Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

08 paź 2011, 16:04

Uffff, wlasnie skonczylam myc podlogi, poscieralam kurze, jeszcze zostala mi lazienka.
Zmobilizowalam sie troche mimo, ze leb mi peka i zab pobolewa :ico_olaboga:

P. wzial malego na zakupy to mialam spokoj wiec porobilam.
Zaraz obiore ziemniaki i wstawie to bedzie jesc spozniony obiados, dzis mielone na szybkiego do tego pomidorki w smietance i duzo cebulki :ico_oczko:
niestety karmiłam 1,5 miesiąca, jak dostała sztuczne to spałą od razu 2 godziny a ja podchodziłam patrzeć czy oddycha :ico_noniewiem::ico_placzek:
kochana u mnie bylo to samo, z tym, ze maly nie chcial cyca za bardzo, to co z poczatku lecialo bylo ok, ale jak juz trzeba bylo ciagnac porzadnie to zaczynal sie horror, ja sie denerwowalam, on tez i w pewnym momencie powiedzialam dosc i przestalam, przeszlam na sztuczne i bylo niebo a ziemia, wiedzialam, ze zyje, a maly tez byl spokojniejszy i co wazniejsze spal w ciagu dnia.

I teraz tez nie bede za wszelka cene karmic, jak sie uda to bedzie ok, jak nie trudno, musze tez myslec, ze mam drugie dziecko w domu i jemu czas trzeba tez poswiecic.
I nie czuje sie przez to gorsza matka, ze nie karmilam.

[ Dodano: 08-10-2011, 16:07 ]
Acha i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za skonczony miesiac Leosia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A co pomocy meza przy malym, to w sumie ja wszystko prawie robilam, on kapal, bo ja sie strasznie balam, ale jak trzeba byla przewinac to przewinal i nakarmil, ale co do wstawania to pare razy sie zdarzylo, ale tak to ja wstawalam, bo maz musial sie wyspac do pracy.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

08 paź 2011, 16:31

Kurde no szlak mnie trafi z tym telefonem.Przesłałam na męża i dalej nonono.Coś komp nie widzi mojego telefonu. Za chwile jak nim rzucę to zacnie lepiej widzieć.
Czyli dalej wam nie pokaże zdjęcia Oliwki .
Dałam plamę.........


Ja porządki niemalże zakończyłam. Teraz tylko nawlekę świeżą pościel, i podłogę w salonie sypialni i korytarzu odświeżę mopem .
Potem pewno wezmę długą kąpiel i będę się lenić aż do samej nocy.
Spanie mnie łamie ale nie mogę ulec bo potem siedzę do godz 1 i zasnąć nie mogę.

Mama piecze jakiegoś placka i robi sałatkę jarzynową. Ja mam dziś od kuchni wolne. Cały tydź siedzę w niej i urzęduję więc teraz mam wolne. Jutro planujemy iść z P na 7 do kościoła , potem śniadanko i chce iść z nim na grzybki. Jeśli nie będzie deszczu to się wybierzemy.Wezmę pieski i dotlenimy się.

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

08 paź 2011, 17:38

A mi łepek pęka :ico_olaboga: przez to taka wypluta jestem :ico_olaboga:
No cóż jesień się zaczyna :ico_noniewiem:
Eliza chyba znów katar mi przyniosła :ico_olaboga: bo nosem pociąga.
Mam nadzieję, że tym razem małego nie zarazi :ico_sorki: bo niedługo na pierwsze szczepienie będziemy iść :ico_noniewiem:

Kwiatunio wiadomo walcz puki będziesz miała siły, ale jak będziesz musiała przejść
na sztuczne to się nie obwiniaj :ico_sorki:
Bo wiadomo jak Ty jesteś zmęczona karmieniem to dzieciątko też to odczuwa :ico_sorki:

Pati ja np Elizę karmiłam 2 lata i nie widzę nic złego w tym, że kobieta przechodzi
na sztuczne, ale są takie co to się zaraz oburzają :ico_nienie:
Kiedyś kobiety bardzo szybko przechodziły na sztuczne bo się mówiło, że mają mleko
za chude i się dzieci nie najadają :ico_puknij:
A teraz nadeszły czasy jak się nie karmi piersią to złą matka co dla mnie jest zupełną
głupotą :ico_puknij:

Szkieletorek nic się nie przejmuj :ico_oczko: może w końcu zadziała :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

08 paź 2011, 19:56

Witajcie!

U mnie już po wizytach, odpoczywamy :-)
Młody dostał pierwszy prezent na chrzciny, taki fajniutki leżaczek, wypaśny :ico_oczko: jeszcze takiego nie widziałam- jak znajdę na allegro to Wam pokaże.

szkieletorek, właśnie miałam pytać, jak ta Baryłowa, ale fajnie,że ok, może się zmieniła, bo ja u niej to strasznie dawno temu byłam.
A co do chusty, to ja w domu nie zamierzam go nosić ani usypiać. Kupiłam głównie po to,żeby móc go zabierać w świat. Pewno teraz to już bardzo się nie przyda, ale na wiosnę albo na włóczęgi po galerii :ico_oczko:
Co do proszku to ja kupiłam na początek Lovela do białego i kolorów po 1,8 kg i był gratis płyn do płukania. Ale jak mam jedne ciemne śpiochy do wrzucam do naszego prania- nic się nie dzieje. Więc już nie kupię kolejnego proszku specjalnego jak te skończę.
A z Mieszkiem to ja też tak mam. Jak mam coś kupić to idę i patrzę i potem na allegro kupuję :ico_haha_01: Nie zdarzyło mi się,żeby coś było taniej niż na allegro.

Kinia :ico_brawa_01: dla Leosia! Ale się starzeje :ico_oczko: :ico_haha_01:

A co do tego podnoszenia główki to jest normalne,że takie maluszki podnoszą główkę z leżenia. Nam Zuzię położna przewróciła jak miała kilka dni, a myśmy w szoku byli, że nam dziecko zepsuje :ico_szoking: a Zuzia sru i główka u góry :ico_haha_01:
Więc jak nie ma innych objawów, o których pisze Izuś to spoko, niech sobie dżwiga główkę i ćwiczy.

Dziewczyny, jak tak piszecie,że Wasze dziecko wisi na cycu godzinę albo i więcej to ono cały czas ssie?
Maciek jak się dorwie to ssie ok.15 minut, podnoszę go i bek, a potem jeszcze raz przystawiam i ssie rekreacyjnie ze dwie minutki i odlot :-D
A jak se tak ciumka to cyca zabieram i nie ma.
No i od paru dni karmię tylko z jednej piersi na raz i lepeij mi się to sprawdza.

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

08 paź 2011, 20:04

Ale się starzeje


:-D :-D :-D Uśmiałam się :-D :-D

Powiem Ci, że u mnie Leoś nie wisi na cycu cały czas tylko on chce często. Samo karmienie
trwa 10-15min nie dłużej i nie zasypia mi przy cycu.
Czasem jak jest zmęczony to nawet nie chce się dossać.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

08 paź 2011, 20:10

Zdjęcia z chustą- Zuzia mi robiła :ico_oczko:
Obrazek

Obrazek

A na koniec NIESPODZIANKA- LADIES AND GENTELMEN -OLIWCIA!!!!!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

08 paź 2011, 20:18

Bo wiadomo jak Ty jesteś zmęczona karmieniem to dzieciątko też to odczuwa :ico_sorki:
zgadzam sie, ja sie denerwowalam i maly tez, plakal i plakal
ale są takie co to się zaraz oburzają :ico_nienie:
wiem cos o tym, znam takie
Kiedyś kobiety bardzo szybko przechodziły na sztuczne bo się mówiło, że mają mleko za chude i się dzieci nie najadają :ico_puknij:
wiesz co mi sie wydaje, ze ja tez mialam slabe mleko, bo jak odciagalam pompa to bylo przezroczyste, a u mojej kolezanki az smietanka stala :ico_noniewiem:

Ale co sie dziwic, jak ja nie mialam kiedy jesc,bylam sama z malym, maz w pracy,a ja nie mialam jak nawet isc zjesc, bo tak plakal, non stop przy cycu to na rekach, od rana do nocy w pizamach chodzilam, szczerze Wam powiem, ze nie mialam z karmienia przyjemnosci i i nie widzialam w tym nic fajnego, ale to pewnie dlatego przez te problemy.

Troche sie narobilam, posprzatalam po obiedzie, musialam jeszcze raz umyc podloge w kuchni bo od tluszczu sie troche pochlapala a teraz odpoczywam, ale krzyz mnie tak boli, ze glowa mala. Lazienke na dzis sobie odpuscilam, jutro zrobie

[ Dodano: 08-10-2011, 20:21 ]
Jaka slodka Oliwka, a jakie fajne pucki ma :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kocura_Bura, ale duzy Towj Macius juz jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

08 paź 2011, 20:43

Kocura_Bura, ale duzy Towj Macius juz jest
:-D no rośnie, rośnie, Bączek :-D Hehe, aż mi ciuszków szkoda, bo czasem niektóre przegapię i już ich nie założy :-D

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

08 paź 2011, 22:42

Dobry wieczór Laski :-)

Piękna Oliwcia :ico_brawa_01: jaka papuśna :-)

Kocura Bura, bardzo ładnie wyglądasz :ico_brawa_01: widać, że Maciusiowi jest dobrze przy mamusi :-) fajny chłopak :ico_brawa_01: U nas kąpiele wyglądają tak samo ja u Ciebie, R. trzyma malucha, a ja chlapię go :-D Tylko jak R. ma popołudniówki, to jestem zmuszona sama wszystko zrobić, ale radzę sobie bez problemu, tylko trochę mniej wody nalewam :ico_oczko: To Ty tez pewnie trzymasz kciuki za pogodę w przyszłą niedzielę :-) a jak ubierasz Maciusia na tę okazję?

Pisałam wczoraj, że jem wszystko i właśnie w nocy mały miał prawdopodobnie problem z brzuszkiem... myślę, że to rzodkiewka mu zaszkodziła, więc eliminuję ją na jakiś czas. Na szczęście długo się nie męczył :ico_sorki:

szkieletorek, ja wychodzę z Piotrusiem w brzydką pogodę, tylko jak będzie padać, to nie wyjdziemy, bo średnią przyjemnością jest spacer w deszczu.

Piszecie o pomocy mężów przy dzieciach. Mój R. się bardzo garnął do Wiki, gdy była malutka, ale ja właśnie popełniłam błąd i go strofowałam, gdy robił coś inaczej niż ja. Wolałam wszystko sama. Przez to R. się odsunął na bok, na szczęście znów zaczął być tatą, teraz tego błędu już nie popełniam :ico_sorki:

Kinga_łódź, tak czytam, że ty też miałaś przy córci syndrom Zosi Samosi :ico_oczko: wszystkiego naj dla Leosia za pierwszy miesiąc :ico_brawa_01:

szkieletorek, ja nie używam specjalnego proszku dla maluchów. Kupuję Vizir sensitive, przy Wice na początku Lovelę kupowałam.

Widzę, że wszystkich chłopaków coś wysypuje na buźce. Mój ma teraz cały jeden policzek w krostkach.

izuś_85, jeśli cię coś niepokoi w zachowaniu Konradka, to faktycznie lepiej się skonsultować.

kwiatunio, mój Piotrek też potrafi wisieć na piersi 1,5 godz., wieczorami nawet więcej, tyle że on wtedy już nie je, tylko ciumka, bo tak lubi zasypiać, smoczka sobie zrobił z cycusia. Ale póki jest spokojny, to nie widzę powodu, by dokarmiać. Może faktycznie masz mało pokarmu, ale spokojnie wszystko się ustabilizuje. Powodzenia życzę, nam się udało :-)

Pati85, pewnie, że dokarmianie sztuczne nie jest niczym złym. Sama przy Wice szybko wprowadziłam butlę, najważniejsze, by się nie męczyć, bo to tez nic dobrego dla dziecka

Ja dziś pospałam 3 godz. popołudniu, to teraz mnie energia rozpiera. Dziś wieczór super nam zleciał :ico_brawa_01: Mały szybko zasnął, więc mogłam się spokojnie Wiktusią zająć. Pierwszy raz nie chciało mi się płakać :-D he he

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

09 paź 2011, 08:15

NIESPODZIANKA- LADIES AND GENTELMEN -OLIWCIA!!!!!!
Cudna jest z tymi policzkam pucatymi hehe :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość