Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

10 paź 2011, 11:12

CZeśc laski. Kuba naresszcie poszedl do przedszkola, zobaczymy na jak długo? Strasznie się cieszył, ze idzie bo w domu juz zaczynało mu sie nudzic, bo ilez można w domu siedziec?!
...moje uwielbiają siedzieć z babcią,bo wchodzą jej na głowę,a babcia z tego powodu szczęśliwa

Kuba tez uwilebia iśc do dziadków i jest dokładnie ja Ty opisujesz, ze tam może wszystko :ico_olaboga: a potem ja znim do ładu w domu dojść nie mogę bo wszystkimi by żądził i rozkazywal tak jak to robi u dziadków, tak więc ja wolę przedszkole :-D
U nas tez zimno i ponuro tak wiec z małą nie wyjdę a sama ide do lekarza bo juz trzecia noc nie śpie z powodu kaszlu, tak mnie męczy że to jest cos okropnego... gdzie ta nasza kierowniczka apteki??? pomóż - mam takie drapanie w gardle i to cały czas ( swędzi mnie ) i cały czas kaszlę a noc to koszmar :ico_olaboga: bralam septolete plus, tantum verde, syropy na kżdy rodzaj kaszlu i nic.......

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

10 paź 2011, 17:34

Witam
bralam septolete plus, tantum verde, syropy na kżdy rodzaj kaszlu i nic.......
dużo zdrówka życzę...mnie pomaga najlepiej syrop dexa pini,też kiedyś miałam infekcję,gdzie kaszlałam ponad 2 miesiące,wypiłam wtedy stodal,herbapect,malia i jeszcze jakieś i dopiero pini mi pomogło.

Muszę się pochwalić się,że moje dziecko dziś wcale nie płakało :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

10 paź 2011, 18:16

Muszę się pochwalić się,że moje dziecko dziś wcale nie płakało

no to sa postępy :ico_brawa_01: A nasz był bardzo zadowolony bo dzisiaj byli w kuchni i widzieli jak panie przygotowuja dla nich obiadek i cały czas o tym opowiada :-D i powiedział mi, ze bardzo lubi chodzic do przedszkola tylko wstawac rano mu się nie cche :ico_oczko:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

10 paź 2011, 19:30

hej

ja za Wami już nie nadążam :ico_placzek:
Wróciłam do pracy,od rana do popołudnia siedzę w firmie.Jak wracam to nie wiem,czy najpierw się zająć.Ale i tak sie cieszę,że pracuję :ico_brawa_01: Ogromna odskocznia po tylu latach siedzenia w domu :ico_sorki: :ico_oczko:

laupina dla Filka :ico_tort: Napisz,gdzie jest ta magiczna kraina??Bo Piotrek miał jechać z przedszkola tam na wycieczkę,ale kazali wpłacać po 60 zł i dużo rodziców zrezygnowało z wyjazdu :ico_noniewiem: I odwołali z powodu braku chętnych.A ja Piotrkowi niepotrzebnie obiecałam,że pojedzie i teraz jest rozpacz :ico_noniewiem:
Kuba tez uwilebia iśc do dziadków i jest dokładnie ja Ty opisujesz, ze tam może wszystko a potem ja znim do ładu w domu dojść nie mogę bo wszystkimi by żądził i rozkazywal tak jak to robi u dziadków
jakbym o swoich teściach czytała.Co my z mężem zabronimy-dziadki pozwolą.Góra czekolady na obiad-owszem u dziadków to możliwe jeśli tylko dziecko ma takie życzenie :ico_zly: Babcia zbyt wolno robi herbatkę?Iza tupnie nogą i babcia w podskokach do niej leci ze szklaneczką.A potem my z mężem nie możemy sobie rady dać z dziećmi :ico_chory: eh,szkoda słow :ico_zly:
Muszę się pochwalić się,że moje dziecko dziś wcale nie płakało
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i powiedział mi, ze bardzo lubi chodzic do przedszkola tylko wstawac rano mu się nie cche
haha,dobry agent :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

Mój Piotrek nawet chętnie chodzi.Tzn rano nieraz trochę marudzi,ale za to jak go odbieram to się wkurza,że za szybko po niego przyjeżdżam :ico_haha_01:
Ostatnio siedzi w przedszkolu od ok 8 do 15 i mu mało :ico_haha_01:
Dzis mieli robione zdjęcia,a we czwartek mają pasowanie na przedszkolaka

Tylko spanie mu się pochrzaniło :ico_olaboga: Dawniej wracał z przedszkola,jadł obiad i ucinał sobie drzemkę
Ostatnio coraz częściej mu sie zdarza,że po przedszkolu goni po domu,twierdzi,ze nic a nic nie jest zmęczony.Koło 18 zasypia nagle nawet w pozycji siedzącej :ico_szoking: I śpi do rana
Mycie na ogół po łebkach dosłownie na śpiocha :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

10 paź 2011, 21:05

powiedział mi, ze bardzo lubi chodzic do przedszkola tylko wstawac rano mu się nie cche :ico_oczko:
Mój Piotrek nawet chętnie chodzi.
super,że Wasze dzieciaczki tak chętnie chodzą do przedszkola...ciekawe kiedy Julka powie,że chce iść do p-kola :ico_noniewiem: chyba mało prawdopodobne w tym roku.
zirafka napisał/a:
Kuba tez uwilebia iśc do dziadków i jest dokładnie ja Ty opisujesz, ze tam może wszystko a potem ja znim do ładu w domu dojść nie mogę bo wszystkimi by żądził i rozkazywal tak jak to robi u dziadków

jakbym o swoich teściach czytała.Co my z mężem zabronimy-dziadki pozwolą.Góra czekolady na obiad-owszem u dziadków to możliwe jeśli tylko dziecko ma takie życzenie :ico_zly: Babcia zbyt wolno robi herbatkę?Iza tupnie nogą i babcia w podskokach do niej leci ze szklaneczką.A potem my z mężem nie możemy sobie rady dać z dziećmi :ico_chory: eh,szkoda słow :ico_zly:
to ja aż tak nie mam,moja mama owszem rozpieszcza wnuczki,bawi się z nimi w co tylko chcą(począwszy od robienia makijażu babci do chodzenia przez babcię na czworaka z ogonem ze skarpetki i udającej psa),ale wszystko w granicach rozsądku...słodycze w niewielkiej ilości dostają za nagrodę za ładnie zjedzony obiad,moja mama nie pozwoli sobie,żeby dziewczynki na nią głos podnosiły i ona nie krzyczy na nie.Bardzo lubię jak mama do nich przychodzi,bo ja mam chwilę dla siebie :-)
we czwartek mają pasowanie na przedszkolaka
u nas jutro :-) musiałam się w pracy zamieniać,żeby być na pierwszym przedstawieniu

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

11 paź 2011, 15:24

BeataW napisał/a:
we czwartek mają pasowanie na przedszkolaka

u nas jutro musiałam się w pracy zamieniać,żeby być na pierwszym przedstawieniu
ciekawe kiedy u nas będzie... jutro zebranie to może cos się dowiem.

A najlepszy był dzis rano Kuba, mówię mu tak: idz do taty i powiedz mu zeby umył ci zęby. no to poszedł i za chwilkę przyszedł . Pytam się :
to juz umyte te zęby?
K: jeszcze nie
ja: dlaczego?
K: bo tata robi kupę... czułem to...
hahahahahahaha normalnie myslałam, ze padnę.

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

11 paź 2011, 18:53

A najlepszy był dzis rano Kuba, mówię mu tak: idz do taty i powiedz mu zeby umył ci zęby. no to poszedł i za chwilkę przyszedł . Pytam się :
to juz umyte te zęby?
K: jeszcze nie
ja: dlaczego?
K: bo tata robi kupę... czułem to...
dobry jest :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Moja dziś rano beczała,w przedszkolu ok,a na pasowaniu jak mnie zobaczyła to zaczęła płakać,ale nie uciekła ze sceny,tylko dalej tańczyła i pokazywała i ocierała sobie łezki,potem przestała płakać,sama wpakowała się na tron i pani dyr. założyła jej koronę i dała prezent(lalę,słodycze i znaczek z logo p-kola).Potem był tort i oglądaliśmy zdjęcia na rzutniku,bo pani robi im w czasie zajęć,obiadku,spania...super fotki :-) Ogólnie było super.Dzieci były przebrane za krasnoludki,śpiewały 4 piosenki z pokazywaniem :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

12 paź 2011, 09:22

witam

przez przypadek znalazlam ten watek

pozwolicie, ze dolacze?

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

12 paź 2011, 10:45

pozwolicie, ze dolacze?
hej Emilko :-D
U nas dzis dla odmiany Kuba nie chciał iść do przedszkola bo powiedział, ze chce ze mną zostac i tyle. No masakrę mielismy z ubieraniem ale w koncu jakoś mężowi udało sie go przekonać, ale widzialam, ze cięzko było mu wyjśc z domu..
U nas dziś pogoda do bani bo strasznie wieje tak wiec ze spaceru nici... bosz ja chyba zwariuje w tym domu... dobrze ze w piatek wyrwę się do fryzjera :-D

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

12 paź 2011, 11:19

Witam a moja hania jak na poczatku ladnie chodzila tak teraz tez chodzi ale w szatni juz zaczyna tak delikatnie pod noskiem plakac.
Ale mnie to nie rusza jestem twarda daje mi buziaka i wychodze czasem slysze jak mnie zawola i troszke mocniej poplacze ale ja nie wracam.
Pani mowi ze ten placz trwa tak do sniadania czyli 20 min zalezy kiedy przyjdziemy bo o 8.30 sniadanko a my tak na 8 a czasem po 8 mej przychodzimy.
po sniadanku juz pieknie do 15 sie bawi i nic. czasem sie zapyta i kwasi mine ale szybko wraca do siebie. :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości