Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 paź 2011, 15:27

to muszę dzisiaj zagłosować, bo ja myślałam, że ogólnie tylko jeden głos można oddać :ico_oczko:
:ico_sorki: głosiki co 24 godziny do 2 listopada :ico_sorki:
Krzysiu od czasu choroby na widok fridy od razu wrzeszczy :ico_noniewiem:
my w ogóle ani fridy ani gruszki nie używaliśmy/nie używamy przy dziewczynkach :ico_noniewiem: tyle co jest coś w nosku na brzegach to patyczkiem wyciagnę,reszta spływa bo wodzie morskiej :ico_sorki:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

20 paź 2011, 16:11

nie nadazam za Wami :ico_oczko:

tez nosimy pampersy 4 bo obciskaly nozki, musze wlasnie kipic bo osttanio prosilam mame, bo byla w cereforze ale nie bylo juz :ico_noniewiem:
nie wiecie gdzie teraz sa w promocji?

musze juz leciec do malej :ico_olaboga:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

20 paź 2011, 16:27

Mój D miał jechać do Francji na stypendium w cyklu 6 m-cy tam, 6 w Polsce.
i zrezygnował pewnie?
Nie, on chciał bo stypendium było super-2 lata, opłacone wszystko (bilety, mieszkanie, książki, komputer, pensja, badania) ale zgodę musiał wyrazić profesor w Polsce (bo Francuz to zaproponował) i ten tu się nie zgodził (na złość temu z Francji).
Nurofen truskawkowy tez tak w gardlo drapie, jak sprobowalam to z 15 min sie krztusilam
Bo to nie smak drapie tylko substancja-ibuprofen.
No a 2 listopada wybieram sie na podpis do UP
Ja też.
No i od dziś pieluchy 4
my mamy 4+, bo mąż nie zauważył + obok 4, ale jakoś wielkie nie są :ico_oczko:
No i puść chłopa samego do sklepu :ico_oczko: Mi po porodzie D miał kupić nakładki silikonowe i kupił ale wkładki laktacyjne. Tłumaczył się w szpitalu, że pani w aptece go oszukała :ico_haha_01:
Emilia zobacz na promobaby gdzie promocja jest teraz na pieluchy.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

20 paź 2011, 17:13

tyle co jest coś w nosku na brzegach to patyczkiem wyciagnę,reszta spływa bo wodzie morskiej
ja używam fridy po każdej kąpieli, bo Krzysiowi baboki siedzą głęboko i tylko tak je mogę wyciągnąć.
Bo to nie smak drapie tylko substancja-ibuprofen
te z paracetamolem też drapią?
Tłumaczył się w szpitalu, że pani w aptece go oszukała
a to małpa jedna :ico_haha_01:

U Krzysia to jednak ząbki :ico_sorki: męczył się teraz strasznie, posmarowałam dentinoxem, ale nie przechodziło, to dałam jeszcze ibufen z wodą, no i zasnął bidulek :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 paź 2011, 17:53

ale zgodę musiał wyrazić profesor w Polsce (bo Francuz to zaproponował) i ten tu się nie zgodził (na złość temu z Francji).
to on na złość twojemu w ten sposób zrobił a nie Francuzowi :-/
te z paracetamolem też drapią?
panadol jest bardzo łagodny w smaku :ico_oczko: Milenka jakby mogła to by cały syropek chyba wypiła bo zawsze domaga się więcej :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

20 paź 2011, 19:41

panadol jest bardzo łagodny w smaku
to muszę go w takim razie kupić :-D

mąż jedzie już do domu, gdzieś za godzinę pewnie będzie, po drodze kupi Camilię, to w nocy podam małemu jak będzie marudził. Jak długo można to podawać?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 paź 2011, 20:17

markotka, to kup :ico_sorki:

dzieci już po kolacji i Milenka w łóżeczku zasypia a Hania jeszcze ze mną tv ogląda :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

20 paź 2011, 20:17

Aniu Dwidek spi zazawyczaj dwa razy w ciagu dnia, przed południem i po południu tak godzine do połtorej.
No chyba ze czasami trzy razy sie zdarzy, ale to głownie jak jestesmy na podwórku.

Ja tez juz mam pampersy 4 bo te 3 jakies małe na Dawidowe pupsko :-D

markotka, mi tez sie camilia skonczyła, a ja juz miesiac temu myslałam ze zeby mu wychodza, a tu nadal nie ma, teraz widze ze dziasełka sa na prawde opuchniete z dołu i prawa gorna jedynak tez zaczyna puchnac.

aniawlkp86, ja tez czyszcze nosek woda morska ale Mały od płaczu to ciagle ma jakies ciapki, i frida jest ciagle przy nas, mały juz sie przyzwyczaił i nie płacze, no chyba ze czasami jak sie mocno wierci a ja nie moge trafic to jest akcja :-)


Murchinson, faceci to zawsze znajda cos na swoje wytłumaczenie, moj jak jedzie na zakupy to potem jeszcze dwadziescia razy dzwoni do mnie i pyta :ico_olaboga:

Dzieci spia, ciekawe jak długo, no a ja czekam na szwagierke bo chce zebym jej tipsy zrobiłą, ida na jakas imprezke wiec chce fajnie wygladac/

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 paź 2011, 20:22

wiola85, myślałam,że może za dużo w dzień Dawidek śpi i z tego te częste pobudki,ale to pewnie ząbki albo nie wiem co,może taki jego urok :ico_sorki:
moj jak jedzie na zakupy to potem jeszcze dwadziescia razy dzwoni do mnie i pyta :ico_olaboga:
to tak jak mój,dlatego wolę sama kupić albo jechać z nim na zakupy

we wtorek jadę do ginka wreszcie i boorę receptę na plastry,do tego cytologię ma mi pobrać no i mamę też biorę do ginka :ico_sorki: znowu jest na lekach na płuca :ico_olaboga: no i doktórka kazała jej do gina pojechać ze względu na wiek (44 lata) :ico_noniewiem: no i jakoś z 15 lat jak ona u ginka nie była...jeszcze @ jej się rozregulowały to jej powiedziałam,że teraz idzie ze mną i innej opcji nie ma :ico_nienie: wystarczy,że teściowa [*] tak do lekarzy jeździć nie chciała i zmarła na raka macicy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

20 paź 2011, 20:31

Hejka!

Wyszłam dziś z pracy o 19 :-) Ogólnie ciężko mi bez dziecka, ciągle się denerwuje o niego.
Przyjechałam, dałam cycka i śpi jak zabity :-) Ani nie zdążyłam się z nim poprzytulać.
Męża nie ma to jak się zbudzi wezmę go do nas do łóżeczka.

Życzę sobie pierwszej pobudki o 5 jak niegdyś :ico_sorki: :ico_sorki:

Zamówiłam ulotki- gdzieś mam to, że nie mam działalności jeszcze- jakoś pacjentów muszę nałapać :ico_oczko: Niedawno dostałam projekt na maila.

Markotka, drapie to cholerstwo jak franca, ale Maksio nie protestował :ico_sorki: Ja też już nie wiem co jest grane z tymi pobudkami. Dolne jedyneczki wybiły się bez większych fimerów :ico_sorki:

Patrycja, jedź i nakryj tę babę na gorącym uczynku :-)

Murchinson, Twój mąż niezły jest :-)

Aniu, fajnie, że nocka lepsza- Milenka pięknie śpi :-)

[ Dodano: 20-10-2011, 20:33 ]
Dwidek spi zazawyczaj dwa razy w ciagu dnia, przed południem i po południu tak godzine do połtorej.
Chociaż masz troszkę czasu dla siebie! :-) Nie martw się niedługo da ci odsapnąć

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość