NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

26 paź 2011, 10:10

tabogucka, oj mnie tez te wszystkie rachunki mecza...
na szczescie wszystko poplacone oprocz czynszu, a tu juz kolejny sie szykuje, bo listopad za pasem.Ja napisalam do spoldzielni pisemko o ciezkiej sytuacji ble ble i mam nadzieje, ze to uwzglednia i pod koniec przyszlego miesiaca bedziemy mogli to nadplacic, a to juz beda prawie 3 czynsze :ico_szoking: o matko... prawie 1800€... :ico_szoking:
ale jakos trzeba bedzie dac rade...
juz czasem mam dosc tych wszystkich rachunkow :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

26 paź 2011, 10:18

juz czasem mam dosc tych wszystkich rachunkow
nam gaz i prad z misiaca na miesiac coraz wieksze przychodza :ico_szoking:
zmienilismy dostawce od przyszlego miesiaca i zobaczymy co to bedzie....

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

26 paź 2011, 10:22

tabogucka, ja sie boje co bedzie po zimie jak rachunek za ogrzewania nam przysla... juz widze jak liczniki szybko sie kreca, a wogole cieplo w mieszkaniu nie jest i do tego mamy narozne :ico_olaboga:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

26 paź 2011, 10:23

kurcze ijescze ta moja wrdena niby byla praca....chcialabym zeby mnie juz wolnili i wyplacili odprawe bo dopoki nie mam tych pieneidzy w reku to sie denerwuje ze jeszcze cos wykombinuja....
chcociaz w najgorszym wypadku wezma mnie spowrotem do pracy.... :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: tylko ze wtdey to bym sie chyba sama zwolinila bo bsobie tego nie wyobrazam ...chcoiaz gdyby mi zaproponowal np 3 dni za ta sam pensje (a chyba prawnie wynagrodzenie musi byc takie samo jak przed pojsciem na macierzynski)tylko nie wiem czy nie musialy by to byc 5 dni....to moze...ale pewnie nie bo z nim ocipiec mozna bylo...
wolalbymm byc juz zwolniona i miec te piniazki a nie czekac np do 12 lutego bo wtedy (a naewt 2 tygodnie wczesniej)sytuacja sie bedzie musiala wyklarowac bo to koniec mojego macierzynskiego

[ Dodano: 26-10-2011, 10:24 ]
ale jak tylko przysla te payslipy to wysle im list wlasnie taki z zapytanie m czy i kiedy mnie zwalniaja...tak jak mi tu doradzilo biuro prawne...zsobaczymy bo to czekanie i zastanawianie sie mnie dobija...

[ Dodano: 26-10-2011, 10:28 ]
a wogole cieplo w mieszkaniu nie jest i do tego mamy narozne
my tez za cieplo nie mamy...zwlaszcza niestety Szymka pokoj bo jest wlasnie narozny..ale na razie i tak spinu nas w sypialni ..a za rok mam nadziej wymienimy okna bo u nas od okien cholernie ciagnie...
a licznik gazowy mamy jakis porabany ...nawet oni sie dziwili Ci od gazu ze takie duze rachunki mamy ...bo np .latem kiedy wogole nie uzywamy ogrzewania to £20 a teraz kiedy juz jednak ciut grzalam to £25 :ico_zly:
nie rozumiem tego i oni tez nawet zasuigerowli z ektos jest pod nas podlaczony ale sprawdzalismy i nam sie nie wydaje...
dlatego zmienilam dostawce zobaczymy od nastepnych rachunkow

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

26 paź 2011, 11:00

no i jak zasneła wczoraj przed kapaniem to sie nie obudział do 1 wiec jej nie kapałam i spała w tych ubranakch co miała
a dzis patrze ze na ramiaczkach jej krostki powychodziły ale juz takie male ale liczne hmmm moze potowki nie wiem juz sama
Tabogucka nie wiem co ci doradzic ale jak tak piszesz tez ze tej kawy tyle pijesz no nie dziwie cci sie musisz jakos funkcjonowac tylko ze pozniej dziec tez moze po tej kawie nie bydz spiacy ...
Ininio to pewno wyjdą niedługo Mikołajkowi ząbki skoro tak gryzie wszystko
a brawa dla Polci za kolejne ząbki :ico_brawa_01: u nas drugiego nie widac jeszcze ;)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

26 paź 2011, 11:08

ale jak tak piszesz tez ze tej kawy tyle pijesz
zawsze nawet w ciazy pilam 2 mleczne kawki ale to rano bo inaczej sie nie budze

a ta trzecia to okazjonalnie tak kolo4 popoludniu i nie dosc ze mleczna to jeszcze rozpuszczalna :ico_oczko:
a dziec w dzien spi normalnie ...ostatnio nawet nauczyl sie w domu drzemac :ico_brawa_01:

[ Dodano: 26-10-2011, 11:10 ]
a on sie naprawde budzi glodny w nocy...bo ciagnie cyca mocno :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

26 paź 2011, 16:28

Witajcie :-)

Wpadłam z kawką i myślałam,że poczytam ale Martynka już się obudziła, więc wpadnę wieczorkiem jak już dziewczynki pójdą spać :-)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

26 paź 2011, 16:56

a on sie naprawde budzi glodny w nocy...bo ciagnie cyca mocno :ico_szoking:
tak sobie pomyslalam, ze moze masz za malo mleka skoro on caly czas glodny??

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

26 paź 2011, 17:08

ak sobie pomyslalam, ze moze masz za malo mleka skoro on caly czas glodny??
_________________
tez nie bo az twarde mi sie cyce robia i samo cieknie.... :ico_olaboga:

[ Dodano: 26-10-2011, 17:10 ]
moze to i zabki ...dzis bylo ciut lepiej ...bo tylko 3 razy jadl w nocy :ico_sorki:
ale teraz w dzien troche marudzil i wszystko pcha do buzi i jak dalam saszetke i zel na zeby to troche sie uspokoil....

a moze to taka faza w rozwoju???

[ Dodano: 26-10-2011, 18:59 ]
kurcze dziec przysnal...ciekawe o ktorej pojdzie spac wieczorem...hmmm... :ico_noniewiem: moze zaczne sprzatc ciut???

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

27 paź 2011, 07:37

dzień dobry :ico_kawa: oj co za noc... :ico_placzek: :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość