Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

23 paź 2011, 12:55

No to się uspokoiłam z tym śluzem :ico_sorki: :-)
straszne mam smarki i jakoś brzuchol mnie boli tak od spotu (uczucie takiego kłucia).
odoczywaj dużo , na przeziębienie zbytnio nic nie można ale rutinoscorbin można .

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

23 paź 2011, 13:18

hejo :-) ja tez stosuję wkładki, u mnie jeszcze dochodzi to że loguje luteine dopochwowo więc z niej też cieknie, bez wkładek ani rusz :-) ja już po obiadku, a plan na popołudnie mam taki, że kocyk i gazetke, tv i laptop :-) takie leniuchowanie małe :-) miłej niedzielki

monia-80
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 14 paź 2011, 20:16

23 paź 2011, 13:52

Hej Kobitki!

U nas dosc smutno bo we wtorek pogrzeb mamy mojego wujka i jedziemy na niego 300km.

Weekend strasznie leniwy, w kosciele bylismy, pomodlilismy sie a teraz czekam na pizze ktora wlasnie sie piecze w piekarniku - sama zrobilam <dumna>

Namietnie ogladam meble do pokoju dziecka, chce biale! Ale jesli podjemiemy decyzje o budowie domu czyli rowniez o sprzeadazy obecnego mieszkania, to kupie narazie tylko przewijak i lozeczko a reszte jak bedzie juz dom stal, bo bysmy moze chwile u rodzicow albo tesciow pomieszkali i u jednych i u drugich miejsca jest dosyc. Tylko nie wiem czy wytrzymam, zawsze mieszkaslismy sami - bez rodzicow/tesciow.

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

23 paź 2011, 14:32

my z t. w przyszlym tyg jedziemy do ikei zobaczyc nowe lozko :-D i obok jest jumbo- moze juz cos kupimy dla dzidzi :-D :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

monia-80
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 14 paź 2011, 20:16

23 paź 2011, 14:41

Nie wiem czy to najlepszy moment ale myslimy tez o zakupie psa. Generalnie palnowalismy go kupic zanim sie okazalo, ze w ciazy jestem i teraz mamy spory dylemat czy go kupic czy nie...

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

23 paź 2011, 14:58

monia-80, całkiem niedawno i my odchowaliśmy szczeniaka. Na Waszym miejscu odczekałabym z zakupem psa. Może Ci być ciężko ogarnąć szczeniaka, noworodka i dom. Braknie czasu na odpoczynek i tego całkowicie dla siebie. Może lepiej zaczekać, aż maluch się lekko odchowie ?

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

23 paź 2011, 17:31

Hej dziewuchy!
Asiab- z tą cholestazą to powazna sprawa, dlatego na powaznie weź sie za dietę;)

U mniepracowilty weekend. Wczoraj -studia, dziś - zakupy. Postanowiliśmy z mężem obkupić dzieciaki w kurtki , buty i spodnie, wiec prawie cały dzionek w centrum handlowym nam minął.
Chyba troche przesadziłam z chodzeniem w ciągu tych dwóch dni, bo na koniec takich skurczy dostałam, ze nawet kroku nie mogłam zrobić, dlatego popołudnie spędziłam w łózeczku:( mam nadziję, ze nie odbije sie to niekorzystnie na dzidzi.
Mam pytanie do mam, które czują juz ruchy swoich dzieci, Czy wasze dzidziule też tak szaleją jak moja? Dosłownie nie mogę czasami wytrzymac od nadmiaru kopniaków jakie dostaję, cały brzuch mnie już boli, rozpycha sie ta mała lalka:)
w dodatku najchętniej prowadzi tą swoją gimnastykę w nocy, nie daje mi to spać:(
zaczełam sie zastanawić czy z nią wszystko w porządku. wyczytałam , ze to moze być mała ilośc wód płodowych i dlatego tak dotkliwie czuję jej ruchy. Co Wy o tym sądzicie?

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

23 paź 2011, 17:36

agasio, póki się rusza nie masz co mieć obaw. Masz aktywną kruszynkę w brzuszku - nic tylko się cieszyć :-)

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

23 paź 2011, 17:42

wiesz jak to jest Mad. człowiek już głupieje, jak sie tak naczyta to rózne mysli przychodzą:(

Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

23 paź 2011, 17:54

czesc

Dziękuje za Gratki!!:* juz mi lepiej bo czulam sie troszke nie swoja ze bedzie 3 Synek-ale juz jest oki:) zapewne pozostaniemy przy 3 Dzieci wiec na Core nie ma co liczyc.....imie wybrane bedzie ZIEMOWIT! Ziemuś-Ziemulek Ulek[/b] :ico_ciezarowka: :-D Moze i dziwne ale wpadlo mi w ucho i chyba zostanie jak M. przekonam.

Witam nowa Mamcie Serniczke;*

zaraz poprawie liste......

co u nas Dziś był rodzinny Obiadek i chwalenie sie M. ze będzie 3 Synek.....eheh

bużka;* kochane babeczki:*

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość