Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

22 paź 2011, 11:18

Moja śpi ale niespokojnie tak jakby cos cisła.

Z chrztem mamy załatwione wszystko 27 listopada chrzcimy czyli dokladnie w urodziny mojego ojca :-D wszystkie dokumenty zawiózl M. tylko trzeba donieść zaświadczenia od chrzestnych. A chrzciny mamy nietypowo bo o 13.30

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

22 paź 2011, 12:12

Dzien doberek

u nas nocka tez nie najlepsza, non stop na cyca, skocze karmic, pospi troche i budzi sie punktalnie co dwie godziny na cyca, dzis w nocy to ostatni raz karmilam go jakos po 1 , obudzil sie o 04:30 a potem jakos po 7. Jak wezme go na rekce i troche pokolysze to usypia i jak odloze to spi tak do godziny gora. Ale najchetniej to by mukal 24 godziny na dobe, a moje brodawki ledwo zywe takie mam pokaleczone, kiedy one sie zagoja :ico_olaboga: ale najwazniejsze, ze je i sie najada i ladnie przybiera :-)

A co do Erysia to jestem zalamana, jest po prostu nieznosny, niby cieszy sie, caluje i w ogole a zaraz krzyczy, robi na zlosc , stuka w lozeczko, krzyczy nad malym, jak karmie to zawsze jest w sypialni, skacze po lozku, kopie mnie i raz zdarzylo mu sie kapnac malego w nozki, nie wytrzymuje juz nerwowo, bo nie moge w spokoju karmic Alanka, nic do niego nie dociera, mowie tlumacze spokojnie, ale niestety bez skutku jak grochem o scianem :ico_placzek: :ico_placzek:
Jak mu zwroce uwage to od razu leci tekst " glupia jestes" i pokazuje jezyk, a wczoraj to powiedzial do mnie tak "mama ty k.... jestes" bylam normalnie w szoku, dostal po twarzy i to mocno, sama reka mi sie uniosla taki szybki odruch a potem zalowalam, bylo mi zle, ze go uderzylam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
najpierw zjadała później trzeba było zmienić pieluche i
wtedy czkawka a jak się czkawka skończyła to wtedy wymiotowała


u nas to samo, Alanek ma czesto czkawke i czasami mu wlasnie sie ulewa


Ja stwierdzilam, ze nie bede jesc tego co moze zaszkodzic malemu, jak na arzie nie ma problemu, jadlam juz swiezego ogorka i pieczarki i nic nie bylo, ale tego co wiem,, ze moze na 100 % zaszkodzic nie bede jesc.

Kocura _Bura widze, ze robimy podobnie, jak maly zasypia przy cycu :-)
W szpitalu kazali nam przed karmieniem przewijac, a Alanek tak zawsze plakal, bow iadodmo dziecko glodne, a polozna powiedziala, zeby dac :-) najpierw z jednego cycusia, bo i tak przysypia, rozebrac, zmienic pieluszke to go rozbudzi i dalej karmic i to u nas sie sprawdza.

izabella dla Oliwci za 2 tygodnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Z chrztem mamy załatwione
kurcze patrze, ze juz chrzcicie, a ja nie mam pojecia jeszcze, mielismy ochrzcic na swieta Bozego Narodzenia ale nie wypali pewnie, bo chcilismy chrzcic w Niemczech a chrzestnych nie mamy,w sumie pewnie nikt specjalnei by nie przyjechal i nie wiem co teraz robic, czy chrzcic w Pl na Wielkanoc, ale na sama mysl robi mi sie nie dobrze, bo trzeba latac prosic, bomy koscielnego nie mamy tylko cywilny, a oni laske zrobia, ze ochrzcza :ico_zly: ale tam pomyslalam, ze wtedy mozna by wziac od razu koscielny, ale tylko tak rodzinnie bez zadnej pompy :ico_noniewiem:

Maly spi a ja lece rozwiesic pranie, rosolek na dzis mam wiec gotowac nie bede.
Przemek pojedzie na zakupki zaraz, wezmie Erysia to chociaz odpoczne.
A dzis jada do tesciowej meza na urodziny a ja zostaje z Alankiem sama, zrelaksuje sie troche, odpoczne i wroca dopiero jutro.

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

22 paź 2011, 12:57

Jula urodziła!!!

Sms od niej
Dziś o 5.30 urodził się Eryk. Waży 3656 i mierzy 55cm. Mały zdrowy, mama obolała. Poród długi i ciężki zakończony kleszczami:(

[ Dodano: 22-10-2011, 13:00 ]
zdjęci wrzucę jak wróce ze sapaceru:)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

22 paź 2011, 13:02

jula kochana GRATULACJE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Wracaj szybko do sil

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

22 paź 2011, 13:24

Jula na reszcie gratulacje Kochana, odpoczywaj teraz ile sie da :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

22 paź 2011, 13:43

izabelllla123, ale Oliwcia ma grymas na buzi, na tej nowej fotce w podpisie hehe :ico_haha_01:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

22 paź 2011, 14:55

izabela świetne foto:)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

22 paź 2011, 15:17

A co do Erysia to jestem zalamana, jest po prostu nieznosny, niby cieszy sie, caluje i w ogole a zaraz krzyczy, robi na zlosc , stuka w lozeczko, krzyczy nad malym, jak karmie to zawsze jest w sypialni, skacze po lozku, kopie mnie i raz zdarzylo mu sie kapnac malego w nozki, nie wytrzymuje juz nerwowo, bo nie moge w spokoju karmic Alanka, nic do niego nie dociera, mowie tlumacze spokojnie, ale niestety bez skutku jak grochem o scianem
u mnie było to samo i powiem ci z doświadczenia nie wolno krzyczeć, ja np. mówiłam weź nóżki w drógą stronę bo nas kopniesz a nie ładnie tak, my ciebie nie kopiemy i zaczęło skutkować, teraz czasem ściśnie jemu raczkę mocniej albo łózeczkiem chce pobujac albo dzielić się ciastkami czy marchewką z bratem ale już nie ma kopania i takiej zazdrości strasznej. Więc i u ciebie minie, mały nie radzi sobie z emocjami, wiesz szwagierka przeczytała gdzieś porównanie które może trafić do nas rodziców, co czuje dziecko, jak przynosimy rodzeństwo do domu - "pomyśl jak byś się czuła i co myślałą, jakby mąż przyprowadził inną kobietę i powiedział, że ją kocha i masz się z nią dzielić wszystkim i traktowac jak rodzinę" tak w podobie czują nasze starsze dzieci - czują sie odrzucone i gorsze.

Nareszcie już wszystkie jesteśmy z dzieciaczkami:) Super że jula już urodziła:)
Dziś o 5.30 urodził się Eryk. Waży 3656 i mierzy 55cm. Mały zdrowy, mama obolała. Poród długi i ciężki zakończony kleszczami:(
Gratuluję najmnocniej i szybko wracajcie do domku:) Mam nadzieję, że wszystko dobrze z Wami, zwłaszcza Erykiem po porodzie kleszczowym.

izabelllla123, ale mała ma fajny kubraczek i jakie usteczka całuśne:):):)

a ja z dziećmi poszłam na spacerek i na zakupki, Elizka mi zasnęła w wózku poraz drugi od dawień dawna, ale zęby idą to ja wykańcza i jeszcze nurofen dostała to i zasneła na świeżym powietrzu

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

22 paź 2011, 15:18

witam,

ja na chwilkę, była dziś z Julką na pasowaniu na ucznia :ico_sorki: Izunia śpi i widzę że co raz bardziej podoba się Jej spanie na brzuszku :ico_sorki: i poszalałam bo dostałam kaskę z becikowego z gminy i kupiłam termometr o taki

Obrazek
Jula urodziła!!!

Sms od niej
Dziś o 5.30 urodził się Eryk. Waży 3656 i mierzy 55cm. Mały zdrowy, mama obolała

GRATULACJE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

22 paź 2011, 16:17

ja jej nie nosze i nie lulam.
Oj zazdroszczę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
No ale poczekaj jak moja będzie mieć kolki czy będą szły zęby to się zacznie i noszenie ,lulanie i u nas.
moje brodawki ledwo zywe takie mam pokaleczone
No to współczuję .Ja miałam i jak na razie mam to szczęście że mała nie wisi mi na cycu. Jedyny ból jaki miałam i lekki mam to jak złapie przez chwilkę boli. Ale widziałam jakie miały dziewczyny problemy w szpitalu jak ich dzieci wisiały na cycu cały czas.
wczoraj to powiedzial do mnie tak "mama ty k.... jestes"
O kurde .... no nieźle.
Ale myślę że to porównanie co napisała elibell jest prawdziwe i krzyk ani bicie nie pomoże.
Ja myślę że on nawet nie wie co znaczy to słowo.
co czuje dziecko, jak przynosimy rodzeństwo do domu - "pomyśl jak byś się czuła i co myślałą, jakby mąż przyprowadził inną kobietę i powiedział, że ją kocha i masz się z nią dzielić wszystkim i traktowac jak rodzinę"
Ładnie napisane.
Jula urodziła!!!
Gratulacje i dochodźcie do siebie.
kupiłam termometr o taki
Obrazek
On kosztuje coś około 100 zł zgadza się ?
Ja miałam taki kupować ale kupiłam taki galowy czy jak to sie nazywa.
Ale daj znać jak się sprawdza i czy on dokładny jest.
Ja jakoś w te elektroniczne rzeczy nie wierze za bardzo.

Moja mała dziś budziła się co 3 godz w nocy a ja wyspana niesamowicie jestem.
Jedynie co to wieczorem coś nie mogła zasnąć przez godz marudziła.Znaczy nie płakała ale stękała bardzo, potem zrobiła kupkę i szybko zasnęła.
I jak na razie wymioty się nie powtórzyły.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość