emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

10 paź 2011, 14:39

spi z nami bo nie mam siły ciągle po nią chodzić ..:-(
witam w klubie

Martusia30
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 206
Rejestracja: 18 wrz 2010, 17:28

10 paź 2011, 14:43

Nie chcę jej karmić mlekiem modyfikowanym ale ceną niestety jest ciągle karmienie i bywa tak ,że jak ciągle ssie to potem cyce jak po nawale porodowym cięzkie i przepełnione także raczej mało mleka nie mam bo już mnie to zastanawiało ....

Ale jak u was podobnie to widocznie tak ma być :-)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

10 paź 2011, 15:05

hej

My po krótkim spacerku, młodej nawet wózek dziś nie odpowiada, teraz własnie zasnęła :ico_sorki:

Ja stawiem :ico_tort: i :ico_kawa: za 5 miesięcy Liwii

ania torcik wygląda smakowicie, wszystkiego najlepszego dla Hani :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

wiola współczuję nocki, ale tak jak piszesz, trzeba to przetrwać przecież ciagle tak nie będzie :ico_sorki:

koroneczka u nas kupki też zdecydowanie bardziej śmierdzące :-)

markotka szkoda, ze nie jedziecie:ico_pocieszyciel: ale odbijecie sobie jeszcze

marta fajnie, ze jesteś, dzieciaczki śliczne, szkoda, że nie dałaś zdj. całej czwórki :-)
Ja jeszcze karmie cycem, nowości podaję od ok. 2 tyg. ale póki co nie więcej niż 4 łyżeczki i nie codziennie, ze wzgl. na kupki, a raczej jej brak.
Myślę, że jak córci smakuje i nic jej nie jest to możesz podawać, ewentualnie skonsultuj to z pediatrą.

emilia zjadłabym pierogi :-)
reakcja na jedzonko może być do kilku dni, ja też myślałam, ze u nas te nocki przez jedzonko (jakoś sie to w czasie zbiegło), ale u mnie z kolei w dzień jest ok. (dzis coś marudzi), a przez parę dni jej nic nie dawałam i było to samo, wiec mam nadzieję, ze to skok rozwojowy i minie :ico_sorki:

[ Dodano: 10-10-2011, 15:15 ]
spi z nami bo nie mam siły ciągle po nią chodzić ..:-(

witam w klubie
A ja twardo odkładam, był czas, że nad ranem brałam ją do łóżka, teraz ładnie spi sama więc nie chcę nic zmieniac.
Nie chcę jej karmić mlekiem modyfikowanym ale ceną niestety jest ciągle karmienie i bywa tak ,że jak ciągle ssie to potem cyce jak po nawale porodowym cięzkie i przepełnione także raczej mało mleka nie mam bo już mnie to zastanawiało ....
A może to przejściowe, skoro ładnie przesypiała nocki (u mnie jeszcze żadnej nocki całej nie przespała).
Ja tez odwlekam wprowadzenie mm, ale jeśli sie okaże, że mała sie budzi z głodu to pewnie zacznę podawać.
Myślę, zrobić test , podawać jej jedna nockę mleko z butli (mam trochę zapasów swojego), chcę zobaczyć ile faktycznie zje. niedługo wracam do pracy, po takich nockach i wczesnym wstawaniu dlugo nie pociagnę :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

10 paź 2011, 17:23

cześć :-)

Może przez pogodę dzieciaczki marudzą, bo Krzyś też dzisiaj marudzący a i nocka kiepska, bo się kręcił-pewnie nosek zatkany go męczył.

Emilia sorki :ico_sorki: przeczytałam, ale zapomniałam odpisać :ico_wstydzioch: u mnie z oczami zaczęło się tak, że robiły się zaczerwienione i puchły, skóra bardzo swędząca, później skóra zaczęła pękać i sączyła się surowica :ico_sorki: teraz zdarza się, że swędzą, lekko puchną powieki i są lekko zaczerwienione.

Ania śliczny torcik :ico_brawa_01: sto lat dla Hani :ico_buziaczki_big:

NOWA dla Liwki za 5 miesięcy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a z tym mleczkiem z butelki na noc spróbuj, możesz dodać też trochę modyfikowanego, żeby bardziej małą zasycić.

Martusia możesz spróbować nowości ostrożnie, córka nie ma alergii? Ładne zdjęcie w podpisie :ico_brawa_01:

Koroneczka kilka budów jest, mąż czeka na odpowiedzi, mam nadzieję, że jakąś dostanie :ico_sorki:

Z wakacjami szkoda, ale co zrobić :ico_sorki: nie będziemy tak bardzo ryzykować, bo w końcu dziecko mamy.
Ale pogoda okropna :ico_olaboga: szaro, buro i pada :ico_olaboga:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

10 paź 2011, 18:00

hej dziewczyny,

Ania, sto lat dla Hani :ico_brawa_01:

ja weekend spedzilam w szkole a szkola wysysa wszystkie sily i nic mi sie nie chce a pogoda ta niechec jeszcze poglebia

u nas jest tak ze filip juz i flipsy i chrupki je, zurek juz wcinal wczoraj sos z placka po zbojnicku i frytki ze mna i jak widzi ze zamast konkreta idzie mleko to tak placze i sie zapiera ze jesc nie bedzie ze w sumie juz tylko na spanie dostaje jak jest malo swiadomy ze je je. Zupki sama mu robie ale poza zupka deser tez musi byc to zazwyczaj sloiczek idzie. Kupa najrzadziej jest 1 na 2 dni ale juz tez raczej dziennie choc na pepti robil czaasem i raz na 5 dni.

Tez przechodzimy wlasnie przeziebienie i siedzimy w domu. CO juz naprawione i super cieplutko a poza tym u siebie wiec jest zupelnie inaczej. Filip od 3 dni nie mial ataku krzyku moze nurofen zaczal dzialac.

Tyle co napisalam o kupie, musiala isc przebrac lobuza :ico_haha_01:

Wiola, wspolczuje przezyc, my mamy podobnie, jak nie choroby to zeby i tak ciagle jakby przez chwile nie moglo byc spokojnie

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

10 paź 2011, 21:07

Hejo dzioszki!

A u nas dzisiaj żadnego marudzenia nie było :-) Wręcz przeciwnie, prawie cały dzionek Maksio grzecznie pospał :-)

Nie lubię takiej pogody, nie chce się z domu wychodzić :ico_sorki:

Martusia, regularnie podaję Maksiowi nowe smaki od kilku dni- zjada cały obiadek. A wcześniej próbowałam po troszeczku wszystkiego i nie codziennie. Na nic alergii nie ma, wszystko dobrze toleruje :-)

Nowa, zrób teścik z mlekiem, niech się z butli naje porządnie!

markotka, pewnie, że odbijecie sobie te wakacje. Tak jak mówisz, z dzieckiem trzeba mieć zawsze coś na zapas odłożone :ico_sorki:

Aniu, sto lat dla Hani!!!! Torcik wygląda zacnie, zjadłabym takowego. Mężu ma niedługo urodzinki, może mu sprawie coś ala... :-)

Patrycja, to z Filipka ładny żarłoczek :-) nawet frytki zjada :-) U nas dopiero zupka z marchewki pietruszki i ziemniaczka z kliekiem

Nie wiem cóż jeszcze Wam mam napisać....

[ Dodano: 11-10-2011, 09:27 ]
Witam się z :ico_kawa: i ciasteczkami owsianymi :-)
Tak tu pusto ostatnio...

U nas znowu ponury, deszczowy dzień, buuuu......
Na obiadek mam wątróbkę z cebulką, a Wy?

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

11 paź 2011, 09:33

Cześć,
ja tylko na chwilkę by się przywitać. My już w domu. Wróciliśmy wczoraj po 23. Później doczytam i po odpisuję, i opiszę chrzciny. Zmyka suszyć włosy i do jadę do UP :ico_zly:
Miłego dnia, do potem.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

11 paź 2011, 11:17

hej

ja tez na moment powiedziec dzien dobry, bo czasu brak, potem zajrze

milego dnia

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 paź 2011, 11:30

witam

dziękuję w imieniu Hani za życzonka :-)
imprezka się wczoraj udała,ostatnie dzieci poszły do domku przed 20 :-D
Hania zadowolona z prezentów-dostała lalkę do układania fryzur z całym zestawem,paletę kosmetyków dla dzieci,kredki,blok i farbki,słodycze,no i chrzestna zabierze ją jutro albo w czwartek na przekłucie uszu bo Hania bardzo chce :-) jeszcze ma dostać lalkę co sama smoczka doi i mówi i coś tam jeszcze robi,może dzisiaj ciocia jej przywiezie i wózek :ico_brawa_01:
Milenka za to musiała wczoraj na korytarzu w wózku spać bo przy takim hałasie by nie spała w pokoju :ico_sorki:
ale mnie za to bardzo zdziwiła i przespała dzisiaj całą noc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zasnęła przed 21 a obudziła się o 6.40 :ico_brawa_01: zjadła od razu 180 mleka,leżała i gadała do siebie,bawiła się karuzelką i potem zasnęła na godzinkę :-D jestem pierwszy raz wyspana :ico_brawa_01: tak więc do 9 pospałyśmy,Hania o 8 przyszła do łóżka do nas,ale zaraz poszła się bawić we fryzjerkę to ja dalej podrzemałam tym sposobem :ico_oczko:

Martusia30 dziwne z suwaczkami w takim razie polecam nie wklejać całego kodu tylko te fragmenty z każdego suwaczka co są od [img].....[/img] i wtedy się wszystko zmieści :ico_oczko: co do podawania nowego jedzonka to my zaczęliśmy od jabłuszka jak mała miała 3 mies i 1 tydzień :-) zajadała już jabłko,ziemniaka,marchewkę,buraczka,brokuła,ryż,brzoskwinię,banana-ale od niego chyba wysypki dostała na drugi dzień :ico_noniewiem: ,no i kaszkę ryżową brzoskwiniową :-) ja od początku małą do łóżeczka na noc i nie ma zmiłuj,wstawać mi się nie zawsze chce ale z nami się nie zmieści bo ja lubię się rozłożyć w łóżku,poza tym ona już sama zasypia w swoim łóżeczku i innej opcji dla niej nie ma bo nigdzie nie zaśnie na noc tylko u siebie :ico_sorki:

NOWA, wszystlkiego najlepszego dla Liwii na 5 miesięcy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wiola85 kiedyś nocki na pewno będą lepsze :ico_sorki:

markotka, jeszcze sobie wyjedziecie jak Krzysiu podrośnie :-)

patrycja_g, z tym mlekiem jest tak że dziecko między 5-7 miesiącem może właśnie nagle nie chcieć jeść mleka i nie powinno się zbytnio ustępować bo wychowa się niejadka :ico_noniewiem: nie wiem ile w tym prawdy :ico_noniewiem:
Na obiadek mam wątróbkę z cebulką, a Wy?
u mnie dzisiaj ziemniaczki i smażona kiełbaska z cebulką bo nic mi się nie chce :-)

Murchinson, od razu fotki pokaż z chrzcin :-D

u nas też deszczowo,nawet nie mam jak na spacer wyjść :-/

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

11 paź 2011, 11:31

hej

U mnie pogoda fatalna, szaro, buro i ponuro, do tego strasznie wieje :ico_chory: , chyba dziś ze spaceru nici :ico_noniewiem:

Lecę robić kawkę, pewnie mała zaraz wstanie, śpi od 10, a o 11 pora karmienia :-)

Wpadnę potem

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość