szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

23 paź 2011, 21:34

Pati piękne zdjęcie w podpisie małego.

Kwiatunio jak tam sprawa z pokarmem twoim?
Jaa to uwielbiam to "mówienie" :-D :ico_brawa_01:
Moja to takie konwersacje potrafi prowadzić jak sobie leży sama albo jak się do niej mówi że łoo :-D :-D
Naprawdę ?Czyli jak moja będzie mieć miesiąc to też będzie po swojemu gaworzyć?

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla wszystkich solenizantów :)
Dziewczyny mam pytanko, kiedy odpadly pepuszki dla Waszych pociech??
Mojej nadal nie odpadł. Też się martwię.
Konradowi odpadł szybko bo wytarmosiła go położna ale za to podkrwawiał 4 dni
Ja dziś przy kąpieli zauważyłam że małej lekko krwawi.Nie wiem może przy ubieraniu czy jak ktoś ja nosił to zahaczył .

[ Dodano: 23-10-2011, 21:41 ]
A my dziś byliśmy z mężem w kościele .Rodzice zostali z mała w domu.
Po mszy szybko do domu po małą i pojechaliśmy na kawę do rodziny.

P od jutra wraca do pracy .A po pracy jedziemy zaklepać datę w lokalu na chrzciny i u księdza.

Teraz mała już spi , ciekawe jak bedzie wygladala noc.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

23 paź 2011, 21:55

Wpadlam na chwilke, Alanek spi,ale pewnie niedlugo wstanie na jedzonko, amnie juz cycki bola :ico_olaboga:
Erys zasnal szybko,ale cos mu sie albo sni albo nie wiem, bo co chwila placze, wstaje i teraz spi u nas :ico_noniewiem:
Pati85, śliczny Alanek :-)
dziekuje :ico_sorki:
Trochę przykro,że Eryś tak się zachowuje :ico_noniewiem:


no przykro, ale mam nadzieje, ze mu niedlugo przejdzie :ico_noniewiem:
U nas różnica między dziećmi 4 lata i w zachowaniu też kolosalna, Zuzia tak milutko się odnosi do niego, mój mały skarbie mówi, zajmuje się, no cud miód :-) Nie spodziewałam się.


to kochana sie ciesz, ze tak jest, ja niespodziewalam sie, ze Erys bedzie sie tak zachowywal.
Dzis mowi do mnie, ze Alanek jest glupi :ico_olaboga: :ico_placzek:
a pediatra mówiła że rekordzista w naszej przychodni miał pępek 8 m-cy :ico_szoking
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: o matko :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_olaboga:
Pati piękne zdjęcie w podpisie małego.
dziekuje kochana, a Ty kiedy zamiescisz Lilci fotke???
Mojej nadal nie odpadł. Też się martwię.
nie martw sie, jeszcze odpadnie, dzis polozna sprawdala u Alanka noi mowila, ze jeszcze siedzi mocno wiec pewnie jeszcze troche to potrwa.

A w ogole dzis polozna wazyla malego i wazy juz ponad 3,5 kg a jak wychodzilismy ze szpitala wazyl 3110 gram czyli ladnie przybiera, sluzy mu moje mleczko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

24 paź 2011, 08:24

hej, witam sie ze śniadankiem

margolcia
ale ten czas leci :ico_brawa_01: już 28 tydzień minoł :ico_oczko: lada chwila bedziesz miała swoją Królewnę :ico_brawa_01:
Pati piękne zdjęcie w podpisie małego.
racja śliczny synuś
Ja dziś przy kąpieli zauważyłam że małej lekko krwawi.Nie wiem może przy ubieraniu czy jak ktoś ja nosił to zahaczył .
patrz czy nie ma co chwila świeżej krwi :ico_oczko: i wyczysć dobrze tą zaschnieta krew a nie bedzie sie paprało :ico_sorki: i wąchaj pępuszek czy nie śmierdzi :ico_sorki:
A my dziś byliśmy z mężem w kościele .Rodzice zostali z mała w domu.
hehe szybko małą zostawiasz :-D ja to póki cycem karmiłam nigdzie Majki nie zostawiłam :ico_haha_01: kilka razy została z Przemkiem i instrukcją obsługi :-D ale to też max na godzine
a do koscioła zabierałam Majke bo spała jak suseł
to kochana sie ciesz, ze tak jest, ja niespodziewalam sie, ze Erys bedzie sie tak zachowywal.
współczuję ci bardzo, ale bądź silna niedługo mu minie :ico_sorki: tez musi sie przyzwyczaić do nowej sytuacji, do tego ze jest bratem, że w domu jest jeszcze ktoś jeszcze do dzielenia sie mamusią :ico_oczko:
za pare miesiecy nie bedzie pamietał jak było "przed" braciszkiem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

24 paź 2011, 08:27

Dzien doberek :-) mamuski

a co tu takie pustki, dzieciaczki nie pozwalaja popisac :ico_oczko:

Jejku ale u nas zimno,przymrozek byl,P. pojechal zawiesc malego do przedszkola, Alanek spi po porannym cycu, ale cos nie chce za bardzo jesc, je tylko z jednego i zasypia, nawet jak rozbudze go to nie chce drugiego :ico_noniewiem:

U nas nocka super, maly jak zjadl o 23 to obudzil sie o 23:30 a potem dopiero o 7, zjadl i spi, a ja lece na sniadanko :-)

A jak u Was nocka???

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

24 paź 2011, 08:28

Kocura te chwile kiedy śpia grzecznie nasze bąbelki sa bezcenne :ico_haha_01:
ja wykorzystuje każdą wolną chwilkę :ico_oczko: i powiem ci szczerze ze jestem lepiej zorganizowana niż tylko z Mają :ico_haha_01: bo wiem ze nie ma "później" albo "zaraz"
:ico_haha_01: musze coś zrobić teraz bo potem może nie być okazji :ico_oczko:
i to sie tyczy zarówno zrobienia czy zjedzenia obiadu jak i wizyt na forum :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

24 paź 2011, 08:28

za pare miesiecy nie bedzie pamietał jak było "przed" braciszkiem :ico_oczko:
obys miala racje

[ Dodano: 24-10-2011, 08:29 ]
racja śliczny synuś
dziekuje bardzo za mile slowa

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

24 paź 2011, 08:31

nawet jak rozbudze go to nie chce drugiego
moze sie najdł jednym
ja karmie w nocy zazwyczaj z jednego cyca
tzn do tej pory karmiłam z jednego tylko
ale dopadł nas pierwszy kryzys laktacyjny i musze dawac oba cycusie bo młody chce jeszcze :ico_sorki: ale już sie laktacja normuje widze bo teraz z ana tylko jednego cycusia wypił :ico_brawa_01:

[ Dodano: 24-10-2011, 08:34 ]
obys miala racje
na pewno tak bedzie, przejdzie mu to do porządku dziennego i przestanie zwracać uwage :ico_oczko: no ale pewnie minie troszke czasu zanim sie oswoi z sytuacją :ico_sorki: bądź cierpliwa :ico_sorki: trzymam kciuki mocno :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

24 paź 2011, 08:35

moze sie najdł jednym
moze faktycznie najada sie teraz jednym, a drugi zaraz chyba eksploduje :-D bede musiala troche popuscic bo nie wiem, o ktorej maly wstanie
musze coś zrobić teraz bo potem może nie być okazji :ico_oczko:
i to sie tyczy zarówno zrobienia czy zjedzenia obiadu jak i wizyt na forum :ico_haha_01:
u mnie to samo, dzis mam w planach poprasowac, bo juz mi sie za duzo uzbieralo :ico_olaboga:

[ Dodano: 24-10-2011, 08:36 ]
bądź cierpliwa :ico_sorki: trzymam kciuki mocno :ico_oczko:
dzieki, przydadza sie :ico_oczko:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

24 paź 2011, 08:57

a Ty kiedy zamiescisz Lilci fotke???
Nie wiem jak sie to robi a nie mam za bardzo czasu ani chęci by popróbować.
A w ogole dzis polozna wazyla malego i wazy juz ponad 3,5 kg a jak wychodzilismy ze szpitala wazyl 3110 gram czyli ladnie przybiera, sluzy mu moje mleczko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No to super. Oby tak dalej . Mnie to bardzo cieszy że mam pokarmu na tyle i że moja ładnie przybiera.
A my dziś byliśmy z mężem w kościele .Rodzice zostali z mała w domu.
hehe szybko małą zostawiasz
No ja też tylko cycem ale jak wychodzę to odciągam świeże i w razie czego jej mogą podać.
Tak jak pisałam 12 listopada mamy imprezę i mała zostanie na cale popołudnie i część nocki z dziadkami a ja wole teraz po troszku ja zostawiać by sama się do tego przyzwyczaić bo mnie tez nie jest łatwo ja zostawić.Bardzo mi smutno wtedy.Też najchętniej bym ja wszędzie brała ale na ta imprezę nie mogę bo to w restauracji jest i zapowiedzieli że bez dzieci, a do kościoła będę ja brała ale po chrzcinach pewno.
Alanek spi po porannym cycu, ale cos nie chce za bardzo jesc, je tylko z jednego i zasypia, nawet jak rozbudze go to nie chce drugiego :ico_noniewiem:
Moja zawsze tylko z jednego je i się najada. I to z tego wszystko nie wypija .
A jak u Was nocka???
U mnie coraz lepiej choć i tak raczej nie narzekałam.Teraz mała już nie budzi się co godz tylko co 2,5 -3 tak że jest o wiele lepiej .Ciekawe na jak długo:)
Za to dziś o 6 się obudziła i nie śpi do teraz,ale jest grzeczna i nie płacze więc git.
ja wykorzystuje każdą wolną chwilkę :ico_oczko: i powiem ci szczerze ze jestem lepiej zorganizowana
Ja co prawda mam jedno dziecko ale to tez dla mnie nowa sytuacja. Ale widzę że dużo więcej potrafię zrobić w czasie kiedy ona śpi , a kiedyś to mi zajmowało dwa razy tyle czasu albo i więcej bo wiedziałam że jak nie teraz toi potem też czas będę mieć.
dopadł nas pierwszy kryzys laktacyjny
Kurde to jest coś takiego ? Mam nadziej że u mnie nie zaniknie pokarm .

[ Dodano: 24-10-2011, 08:58 ]
Dziewczyny a myślicie że gdyby moja miała problem z brzuszkiem to mogę jej podać taka zwykła herbatkę koperkową zaparzona a torebki ?

Dobra uciekam , mała chyba zasypia więc ja biorę się za porządki

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

24 paź 2011, 09:18

Witam moje Drogie

Na poczatek pochwalę się że Oliwce wczoraj odpadl pępuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: schowałam sobie go na pamiatkę :-D

A ja wróciłam do wagi sprzed ciązy :-D i pewnie dalej bede chudła jedząć takie rzeczy :-D

Najserdeczniejsze życzenia dla wszystkichgaworzących i solenizantow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Oliwka nie chce spac nam do 24-1 w nocy cały czas przy cycu by siedziala a potem jak zasnie to po 6-7 godzin spi :-D
W dzień bardzo grzeczniutka. wlasnie zaraz będę brała się za jej karmienie :-)

Z crztem wszystko załatwiłam mamy chrzciny 27 listopada w urodziny mojego taty o 13.30 wczoraj dogadałam kucharkę i jedzenie, jeszcze czeka mnie wycieczka do piekarni po tort i ciasta. Chrzestni załatwiaja własnie zaświadczenia z parafi o braku przeciwwskazań do bycia chrzestnym.

Jula serdeczne gratulacje Przepiękny synek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość