Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

26 paź 2011, 08:55

Ale tu dzis cichutko.. mamusie śpią ??

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

26 paź 2011, 09:02

Witam z kubkiem :ico_kawa:
Czekałam wczoraj na mężulka do północy bo pracował dłużej (żeby w sobotę nie musiał iść na popołudniową zmianę) i dzisiaj nie mogłam się zwlec z wyrka.

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

26 paź 2011, 09:09

tez bym tak chciala wieczorem posiedziec dluzej..wczoraj padlam znowu kolo 20 brzuch mnie bolal.. to chyba normalne prawda??bo ja panikara jestem .. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

26 paź 2011, 09:32

Sylwia, mnie sie tez czasem wydaje,ze czuje dzidziusia :ico_wstydzioch:

biniu_s, super,ze juz czujesz maluszka,ciesze sie razem z Toba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mama_zuzi1980, wspolczuje tych boli glowy :ico_olaboga: Ja za to walcze z bolem brzucha,konkretnie zoladka - po tych wymiotach mam taki obolaly :ico_olaboga:

Bylam rano u lekarza ale jestem troszke rozczarowana,bo nie robil mi USG,stwierdzil,ze zrobi je 16 listopada,wowczas sprawdzi przeziernosc itd ale ja na poczatku miesiaca ide prywatnie,wiec sobie poogladam maluszka :ico_oczko: Schudlam ponad kilogram przez niespelna 3 tygodnie,wiec sie ciesze :ico_brawa_01: To efekt nie jedzenia slodyczy i wymiotow :ico_oczko: Przyplatala sie tez jakas infekcja i dostalam globulki,a ogolnie badanie ok - brzuszek podobno pieknie rosnie :-D
Z wymiotami powiedzial,ze jesli sie takie intensywne powtorza,to mam przyjsc - zleci dodatkowe badania krwi i przepisze globulki przeciwwymiotne :ico_sorki:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

26 paź 2011, 09:33

Moni26 mój tata ma 64 lata

Witam

Dziekuje dziewczyny za wsparcie rodzice jadą dziś do onkologa porozmawiać o leczeniu.

A ja od wczoraj bardzo słabo czuję malucha, pewnie jest wszystko ok tylko sie nie skupiam na ruchach tylko na problemach :ico_noniewiem: .

Sylwia, a jak Cię bolał taka na miesiączkę ? to normalne bo sie macica rozciąga mnie całą ciąże z Frankiem tak brzuch bolał ciągle sobie wkrecalam że to skórcze a lekarz mówił że to normalka i faktycznie było wszystko z tym ok.


Ja za to wiem od czego mam te bóle kości ogonowej bo mam tyłozgięcie macicy i tak mnie może boleć.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

26 paź 2011, 09:34

.wczoraj padlam znowu kolo 20
- ja o 22 juz spie a normalnie gralam do 12-1 w nocy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

26 paź 2011, 09:35

przepisze globulki przeciwwymiotne
pewnie Torecan na mnie na początku działał ale czułam sie po nim jakbym była pijana i w pracy nie mogłam sie skupić a póżniej już nie pomagały mi.

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

26 paź 2011, 09:44

asiab tak klucie czasami ale bardziej wlasnie na okres..z kuba do 5 mc bralam nospe bo mialam bole :-) a w tej ciazy jakas panikara sie zrobilam

asiab..kochana ja rozumiem ze martwisz sie tatusiemm to normalna rzecz..ale uwazaj na siebie bo moja szwagierka zamartwiala sie wlasnie choroba ojca i poronila... :( stres i nerwy robia swoje.. wiem ze to nie latwe.. ze martwisz sie i to ciezko opanowac.. ale relaksuj sie tez duzo..


rybka a moze to naprawde ruchu.. ja tylko raz to mialam... wczoraj ale tak przyjemnie ze chce i dzis :) dla mnei to tak jak dzidzius.. ale nie wiadomo co to..gin by mnie wysmial pewnie jak bym mu to powiedziala... no cos sie tam ruszalo... :-D

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

26 paź 2011, 09:53

Sylwia, ja też takie pierwsze bulgotki bardzo szybko poczułam w tej ciąży tak koło 14 tyg i mówiłam lekarzowi to mówił że nie możliwe ale ja wiem swoje :-) jak facet może wiedzieć co i jak czujemy :ico_puknij: .
asiab..kochana ja rozumiem ze martwisz sie tatusiemm to normalna rzecz..ale uwazaj na siebie bo moja szwagierka zamartwiala sie wlasnie choroba ojca i poronila... stres i nerwy robia swoje.. wiem ze to nie latwe.. ze martwisz sie i to ciezko opanowac.. ale relaksuj sie tez duzo..
staram sie już nawet nie mam sił płakać stałam sie taka obojętna tak jakby to do mnie nie docierało :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

26 paź 2011, 09:55

gin by mnie wysmial pewnie jak bym mu to powiedziala
- dlatego jak nawet nic nie mowilam,najpierw wmawialam sobie,ze to jelitka,macica sie rozciaga,organy wewnetrzne sie przesuwaja ale teraz mysle,ze to nie to,bo dziwnym trafem dzieje sie to,jak siedze zgarbiona i uciskam brzuszek np przy kompie i wieczorem jak leze na pleckach :ico_oczko:

asiab, jeju,to mam nadzieje,ze nie bede musiala brac tych czopkow :ico_olaboga: Dzis tfu tfu lepiej sie czuje,tylko ciiiii :ico_oczko:

[ Dodano: 26-10-2011, 09:57 ]
tak samo nie rozumiem tej teorii,ze grube kobietki czuja ruchy pozniej,a chude wczesniej,przeciez dziecko jest w macicy a caly tluszcz pod skora,wiec dziecko uderza w macicie i to chyba i chudy i gruby tak samo czuje :ico_noniewiem: Przeciez macica nie jest zalana tluszczem :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość