NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

08 paź 2011, 08:28

magda1614, nie zlosc sie na niego, on nie jest winny temu wszystkiemu :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: moze dzisiaj juz bedzie lepiej :ico_sorki: :ico_sorki: wiem, ze sie nameczysz i masz prawo byc zla, ale to minie napewno :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

08 paź 2011, 10:06

Dzień Dobry :-D

Aniaaa neurolog stwierdził że ma napięcie mięśniowe bo długo główki nie dźwigała a teraz ciągle na brzuszku ;) :-D

U nas dziś brzydka pogoda może później się wypogodzi :-)

Pije kawke i idę ogarnąć w domu :)

MIŁEJ SOBOTY :-D

[ Dodano: 08-10-2011, 11:29 ]
mała śpi troche luzu :)

Jestem ciekawa jak usypiają Wasze maluszki w dzień???? :-D

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

08 paź 2011, 11:32

Jestem ciekawa jak usypiają Wasze maluszki w dzień???? :-D
moja nawet czesto śpi w dzien ale nie za dlugo tak z 30-40min
u nas tez dzis brzydka pogoda pada caly czas a ja nadal zawalona nos caly zapchany ciezko az mi sie oddycha ;/

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

08 paź 2011, 11:39

patrycjaaa, wracaj szybko do zdrowia! :-)

Ale chodziło mi w jaki sposób,czy w wózku czy przy cycku czy jak ? :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

08 paź 2011, 13:24

Pola w 99% przypadkow zasypia u siebie w lozeczku, bo inaczej nie umie zwyczajnie :ico_noniewiem:

Budzila sie w nocy z placzem tyyyle razy z placzem, pierwszy raz mielismy cos takiego.... w koncu goraczki dostala, po czopku poszla dalej spac, teraz tez jej czopka dalam, bo miala 38,6 :ico_noniewiem: nie wiem co to sie dzieje... czy ja ten nasz wirus dopadl, czy to cos innego

u nas 12 stopni i deszcz leje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

08 paź 2011, 13:58

U nas słońce wyszło :) ale jest ziąb brrr.... :ico_noniewiem:

Fintifluszka, żeby jej przeszła ta gorączka :ico_olaboga: :ico_olaboga:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

08 paź 2011, 15:49

witajcie
dzić moze bedzie lepiej jak na razie nie ulewa :ico_sorki: i juz spi ze 2 godziny ale wczoraj dał mi popalić :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Mój usypiany na rękach a to wszystko przez to ulewanie bo trzeba go długo trzymać na rekach i wtedy zasypai a wczesniej sam zasypiał w łózeczku czy wózku to było do 4mz

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

08 paź 2011, 15:51

Budzila sie w nocy z placzem tyyyle razy z placzem,
moj dziec tez cala noc przeplakal i przewisial na cycu ..wiec zamiast czuc sie lepiej czuje sie zdecydowanie gorzej i jeszcze niewyspana jestem...
tylko ze Szymek nie wyglada na takiego co ma goraczke ...teraz od rana zadowolony ...normalnie w szampanskim humorze :ico_olaboga:

[ Dodano: 08-10-2011, 15:52 ]
czy w wózku czy przy cycku czy jak
przy cycu :ico_oczko: i tylko przy cycu raz mu sie zdarzylo przysnac bawiac sie :ico_haha_01: na matce

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

08 paź 2011, 17:21

To moja usypia w wózku ale musi być bujana mój D mówi że sama tak nauczyłam i tak mam ... :ico_zly:

magda1614, to nieźle ciężko tak na rękach :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

08 paź 2011, 18:09

hej :ico_kawa:

przede wszystkim stawiam Obrazek za pół roczku Mikołajka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U nas beznadziejnie.. ja chora, ledwo się trzymam prosto, bo mały w nocy wyje, w dzień wyje, teraz na dodatek katarku dostał i już w ogóle marudzi :ico_sorki: :ico_sorki:

Spróbuję Was doczytać, póki May śpi :ico_sorki:

[ Dodano: 08-10-2011, 19:06 ]
Aniaaa, moja siostra dostawała zastrzyki przez kilka lat tam jest że na początku się często jeździ potem rzadziej..)
My też mamy chrzciny niedługo - miały być w październiku ale teście zrobili aferę że ich nie będzie więc mamy pod koniec listopada dopiero :ico_sorki: ja mam dla Małego takie ciepłe spodenki i do tego kurteczke milusią (taki komplecik), do tego kupię jakieś body z długim rękawem, buciki i tyle - to i tak tylko na chwilę do kościoła, także szkoda mi kasy wydawać ;) (chociaż są takie słodkie garniturki do chrztu, ale jak to będzie zimno to nie będzie efektu )
Ja też się rozglądam za czymś do karmienia, bo Mikołaj wyrywa mi łyżkę i chce jeść sam i wszystko jest dookoła upaćkane :ico_haha_01:
też próbuję uczyc z kubeczka niekapka pić, ale na razie Mikołaj sie suka nim po głowie i go wyrzuca :ico_haha_01: jak już sie przyssie do dzióbka to sie wkurza że nie leci, bo przecież nie przechyla i .. znowu wyrzuca :ico_haha_01:
Ja też płacę 270zł za pneumokoki + 190zł za skojarzone :ico_puknij: DRAMAT!!! Ale co zrobić, grunt żeby dzieciaczki były zdrowe :ico_sorki:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za rocznicę :)

aneta11 , hej :)
ja podaje zwykłą kaszę manną - wrzucam do zupki jak gotuję albo na mleku modyfikowanym z jakimś owocem :D
Mój Mały chodzi spać po 19 i zwykle spał łądnie do 4, ale ostatnimi czasy budzi sie w nocy, a kilka ostatnich dni to już w ogóle koszmar :ico_olaboga:
Mikołaj zasypia w łóżeczku, na spacerze uda mu się zasnąć w wózku, ale tylko na chwilę :ico_haha_01:
Fintifluszka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: podziwiam! Super robota! :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mi też się podobają bardziej drewniane, ale moja kuzynka wypadła z takiego i po prostu się boję i chcę kupić takie z porządną uprzężą, że jak Małego przypnę to się nie ruszy :ico_haha_01: a że jest strasznie ruchliwy to będzie lepsze rozwiązanie :P

magda1614, mój Mikołaj też jest niby za chudy, bo ma 70cm a waga 6740.. Ale dla mnie jest idealny ;) moja mama się śmieje, że mój M. i Mały wciągają za trzech, ja nic prawie nie jem, oni szczupli a ja ciągle w górę :ico_sorki:

NowaSejana, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za pół roczku Marcelinki :)
fajne to krzesełko :)

patrycjaaa, ja też tak mam z teściową i jak tam jedziemy to mnie ściska w żołądku a potem jak wracamy to w sumie jako tako... Ale boję się zostawiać Małego, bo znowu mu będzie wciskać jedzenie a potem go brzuch boli, a teściowa twierdzi że on wiecznie głodny :ico_haha_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za ząbek :)

co do wózka, to ja nie miałam takiej typowej gondoli, spacerówka taka duża, stabilna, do której się wsadzało taki jakby usztywniany śpiwór z budką i to robiło za gondolę.. wózek dostaliśmy w spadku i cały czas sie wkurzam, że jednak nie kupiłam nowego - te nowe wózki są takie fajne i praktyczne, no i na drugie dziecko i tak będę wózek musiała kupić, no ale trudno, muszę przeboleć :ico_sorki: grunt ze ta spacerówka teraz na zimę idealna, bo wszystko jak w głębokim tylko siedzenie robię Małemu :)

Blanka26, zazdroszczę takiego śpiocha :-D

ewelcia1245, gratuluję kolejnego ząbka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: normalnie ekspres :ico_szoking: a u nas ślina litrami, spuchnięte dziąsełka i dalej nic :ico_placzek: albo w jedną albo w drugą, a nie tak w miejscu stoi, przechodzi, wraca i tak w kółko :ico_sorki: :ico_noniewiem:

magda1614 trzymaj się Kochana, domyślam się że jest cieżko :ico_pocieszyciel:

Wasze dzieciaczki jedzą mleko? Bo mój w nocy tylko przez sen,a tak to pluje i koniec, drze się że głodny, ale mleka nie ruszy, zastanawiam się czy czegoś nie dodać do mleka, żeby zmienić smak.. Moja babcia dawała np. pół łyżeczki kawy zbożowej i pomogło :ico_szoking: ja próbowałam kaszki bananowej i malinowej ale nic nie dało :ico_olaboga:
To moja usypia w wózku ale musi być bujana
ja tak miałam po przeprowadzce, ale jak tylko przywieźliśmy łózeczko to Małego oduczyłam i spi sam :)

[ Dodano: 08-10-2011, 19:07 ]
ale sie rozpisałam :ico_szoking: Mam nadzieję, że wszystko udało mi się doczytać, jak nie to przepraszam :ico_wstydzioch:

Zdrówka wszystkim życzę, bo choróbsko jakieś siedzi w powietrzu :ico_zly:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości