marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

23 paź 2011, 12:18

Witam Mamusie:)
My wczoraj w nocy i dzisiaj same bo P ma nocki:( Ale na szczęście w nocy mała spała ładnie co 4,5 godzinki się budziła więc wyspałam się jak nie wiem:)
Ale miałam taki nawał pokarmu w nocy że nie dość że mała wykarmiłam to jeszcze 125ml mleka ściągnęłam takie miałam piesi nabrzmiałe ...

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

23 paź 2011, 12:22

witam,

obiadek zrobiony, jeszcze tylko ziemniaczki ugotuję, Izunia śpi znów na brzuszku :ico_sorki: widzę że bardzo Jej to służy, u nas są 2 lub 3 pobudki w nocy i śpi tak do 7 dziś spała do 8.20 :ico_szoking: i muszę się pochwalić dziś w nocy Izunia nie chciała spać 2 godzinki i sobie ze mną leżała w łóżku i .....pierwszy raz zaczęła " mówić" :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
chcieliśmy iść na spacer ale jest brzydka pogoda u nas :ico_noniewiem:
Stawiam :ico_tort: za tydzien Alanka
pyszny torcik :ico_oczko: i czuprynka prześliczna :ico_brawa_01:
Drogie Mamusie a oto Eryk:) Nasz ostatni jesienny bobas:))
śliczny bobasek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

23 paź 2011, 12:44

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Alanka za 1 tydz:)
Jaa to uwielbiam to "mówienie" :-D :ico_brawa_01:
Moja to takie konwersacje potrafi prowadzić jak sobie leży sama albo jak się do niej mówi że łoo :-D :-D

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

23 paź 2011, 14:59

to ja stawiam też za 6 tydzień Dorianka :ico_tort:

my po spacerku i placu zabaw, mała wyszalała się i dziś ma drzemkę:) a ja czas dla synka:)

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

23 paź 2011, 16:44

to ja stawiam też za 6 tydzień Dorianka :ico_tort:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A u nas taka brzydka pogoda dzisiaj że żadnego spacerku nie da rady.. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

23 paź 2011, 18:10

czesc dziewczyny

Pati współczuję foszków Erysia, ale trzymaj sie niedługo mu minie :ico_sorki:

my skorzystaliśmy że pogoda ładna i na dworek wychodziliśmy :ico_oczko:
jutro znów załatwianie :ico_noniewiem:

młody z rana awanture robił :ico_olaboga: brzuszek go bolał :ico_noniewiem: zastabawiam sie po czym :ico_noniewiem: nic nowego nie jadłam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

23 paź 2011, 18:15

A co tu takie pustki :-)

a my siedzimy w domku, obiadu nie musialam robic, bo tesciowa dala z urodzin jedzonko, karkowke w sosie robila, pyszna,ale teraz zastanawiam sie czy malemu nic nie bedzie, bo troche ostrawa byla :ico_noniewiem: oby nie

Dziewczyny mam pytanko, kiedy odpadly pepuszki dla Waszych pociech??

U nas dzis 7 dzien i jeszcze sie trzyma :ico_noniewiem: , dla Erysia jakos w tydzien odpadl
za 6 tydzień Dorianka :ico_tort:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale ten czas leci :ico_olaboga:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Alanka za 1 tydz:)
dziekowac :ico_sorki:
pyszny torcik :ico_oczko: i czuprynka prześliczna :ico_brawa_01:
rowniez dziekowac :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
pierwszy raz zaczęła " mówić" :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no to wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

My na razie nie wychodzimy na spacerki, ja troche sie jeszcze boje, poczekam jeszcze troszke, najpierw zaczne od wsystawiania na balkon na 10 minut, jak jutro bedzie ladnie to bym go wystawila

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

23 paź 2011, 18:25

U nas dzis 7 dzien i jeszcze sie trzyma :ico_noniewiem: , dla Erysia jakos w tydzien odpadl
też coś koło tygodnia, ale bywaja przypadki ze nawet miesiac sie trzyma :ico_oczko:
pamietam ze chyba Igorkowi od Margolci dłuuuugo nie odpadał pepuszek :ico_noniewiem:

Konradowi odpadł szybko bo wytarmosiła go położna ale za to podkrwawiał 4 dni :ico_olaboga: i już w strachu byłam ze infekcja sie wda :ico_olaboga: lepiej jak sam odleci :ico_sorki: bo nie ma ryzyka zapalenia wtedy

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

23 paź 2011, 19:13

Cześć!

Wreszcie chwila dla mnie!

U nas Maciuś dziś średnio w sosie, chociaż teraz ładnie zasnął sam po kąpanku.
A wczoraj jak aniołek, Małpka jedna :-) Byliśmy u teściów, zaliczył parę godzin w autku, a już u nich to same zachwyty, bo przecież on taaaaki grzeczny :-D
No, ale fajnie było :-)
Dziewczyny mam pytanko, kiedy odpadly pepuszki dla Waszych pociech??
mnie się wczoraj szwagier pyta, czy Maćkowi już odpadł? A ja się śmieję,że sobie jaja robi, bo przecież Maciek ma dwa miesiące, a on na to,że jemu synkowi odpadł jak miał półtora miesiąca :ico_szoking:
Nam ósmego dnia życia.

kwiatunio, myśmy kupili indentyczny termometr :ico_haha_01:
I też teraz niedawno, jak się Maciek urodził. Mieliśmy taki elektroniczny, ale pod pachę.
A ten jest bardzo fajny i na pewno wiarygodny, bo w szpitalu takim mierzą.
A drugi plus to taki,że można mierzyć nim ciepłotę przedmiotów i płynów, np. wody w wanience- my tak robimy. A potem się przyda do mleczka.

Pati85, śliczny Alanek :-)
I fajnie,że sobie odpoczęłaś :-)
Trochę przykro,że Eryś tak się zachowuje :ico_noniewiem:
U nas różnica między dziećmi 4 lata i w zachowaniu też kolosalna, Zuzia tak milutko się odnosi do niego, mój mały skarbie mówi, zajmuje się, no cud miód :-) Nie spodziewałam się.

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

23 paź 2011, 19:56

podczytuję was dziewczynki i Izuś ma rację Igorkowi pępuszek odpadł dzień przed chrztem czyli gdy Igor miał 5 tygodni
a pediatra mówiła że rekordzista w naszej przychodni miał pępek 8 m-cy :ico_szoking:

p.s. śliczne macie maluszki aż już Wam zazdroszczę że są po tej stronie brzuszka :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość