emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

12 paź 2011, 19:46

U mnie słońce i bez wiatru
ooo, to pewnie pospacerowaliscie, co? :ico_oczko:

slyszalyscie o czyms takim jak wibrotrening? znacie jakies opinie?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 paź 2011, 20:34

witam wieczorkiem

dzisiaj sobie u mamy byłam,babci i koleżanki,normalnie latałam jak szalona :ico_haha_01: ale pogoda dopisała,pomimo wiatru było słonko :-) jutro do koleżanki sobie pojadę,mała już usypia,w dzień przez te spacerki od domu do domu to spała jakoś 1,5 godz więc może noc lepsza będzie :ico_noniewiem:
Pisałyście, że Wasze maluchy nie chętnie zostają z innymi osobami- u nas nie ma problemu, z każdym chętnie zostaje i nie płacze, każdy może go wziąć na ręce-nawet kelnerka w restauracji go nosiła.
u nas też mała z każdym zostanie :ico_oczko:

patrycja_g zdrówka dla Filipka :ico_sorki: a zdjęcia super :ico_brawa_01:
Patrycja powiem Ci, że jestem w szoku, że dajesz małemu frytki i sos :ico_noniewiem: to chyba jeszcze za wcześnie jednak na takie przysmaki :ico_sorki:
też myślę że to za wcześnie :ico_noniewiem:

Mariola_Larose widać,że może mu teraz nie smakują warzywka,wszystkiemu mogą być winne ząbki :ico_sorki: zresztą na razie nie masz co się martwić warzywkami bo i tak stopniowo je się wprowadza,a zupki ze słoiczka czy twoich nie chce jeść?

NOWA Milenka nam też dziś po 7 wstała :ico_oczko:

markotka jak Krzyś po lekarzu?
slyszalyscie o czyms takim jak wibrotrening? znacie jakies opinie?
nie słyszałam :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

12 paź 2011, 20:42

dzisiaj sobie u mamy byłam,babci i koleżanki,normalnie latałam jak szalona :ico_haha_01:
Ja tak latam jak jestem u rodziców :ico_oczko:
ooo, to pewnie pospacerowaliscie, co? :ico_oczko:
Trochę.
slyszalyscie o czyms takim jak wibrotrening? znacie jakies opinie?
Nie znam nikogo kto by ćwiczył na tym.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

12 paź 2011, 20:47

HEjo witam sie i ja :-)

aniawlkp86, ja tez robie zupki tak jak ty, w podobnych dodatkach, a teraz robiłam z indykiem i na razie wszystko wciana i bardzo mu smakuje.
No bo oczywiscie mleka w dzien nadal nie pije, wczoraj chciałam mu dac przed spaniem mleko ale nie wypił, zaraz sie skapnał ze to mleko i koniec, a w nocy jak spi i sie budzi ze jest głodny to zaraz wypije jak mu dam, wiec sama nie wiem o co chodzi :ico_szoking:

Patrycja oj wspołczuje tej chorby, oby wszystko szybko było dobrze, a zdjecia super, filmiku jeszcze nie widziałam ale na pewno zerkne :-D
No a z tym jedzonkiem to ja cie nie potepiam bo Filip tez wszystko szybko jadł, a i Dawidek juz probował ziemniaki rozpapkane w sosiku z naszych rolad, ale oczywiscie tak tylko troszke :-)

emilia7895, nie mam pojecia co to jest i nie słyszałam o tym, musiała bym poczytac na necie.

U nas dzis nawet fajnie zimno ale słoneczko sie przebijało przez chmurki, niedługo czekaja nas urodziny Filipka, wiec dziewczyny jak macie jakies fajne pomysły na sałatki warzywne to chetnie skorzystam :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 paź 2011, 20:55

a teraz robiłam z indykiem i na razie wszystko wciana i bardzo mu smakuje.
ja muszę z królikiem spróbować tylko czekam aż mąż jakieś mi sprzątnie z klatki :ico_oczko:
No a z tym jedzonkiem to ja cie nie potepiam
ja też nie potępiam tylko się dziwie,że tak wcześnie dawać takie "dorosłe" jedzenie :ico_sorki:

Murchinson, ja też właśnie jak do rodziców jadę to potem wszystkich obskoczę :-D

Milenka już śpi od 10 min
Hania teraz zasnęła więc spokój.wczoraj ciocia jej lalkę przywiozła co doi smoczka,pije,gada,śmieje się itp i z wrażenia zasnąć nie mogła,a dzisiaj non stop z nią i w jej wózku ją woziła,normalnie urwanie głowy mam z nią :ico_sorki: jak lalka jej zapłacze to zaraz ją przytula albo daje smoczek czy włączy jej przytulankę i się cieszy że pomogła lalce się uspokoić :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

12 paź 2011, 21:08

cześć :-)

Byliśmy u lekarza, pai doktor mówi, że nie jest źle, gardło już ok i mamy do 10 dni przeciągnąć leki, jak nic się nie zmieni, to znowu przyjść. Poprzednio byliśmy u innej lekarki, bo naszej nie było i tamta nic do kartoteki nie wpisała :ico_noniewiem:

Ania super musi być ta lalka, Hania ma swojego dzidziusia :-D

NOWA spróbuj może z marchewką jak jabłuszko spowodowało ból brzucha

Emilia nie słyszałam nic o tym wibrotreningu

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 paź 2011, 23:24

pokażę wam tą lalkę i wózek do niej
Lalka funkcyjna Baby Annabell to interaktywna przyjaciółka już najmłodszych dziewczynek.

Lalka zachowuje się jak prawdziwe niemowlę, reaguje na dotyk i dźwięk, śmieje się i gaworzy.

Annabell płacze prawdziwymi łzami!

Gdy podamy lali butelkę lub smoczek - zaczyna ssać, poruszając buzią, a po skończonym posiłku odbija jej się.

Z pełnym brzuszkiem lala zaczyna ziewać i zasypia, a obudzi ją Mała mamusia, biorąc Annabell w ramiona.

Annabell potrafi być niezadowolona - wtedy należy zaproponować jej smoczek, buteleczkę lub..

Ulubioną przytulanką lali jest owieczka- pozytywka, gdy ją dostanie zaczyna się śmiać.

W zestawie: maskotka owieczka, smoczek, butelka

wiek: +3
taki wózek tylko różowy:
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

taka sama lalka z owieczką:
Obrazek

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

13 paź 2011, 08:38

czesc

ale u nas zimno, brr, mamy 4 stopnie
mkody w p-kolu, ja pije :ico_kawa: i mysle co na obiad :ico_noniewiem:

aniawlkp86, fajne zabawki, ciekawe kiedy Tosi kupie taka laleczke :ico_oczko:

markotka, dobrze ze Krzysiowi przechodzi

milego dnia

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

13 paź 2011, 09:43

hej

Dziś wstałyśmy przed 7, Liwia już drzemkę zalicza :-) .

Mąż jest na egzaminie na prawko na motor, nie odbiera telefonu, domniemywam, że testy zdał i czeka teraz na jazdę albo własnie jeździ :ico_sorki:
ale u nas zimno, brr, mamy 4 stopnie
u mnie 7 i wieje
Byliśmy u lekarza, pai doktor mówi, że nie jest źle, gardło już ok i mamy do 10 dni przeciągnąć leki, jak nic się nie zmieni, to znowu przyjść.
Oby szybko przeszło, zdrówka zyczę :ico_sorki: , to macie 2 lekarki w przychodni?
NOWA spróbuj może z marchewką jak jabłuszko spowodowało ból brzucha
To na pewno nie jabłuszko, bo je dostała tylko raz (parę łyżeczek), jak własnie kupy długo nie robiła, a tak jedziemy na marchewce na razie, od wczoraj nie podaję, za are dni spróbujemy znów :ico_sorki:
slyszalyscie o czyms takim jak wibrotrening? znacie jakies opinie?
ja wcześniej nie słyszałam i nie znam nikogo kto by ma tym ćwiczył, ale teraz sobie poczytałam, a zamierzasz sobie takie coś sprawić?
Może koroneczka będzie cos wiedzieć :ico_sorki:
pokażę wam tą lalkę i wózek do niej
fajna :-) , super, że Hani sie podoba, przynajmniej ma zajęcie, moja Pola średnio za lalkami była i jest. Teraz na topie puzzle koniecznie z ksieżniczkami :-D

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

13 paź 2011, 09:52

markotka, masz racje - moje dziecko i moje decyzje i znam dzieci ktore nie takie rzeczy jadly a byly mlodsze od Filipa a jak dziecko wchodzi ci do talerza to w tym wieku juz nie musisz go tak przeganiac tylko wybrac cos co mogloby skosztowac bo pozniej mozesz biegac za nim pol dnia zeby bulki kawaleczek ugryzlo
A to ze dalam mu frytki nie znaczy ze zjadl ich wiecej ode mnie a jedynie jak wzial ja sobie z talerza mogl ja kilka razy wsadzic do buzi jak sie juz rozciapkala zabralam mu ja i koniec a z sosem bylo podobnie - wsadzil paluszek mogl go oblizac. Nie wyobrazam sobie zeby biegac jak poparzona i szybko to z niego scierac :-)

wiola85, u nas z mlekiem jest podobnie. Wlasnie walczylam zeby wypil chociaz 80. Na szczescie sie udalo ale ponad pol godziny i na raty i jest glodny ale mlekiem pluje. A nad ranem jak jest zaspany wypije 180 i nawet o tym nie wie :ico_noniewiem:

Dziekuje za zyczenia zdrowka
A u nas to nie wiem czy nie trzydniowka. Wczoraj na wieczor rozbieram Filipa a caly brzuch w wysypce. Takie plamki jakby go ktos ponakluwal ja to nazywam mielonka, na przemian biale i czerwone. Chcialam pojechac z nim rano do lekarza ale teraz po wysypce ani sladu. A reszta tz by pasowala choc chyba troche za mlody :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość