati85, ja nie wierze ze Eryk taki zły w przedszkolu jest, moze te babska się na nim uwziely, a inne dzieci niby aniolki siedza i sluchaja wszystkiego. Według mnie pierrdoły gadają, a nie mozesz dac go do innego przedszkola??
nie wiem kochana, ja juz nic nie wiem, juz mi rozne mysli przychodza do glowy, dzieci wiedza, ze on nie mowi po niemiecku wiec moze wykorzystuja to przeciwko niemu, latwo jest na kogos zrzucic wine jesli ten ktos nie rozumie, ze ktos wlasnie o nim mowi, nie wiem na ile to co ona mowi jest prawda,ale ja mam juz dosc, jutro nie posle go przedszkola i chyba stamtad zabiore, on dzis mowi, ze Pani jest glupia i jej nie lubi.
Patrze na foto Twojego syna i nie wierzę w to co mówią
wiesz co on tez potrafi dac w kosc, jest niegrzeczny, ale jak to dziecko, raz sa lepsze chwile raz gorsze, ale bez przesady, nie non stop slyszec to samo co to niby on wyprawia

Siedze i wyje juz sily mi opadly, a mialam tez dzis posprzatac, ale przez ta sytuacje z przedszkolem odechcialo mi sie............ mam dolka, a raczej wielka doline

[ Dodano: 05-10-2011, 13:06 ]
Dobra lece, nie bede Wam tu smac wiecej

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

05 paź 2011, 13:14

wiesz co on tez potrafi dac w kosc, jest niegrzeczny, ale jak to dziecko, raz sa lepsze chwile raz gorsze, ale bez przesady, nie non stop slyszec to samo co to niby on wyprawia
dorośli ludzi tez maja gorsze dni nie ma ludzi którzy zawsze szczęśliwi sa tym bardziej dziecko, nowe otoczenie, pełno obcych dzieci itd. ale nie sadze by był aż tak zły jak go przedstawiają, najlepiej go przenieść. A tym bardziej daje do myślenia to że sam powiedzial że Pani nie jest ok z przedszkola.
Dobra lece, nie bede Wam tu smac wiecej
lepiej sie Kochana wygadac, ulzy Ci a moze ktoś coś rozsądnego doradzi :-)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

05 paź 2011, 13:42

pati ty idz do dyrekcji pprzedszola i powiedz ze czujesz ze sie uwzieli bo ty Polkwa (czy eryk jest jedynym Polakiem?) ja bym straszyla sądem i dyskriminacja, co to znaczy ze inne dzieci ci skarza, a co ze pomalowal podloge a gdzie przedszkolanki byly wtedy, coi nie tumacza jemu??? bo nie zna jezyka to moze w ogole do niego nie mowia

ja bym poszla z mlodym do pkola i obserwowala co robi, nie mozesz karac go za to co bylo w przedszkolu, bo ciebie tam nie bylo, nie wiesz co jest prawda.

ja bym na babki wyskoczya z ryjem ze nie potrafia dzieckiem sie zajac, bo to ich rola przez te kilk godzin, ty mozesz tlumaczyc a on w danej chwili moze nie rozumiec o co ci chodzi skoro ciebie z nim nie ma

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość