Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 paź 2011, 12:49

czesc dziewczyny

nie wiem kiedy pisalam z wami.. nie pamietam
my dopiero od niespelnia 4 tyg jestesmy w domu po tegorocznych mega dlugich wakacjach. takze skonczyly sie wyjazdy. hihi i pogoda letnia tez wlasnie dobiegla konca na sam weekend... slonca znacznie mniej ale nie pada wiec nienajgorzej. ale zimno brrr ....

zdjecia z turcji
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

wakacje udaly sie fantastycznie
dzieciaki spisaly sie ideaalnie\
takze spedzilismy tam swietny rodzinny czas
Olafem wszyscy sie zachwycali.. zarowno jego ciaglymi usmiechami... niedowierzali niektorzy ze mozna miec tak wesole i nieklopotliwe dziecko. pogodne. spokojne.
turcy przepadaja chyba a takimi maluszkami. bo jeszcze nie spotkalam sie z takim zainteresowaniem. na kazdym kroku. brali go na rece calowali.. cos tam po swojemu mowili hehehe
a Lelo rownie swietny. b samodzielny. otwarty dzieciak. wiec spedzal kilka godzin w mini klubie sam z animatorkami. a potem szalal w wodzie. sam plywal. zjezdzal itd

z takimi dzieciakami to mozna podrozowac!

ale daawno juz zapomnialam o wakacjach
wroiclismy od razu do zycia codziennego
Leon z utesknieniem do Pkola
a ja na swoj fitness itd

wreszcie zajelismy sie na powaznie alergia Olafa
znalezlismy bdb alergolog
zrobilismy testy z krwi
wyszly roztocza
cholerstwo wiem. ale przynajmniej wiadomo co i jak
i podejrzenia byly wczesniej wiec tylko potwierdzone badaniem
dodatkowo jesczze jajko z pokarmu. i tyle
dziwne bo przeciez mleko tez go mialo uczulac
ake wiem ze on jest za maly jeszcze i nie wszystko bad pokazaly

w pt pojedziemy z wynikami do konsultacji to moze cos wiecej sie dowiemy

dodatkowo inhalujemy go dwa razy dziennie i od tego czasu jest super oddechowo i skorka rowniez

wczesniej non stop kaszel , charczenie itd

mamy dwa zabki
pierwszy przechorowany , pewnie pisalam bo to tuz przed wyjazdem bylo hehe
a ten drugi to ostatnio adam znalazl przypadkiem i za cholere nie wiemy kiedy wyszedl
ale podejrzewam ze kilka dni wczesniej moze..
bo raz mial goraczke. i nic wiecej. i tak podejrzewalam zeba nowego hmm

nadal z kazda goraczka drgawki sa
wiec wlasciwie on goraczki nawet nie ma
tylko drgawki i zaraz jak zadzialam to 3 min i przechodzi i do podwyzszenia temp nie dochodzi
bo u niego sa drgawki przy 36.6 jak tylko ma sie tempo podwyzszyc
taki nagly przeskok jest u olafa jakos

wiec nawet nie ma podejrzen przed
nic sie nie dzieje
on radosny zywy wesoly i nagle drgawki
takze mialam juz kilka takich akcji i spokojna jestem z kazda kolejna bo wiem co i jak

na szczescie nie sa to zwiastuny choroby. tylko wlasnie jednorazowa akcja nba zeba jakos

dzis rano wlasnie to sie pojawilo. ale tak minimalnie... ze az sie zastanawialam czy to drgawki. ale jednak tak...
i treraz mam nadzieje ze to tylko na zeba. bo nic mu nie jest. i humor rowniez jest super hmmm apetyt i wszystko.

na razie spi
dwie godzinki juz. wiec niedlugo pobudka pewnie
tak ok 2.5 godz spi przewaznie. po sniadaniu. i wstaje na obiad. fajnie

ale najwazniejsze ANIULEK bardzo ci gratuluje. mimo ze nieplanowane to napewno bedzie wiele radosci. zobaczysz. poczatki byc moze trudniejsze bo dwojka maluszkow. ale jednak raz dwa urosna i zobaczysz jak bedzie fajnie. moze to bedzie dziewczynka? siostrzyczki bylyby szczesliwe!!!

czytalam twoj pierwszy post i widze ze z kazdym kolejnym szok mija a nadchodzi radosc!!! i tak trzymaj
maz zachowal sie swietnie, gratuluje!!! masz duze wsparcie i to najwazniejsze
a teraz zeby dzidzia zdrowo rosla. a ty czujesz jakies objawy juz???


Buzok takie sprzeczki to zdarzaja sie w wielu zwiazkach... a nie kazdy facet potrafi zrozumiec blad. przeprosic. itd. wiec ciesze sie ze juz miedzy wami jest w porzadku i potraficie jednak rozmawiac i wyjasniac nieporozumienia. tak trzymac!

gaga udalo sie skonczyc roboty?

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

10 paź 2011, 14:41

uciekłam wczoraj bo Lili rozbiła kulę pozytywkę pełno wody szkła...ale wszystko ok no tylko kuli już nie ma :ico_haha_01:
Buzok super,że już dobrze z mężem i brawa dla niego,że stanął na wysokości zadania,przeprosił i sam zobaczył,że nie miał racji.
Oj tak brak czasu na życie rodzinne potrafi nie źle frustrować...Jak mnie to też wkurza,że nie mozemy być więcej czasu ze sobą :ico_zly: Normalnie tęsknimy za sobą każdego dnia :ico_placzek:

Dziś Lili dała mi popalić znowu w nocy 5 razy się budziła i ostateczna 6 już pobudka o 7.40 byłoby dobrze żeby nie tych 5 poprzednich pobudek :ico_haha_01:

W dzień pospała teraz 1,5h ja się tez położyłam ale taką kawę z rana wypiłam ,że nie było szans żebym teraz zasnęła :ico_haha_01:

Madziorka zdjęcia już widziałam super rzecz jasna :ico_brawa_01: Olał taki maleńki na nich wyszedł jakby miał 5 miesięcy.Fajny on taki uśmiechnięty no ale ma to po mamusi :ico_oczko:

Dziś z rana lało u nas jak nie wiem teraz swieci słonko więc mam nadzieję,ze uda mi się na sucho odebrać dziewczyny ze szkoły :ico_oczko:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

10 paź 2011, 14:49

Witaj madziorka :ico_brawa_01: , fajnie, że się odezwałas :ico_brawa_01: . Po zdjęciach widze, że wakacje mega udane, te wasze uśmiechnięte buźki :ico_brawa_01: , aż miło popatrzeć :ico_brawa_01: Olafek to przystojniak mały i coraz bardziej podobny do Leona się robi :ico_noniewiem: , a wogóle to obaj są do tatusia podobni :ico_brawa_01: .
tak trzymac!
mam nadzieje, że każde problemy właśnie w ten sposób będzemy rozwiązywali co ten :ico_sorki: , jakoś tak "cieplej" w naszym związku po tej rozmowie :-D

A ja mam dziś dzień wolny, tak jak każedy poniedziałek, i nie wiem ale chyba musze iść po L4 na jutro, bo dopadła mnie jakaś jelitówka i od 5 rano non stop kibelek, i wymioty i biegunka na zmiane :ico_chory: , już jestem ledwo żywa. Moja mama przyjechała, bo P w pracy do 20 dziś, a ja nie mam siły małym się opiekować :ico_placzek: , zresztą Adrian też coś wyczuwa,bo marudny okropnie, i od rana zasnął dopiero pół godz temu :ico_sorki: , to mama wsiadła w busa i szybako pojechała po Oliwcie, i mają wrócić ok 17 :ico_sorki:

madziorka napisz jak postępy Olafka :-) gratulujemy ząbków, u nas nadal nie ma :ico_noniewiem:
Adrian ostatnio trzymając się szczebelków w łóżeczku zapomina się i np wkłada łapki do buźki i stoi bez trzymania kilka sekund, jak się kapnie, że się nie trzyma to klap na pupe :-D

ok zmykam bo znów coś mi buzuje w brzuchu :ico_sorki:

[ Dodano: 10-10-2011, 14:55 ]
Dziś Lili dała mi popalić znowu w nocy 5 razy się budziła i ostateczna 6 już pobudka o 7.40 byłoby dobrze żeby nie tych 5 poprzednich pobudek
to widze, że noc miałyśmy taką samą :ico_zly:

No i częstujcie się torcikiem :ico_tort: za 9 miesięcy Adriana :ico_brawa_01:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

11 paź 2011, 10:21

Witaj madziorka!!!!!!!!!!!!!!!!! przepiekne zdjecia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Olaf to juz duzy chlopak :ico_brawa_01: ach no i oczywiscie dziekuje za gratulacje po malutku wszystko do mnie dociera :ico_oczko:

zubelku no to z Lilii niezla rozrabiara rosnie hehe :-D
Jezeli chodzi o nocki to Nadunia tez ostatnio bardzo kiepsko spi wydaje mi sie ze na zabki ale dalej ich nie widac :ico_noniewiem: do tego od wczoraj ma katarek oby nic sie nie rozwinelo wiecej :ico_sorki:

buzok i jak zdrowko??? mam nadzieje ze juz lepiej :ico_sorki:
Oczywiscie czestuje sie i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Adrianka za 9 miesiecy :ico_haha_01:

A ja dzis po wizycie beta urosla co oznacza oczywiscie ciaze.Jest to poczatek 6 tygodnia za 2 tygodnie kolejna wizyta i wtedy zalozymy kart ciazy i dostane skierowanie na USG.Ok spadam mala zasnela to i ja sie zdrzemne bo usne na siedzaco :ico_olaboga:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

11 paź 2011, 10:47

i jak zdrowko??
dopadło moją Oliwcie również :ico_placzek: , wzięłam jeden dzień opieki no i siedzimy i dziś w domciu :ico_sorki: , jest już lepiej, ale brzuchy nas jedzcze bolą :ico_noniewiem: , i jakieś takie słabe jesteśmy :ico_noniewiem:
Jutro musi minąć, bo do pracy wracam :ico_sorki:
Jest to poczatek 6 tygodnia
:ico_brawa_01: super jeszcze raz gratuluje :ico_ciezarowka: . Zrób sobie suwaczek :-).

Dziś Adrian nie mógł zasnąć na tą poranną drzemkę i Oliwcia patrząc jak się męczę, żeby go uspać mówi: "połóż go obok mnie to ja go uśpię", ja mówię, że nie da rady, ale już mi sił brakowało, więc go położyła, to wtulił się w nią, poklepała go po pupie, pośpiewała i w ciągu 3min mały spał :-D . Ależ była z siebie dumna :ico_brawa_01: , no i ja również :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

11 paź 2011, 11:17

Aniula, wiesz,jakbym już 3 nie miała to chciałabym być w ciąży hehe poniekąd ci zazdroszczę :ico_oczko: tego cudnego okresu.No ale ja już mówię pas :ico_haha_01:
Wkroczyłaś w 6 tydzień jejku jejku :-D własnie,zrób suwaczek będziemy odliczać :ico_brawa_01: Beta rośnie więc wszystko rozwija się prawidłowo,umysł się przyzwyczaja,wszystko dojdzie do normy i będzie już sama radość :ico_brawa_01:

buzok14, jak czytałam pierwszy post,że masz jelitówkę to kurde od razu pomyślałam,ze zaraz dzieci też zaczną no i masz :ico_sorki: U mnie najlepiej się sprawdza nifuroksazyd :ico_sorki: Wracajcie szybko do zdrowia.
No i proszę jaka Oliwcia opiekuńcza siostra i córcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A Adrianek nie załapał wirusa? :ico_sorki:

A ja kolejna noc do d....y Mam już dość :ico_placzek:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

11 paź 2011, 18:02

A Adrianek nie załapał wirusa?
aż się dziwię, że z jego skłonnościami do biegunek tym razem jest ok :ico_sorki: , oby nic się nie rozkręciło.
My z Oliwcią już oki, my się leczymy orsalitem i dicoflorem :ico_sorki: no i w moim przypadku stoperan :-D , jest już ok więc jutro do pracy :ico_brawa_01:
A ja kolejna noc do d....y Mam już dość
oj my tak mamy już ze dwa miesiące,ale powiem Ci że np dzisiejszej nocy mały spał z moim P u Oliwii w pokoiku, a Oliwia ze mną u nas w sypialni (rozdzieliliśmy się w związku z chorobą :ico_sorki: ) i spał prawie przez całą noc :ico_sorki: , fakt, ze nie włóżeczku tylko z P, ale obudził sie ok 1 bo coś mu się śniło, i ok 4 zjadł i spał do 7 :ico_sorki: .
Ale to, że spał w nocy to pewnie też sprawa tego, że wczoraj w dzień spał tylko raz dwie godzinki :ico_noniewiem: , dziś też nie chciał spać w dzień i spał tylko od 10.30 rano do 12.30, i na tym koniec dziennego spania, więc dziś mam nadzieje na przespaną noc, ale teraz to mały jest nie do życia :ico_olaboga:

Pisałam dziś troszke z Agnieszką. Jest bidulka w dołku, jeszcze tak zdołowanej jej nie pamietam :ico_sorki: , ma nawrót choroby i ma wszystkiego dosyć. napisała, że jak troszkę dojdzie do siebie to sie odezwia :ico_sorki: .
A gdzie się podziewa Aga? Ona chyba jakoś do Polski poleciała chyba :ico_noniewiem: .

Zmykam bo mały okropnie dokazuje :ico_sorki:

[ Dodano: 11-10-2011, 18:06 ]
Aha i muszę się pochwaliś, że Adrian ma dziś muzykalny dzionek :ico_brawa_01: , jak tylko usłyszy muzyczkę to aż cały chodzi w jej rytm, całkiem jak nasz emotikonek :580: :-D

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

12 paź 2011, 14:24

Witam u nas dzis wietrznie i zimno :ico_chory: Na szczescie katarek Nadii znika i jest lepiej za to mnie wzilo boli mnie gadlo i do tego ten straszny bol glowy :ico_zly:



Buzok Tak myslalam ze cos sie dzieje ze sie nie odzywala mam ndzieje ze szybko dojdzie do siebie i do nas wroci trzymam za nia kciuki bardzo mocno

:ico_buziaczki_big:

Tak z tego co pamietam to Aga w Polsce ale chyba niedlugo wraca mam nadzieje ze zajrzy do nas :ico_sorki:

Buzok to nagraj nam Adrianka chetnie popatrze jaki muzyk wam rosnie hehe :-D :-D

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

12 paź 2011, 15:00

Hej Laseczki długo mnie nie było ale całe zamieszanie z Chrzcinami i w ogóle w Pl wiecie rodzinka cały czas coś gdzieś i nawet chwili nie było aby zajrzeć i popisać coś!

Troszkę Was doczytałam ale nie wszystko tak ogólnikowo tylko bo czasu tez nie mam teraz jestem u teściowej i mała śpi T. robi jakieś rzeczy w domu tzn. naprawia różne rzeczy co się mamie popsuło przez ten czas co nas nie było Klaudusia śpi a ja mam chwilkę dla siebie!

Chrzciny udały się całkiem fajnie Klaudzik nie płakała w kościele prawie wcale jedynie jak jej ksiądz główkę polewał a tak to grzecznie siedziała w wózeczku obok nas!
Impra też była fajna jedzenie dobre, wszyscy porozchodzili się ok 23!
Dodam wam zdjęcia jak będę u nas w domu bo tu u teściowej na kompie nie mam żadnych fotek z chrzcin jeszcze jej nie zgraliśmy. Ogólnie mała wyglądała cudnie jak mała laleczka!

AniulkaMoje Najszczersze Gratulacje cudna Wiadomość kochana - :ico_brawa_01::ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nie smuć się tylko ciesz wiem że pewnie boisz się że sobie nie poradzisz z 2-ką małych dzieci ale wiele z nas nawet nasze mamy dawały sobie radę więc i ty sobie poradzisz! Moja mama miała tak samo ja urodziłam się w lutym a już we wrześniu była w ciąży z moim bratem i nam jako rodzeństwu świetnie się razem wychowywało mama dała radę więc i ty sobie poradzisz masz męża rodziców zawsze ktoś Ci pomoże głowa do góry kochana zobaczysz jak będziesz się cieszyć jak już bąbelek zacznie kopać i się ruszać jeju jak ja znów bym chciała być w ciąży choć nie znosiłam jej zbyt dobrze ale byłam wtedy tak szczęśliwa jak nigdy wcześniej!
I koniecznie załóż suwaczek będziemy odliczały razem z tobą!
I powiedz kochana jak się czujesz masz już jakieś dolegliwości ciążowe mdłości czy zmęczenie? Bo chyba nie pisałaś nic o tym!
A jak rodzinka zareagowała na tą nowinę pewnie bardzo się cieszyli co?

Buzoczku czytałam coś że choróbsko Was dopadło mam nadzieję że juz lepiej się czujecie? a i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Adrianka za 9mcy!

Moja Klaudia zaczęła chodzić jak się ją pod paszki trzyma albo za rączki to przebiera nóżkami i chodzi a wręcz biega jak szalona! I udało jej się samej usiąść kilka razy, Trochę wolno jej to idzie ale w końcu się nauczy! :)

dobra muszę spadać córcia się obudziła! Buziaki

PS. ANIULKA głowa do góry my wszystkie tu jesteśmy z Tobą - BĘDZIE DOBRZE DASZ RADĘ!

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

12 paź 2011, 20:21

Buzok to nagraj nam Adrianka chetnie popatrze jaki muzyk wam rosnie hehe
chciałam nagrać, ale jak włączyłam aparat to sie okazalo, ze rozładowany :ico_zly: , no ale ja i tak nie potrafie wrzucić nagrania na neta :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem: , bo nagrac mogę go w każdej chwili, bo jak tylko usłyszy muzyczkę to aż cały chodzi :-D
tego ten straszny bol glowy
może to już objawy ciążowe :ico_noniewiem:
oby szybciutko przeszło :ico_sorki:
Chrzciny udały się całkiem fajnie
:ico_brawa_01: super :ico_brawa_01: czekamy na zdjęcia małej księżniczki :ico_brawa_01:
mam nadzieję że juz lepiej się czujecie?
już dużo lepiej, ale nie obyło się bez wymiotów i u Adriana :ico_placzek:
Moja Klaudia zaczęła chodzić jak się ją pod paszki trzyma albo za rączki to przebiera nóżkami i chodzi a wręcz biega
:ico_brawa_01: brawa, widze że niedługo będziemy pisać o pierwszych kroczkach naszych pociech :ico_brawa_01:

Ja musze sie znów pochwalić :ico_sorki: , bo moja córa ostatnio go pogoniła, a on chcial przed nią uciekać no i puścił się łóżka, którego się trzymał i zrobił 3 kroczki całkiem sam :ico_sorki: :-D , ale to było takie w pośpiechu :-D

mężul własnie wrócił z pracy zmykam się mu pokazać bo byłam dziś u fryzjera :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość