Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

19 paź 2011, 09:59

witam,

Izunia śpi, oby dziś było lepiej bo wczoraj to była makabra, ja podaje Jej SAAB i zmieniłam mleko na Bebilon i odpukać dziś śpi :ico_sorki:

właśnie jest u mnie rzeczoznawca bo A odarł skodę :ico_noniewiem:

Kod: Zaznacz cały

Dlatego też mam nie złożone jeszcze... a to nie musi być?? ja czytałam że musi być pesel.. dlatego też mam nie złożone jeszcze...
ja złożyłam zaraz po 3 dniach jak wyszliśmy ze szpitala i pesel mam po prostu donieść a niby po 20.10 mam kaskę otrzymać :ico_sorki:

Kod: Zaznacz cały

a młody woli klepanie po pampersie
u mnie na Młodą też to działa :ico_brawa_01:

Kinga_łódź matko jacy sąsiedzi :ico_szoking:
Bo mój od kilku dni próbuje przy uśmieszku wydać z siebie jakiś odgłos :-D
Izuni się zdarzyło kilka razy coś "powiedzieć" ale to jeszcze za wcześnie :ico_sorki:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

19 paź 2011, 10:11

izus a to Ty espumisan tak zapobiegawczo dajesz codziennie czy tylko jak go męczy brzusio??

Kinga to faktycznie przeżycia miał tyle rzeczy żeby się naraz zepsuło :ico_olaboga: :ico_olaboga:

My noc na szczęście mieliśmy bardzo spokojną :ico_sorki: Kupiłam tą Fridę takie gluzty sciągnęłam że :ico_olaboga: ale za to jak ją położyłam o 22 to dopiero o 4 wstała :ico_szoking: :ico_szoking:
Ale cały dzień nie spała przez ten nosek to pewnie musiała odespać biedactwo moje :ico_noniewiem:

A apropo tych szczepionek to właśnie na rota nie chciałam szczepić ale wydaję mi się że na pneumokoki to warto :ico_noniewiem: Ale któraś z Was pisała że się szczepi jak z innymi dziećmi ma kontakt. To teraz mówicie że nie ma sensu??

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

19 paź 2011, 10:47

Kinga u nas dokladnie w tych samych godzinach byla podudka w nocy, mała nie mogła spać nie wiem czy zaszkodziło jej cos co zjadłam czy jak. Jedynie ogorek mogł jej zaszkodzić bo tyle nowego wprowadziłam. Teraz śpi ale cały czas kwili cos przez sen.
Kupiłam tą Fridę takie gluzty sciągnęłam że
frida jest rewelacyjna, moja Oliwka zawsze robi wielkie oczy jak jej z katarem robię :-D
Izuni się zdarzyło kilka razy coś "powiedzieć" ale to jeszcze za wcześnie
moja mowi tylko eeeeeeeeeeeeee :-D
Izunia śpi, oby dziś było lepiej bo wczoraj to była makabra, ja podaje Jej SAAB i zmieniłam mleko na Bebilon i odpukać dziś śpi
trzymamy kciuki żeby było wszystko dobrze.

dziewczyny a z czyn moge zmieszać SAAB zeby małej podac czy mozna lyżeczką podac same kropelki??

Moja jak nie miałam pokarmu dostawała bebilon w szpitalu, biedulka cały czas wymiotowała, nie mogla spać, bolał ją brzuszek. :ico_zly: Dobrze że teraz mam juz dośc pokarmu :-)
ja złożyłam zaraz po 3 dniach jak wyszliśmy ze szpitala i pesel mam po prostu donieść a niby po 20.10 mam kaskę otrzymać
u nas sami sobie dopisza pesel jesli teraz nie mam mamy tylko zadzonić i przedyktować. Kase dostaniemy między 18-20 listopada bo tak robia przelewy, a pesel wydaje u nas urząd do miesiaca czasu od momentu urodzenia

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

19 paź 2011, 11:05

Cześć!
dziewczyny a z czyn moge zmieszać SAAB zeby małej podac czy mozna lyżeczką podac same kropelki??
ja na łyżeczce podaję, bo to smaczne jest, Młody zjada jak witaminki, gryze i gryzie jakby kromkę wciągał :ico_haha_01: Ale możesz też ze swoim mleczkiem zmieszać.

Mój Maćkowy budzik już się zepsuł tej nocy, coś nad ranem spać nie chciał :ico_noniewiem:

Kinga Maciejek też jak się szczerzy w uśmiechu to wydaje dżwięki :ico_brawa_01:
To już chyba niedługo jak się zaczną śmiać, co?

Idziemy na usg bioderek jutro. Jutro kończy 8 tygodni, więc w ostatniej chwili :ico_haha_01:
U nas w szpitalu nie było usg, tylko doktorek oglądał i machał kopytkami, było ok, to samo powiedziała pediatra, więc w sumie nie obawiam się,że będzie źle.

A wczoraj byłam z Zu u dentystki, żeby jej przejrzała, no i zdrowiutkie ma i zgryz prawidłowy :ico_brawa_01: Cieszę się bardzo, bo jakoś nie widzę tego jakby miała mieć coś robione :ico_szoking: Boże, jak ona przeżywa wszystkie swoje "ziazia", nie pozwala dotykać ani myć (tylko jak ominąć siniaka na nodze w kąpieli???) i smaruje (super krem Nivea dobry na wszystko :ico_oczko: :-D ).

[ Dodano: 19-10-2011, 11:14 ]
Pati widzę Cię :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

19 paź 2011, 11:23

Hej

melduje sie i ja na nowym wateczku.
Na razie nie ogarniam tej calej sytuacji,w domu balagan, Erys robi czasami na zlosc, ale mam nadzieje, ze jakos to bedzie.
Na razie lece robic obiadek jak bede miala czas pozniej to wpadne napisze cos wiecej.

Dziewczyny dziekuje za gratki i za mile slowa o Alanaku :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

19 paź 2011, 11:26

Pati85, witamy super ze juz jestes z nami.

Kocura Bura, a przy tak malym dziecku jak 2 tygodniowe tez podawać 15 kropelek co 4 godziny??

[ Dodano: 19-10-2011, 11:27 ]
ja wlasnie za temat chrztu sie wzielam i prawdopodobnie zrobię je 19 listopada :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

19 paź 2011, 12:09

a przy tak malym dziecku jak 2 tygodniowe tez podawać 15 kropelek co 4 godziny??
ja daję raz dziennie pod wieczór.
A Ty chcesz Oliwce stale podawać?

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

19 paź 2011, 12:33

A Ty chcesz Oliwce stale podawać?
nie tylko w razie potrzeby myslalam wlasnie na noc.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

19 paź 2011, 12:51

A ile mialas na piecu
100 :ico_noniewiem: już jest 80
Eee to nie jesteś zła ja miałam kiedyś 120 a huczało konkretnie i pamiętam że nie wiedziałam czy mam uciekać z domu czy co robić .Też byłam sama wtedy.
jak plakała mi w szpitalu calą noc tez sie poryczalam z bezradności że nie umie jej zrozumieć i pomóc.
Dokładnie mam tak samo .Jak ona płacze to ja czasem razem z nią . Smutno mi że nie wiem co jej dolega .
Moja praktycznie po każdym karmieniu robi kupkę :-D
A jakiego koloru robi kupki ?
Hehe, u nas becikowe już wydane.
A tak serio to w ten dzień jak M. jechał złożyć wniosek to dostał pocztą zdjęcie z fotoradaru :ico_zly: 400 zł!!!
I cyknięte wtedy jak pojechał po Zu do babci i jechali do mnie do szpitala!
Uuuu no to pech .
szkieletorek planuję upiec bułeczki na sobotnie śniadanko i się zastanawiam, czy można by to ciasto przygotować wieczorem?
Wiesz co nie znam się za bardzo ale wydaje mi się że nie bardzo , że to za długo.

Co do kąpieli to u nas różnie czasem mała jest grzeczna a czasem płacze strasznie.
Od dwóch nocy budzi się co 3 godzinki
Chciałabym by moja chociaż co 2 godz się budziła, bo teraz to co godz jest i nocki ciężkie dla mnie są ale staram się nie narzekać.
szkieletorek to że pokasłuje nie oznacza choroby, może jeszcze się oczyszczać organizm. nie przejmuj się na zapas.
W nocy nie kasłała już nic ale za to tak wydaje mi się że lekko charczy mi nie wiem czy to katar czy co . No i jak już kiedyś pisałam ona dużo kicha ale to miała jeszcze w szpitalu.
Co do grzania to u nas od kilku dni włączamy grzejniki na godzinkę dwie góra :ico_sorki:
Ja jestem z tych co chłodek wolą ale mój mąż niestety zmarzlak straszny :ico_olaboga:
U nas tez pali się już w piecu ale nie cały dzień tylko zazwyczaj popołudniu sie zapala i pali tak lekko do wieczora. U nas sa stare okna więc nie da sie zbytnio nagrzać. Jak sie pali to mamy max 21 stopni a jak nie to spada max do 19. Ja uważam ze to dobra temp bo nie chce małej przegrzewać.
Hej
Na razie nie ogarniam tej całej sytuacji,w domu balagan, Erys robi czasami na zlosc
Witaj.No napisz jak ty się czujesz, jak mały, jak karmienie. A w domu no nowa sytuacja więc trzeba sie na nowo zorganizować.
ja wlasnie za temat chrztu sie wzielam i prawdopodobnie zrobię je 19 listopada :-D
My dziś popołudniu się bierzemy za listę gości i te wszystkie formalności.


U nas była właśnie położna. Dopytałam chyba wszystko co chciałam i teraz jestem spokojniejsza.
Uciekam cos w domu posprzątać i muszę odciągnąć pokarm bo mi cyce wybuchną zaraz.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

19 paź 2011, 13:33

dziewczyny a z czyn moge zmieszać SAAB zeby małej podac czy mozna lyżeczką podac same kropelki??
ja łyżeczką podaję i mały sobie cmoka:) i daję tylko wtedy gdy widzę że brzuszek doskwiera. a można minimum co 4h nie mniej, ale więcej tak

ęlizka dzielnie zniosła wizytę u dentysty i wszystkie ząbki zdrowe i za kilka tyg piątki tęż już powinny być. I jeżeli nic się nie dzieje to raz na rok wizyta:)
Chciałabym by moja chociaż co 2 godz się budziła, bo teraz to co godz jest i nocki ciężkie dla mnie są ale staram się nie narzekać.
też to przerobiłam a teraz co 2-3h się budzi

Pati witam kochana, jak się czujesz????

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość