marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

26 paź 2011, 13:48

Witam Mamuśki:)
Tak poklikałyście że musiałam na raty czytać i już mało co pamiętam :ico_wstydzioch:
My dzisiaj u lekarza byliśmy mała waży 5030 :ico_szoking: :ico_szoking: Normalnie w szoku byłam jak zobaczyłam na wadze. Mój mały ciężarek :-D Tak to już w sumie katarek przeszedł, dziewczyna zdrowa jak ryba :-D

Wczoraj byliśmy z P w MOPS-ie chcieliśmy becikowe złożyć ale tak się wkurzyłam :ico_zly:
Podeszliśmy tam ludzi full wzięłam nr patrzę że 19 osób przede mną to że blisko do przychodni miałam to stwierdziłam że pójdę zapisać mała na badanie bioderek. W przychodni zeszło mi się z dobre pół godziny więc szybko z P lecimy do tego MOPS-u a tu dopiero 7 osób przyjęli. No to stoimy i czekamy. I wyobraźcie sobie że przez 45min nawet o jeden nr się nie ruszyło :ico_zly: :ico_zly: Nie wiem co oni tam robią. Bo to istne jaja. I nic w końcu nie załatwiliśmy bo już z mała poza domem 3 godz byliśmy i bałam się że się zaraz obudzi i jeść będzie chciała i co ja zrobię... Ahh i w czwartek od początku zabawa....
Ale badanie bioderek też załatwiłam, w sumie to miałam szczęście że taka miła Pani była co terminy ustawiała bo tak to na bioderka następny wolnyAle była termin na grudzień i do dermatologa to samo... Ale była tak miła że mnie na czwartek wcisnęła :-D :-D
Więc chociaż z tym mi się udało :-D

A mój P właśnie poszedł do apteki i będzie pytał o ten kremik:) Zobaczymy czy u nas jest:) Bo ja kupiłam sobie sudocream największe opakowanie jakie jest czyli 400g, ale strasznie wysusza skórę mojej małej... Miałam bepanten bo sobie kupiłam na brodawki to jej teraz wsmarowywuję:D A tak to się na linomag przerzuciliśmy. Ale jak to będzie to może się bardziej będzie opłacać :-D

Z mężami Wam nie zazdroszczę. Ja mam szczęście że mój jest nawet nawet:) Nie powiem nie raz mnie wkurzy, ale tak jak robił tak że grał do późna w nocy w coś i później mu się nie chciało wstać czy coś mówił że śpiący to ja mówie że nie ma! Trzeba było nie siedzieć Bóg wie do której. A teraz to ma obowiązki i nie ma spania :-D Ja tam potrafię być dobra i wszystko rozumiem, ale ja robot też nie jestem i też bym z chęcią sobie coś dla siebie samej porobiła:) Ale facetom to trzeba wszystko jak krowom na granicy, bo jak nie poczują to nie zrozumieją:)

[ Dodano: 26-10-2011, 13:50 ]
Licytuję matę edukacyjną z fischer price:) Nowe strasznie drogie mam nadzieję że mi się uda to licytację wygrać:) Ciągle ktoś mnie przebija a jeszcze 3 godz do końca.
Dzisiaj się od położnej dowiedziałam że już od 4 mies można soczki wprowadzać dzieciaczkom :ico_brawa_01:

[ Dodano: 26-10-2011, 13:59 ]
a noc to miałam dzisiaj super po kąpieli mała śpi już do 5 godz:) Później 3 godz. A dzisiaj obudziła się o 6 na karmienie i obudziła nas dopiero o 9.30 :ico_szoking: jak spojrzałam na zegarek to nie wierzyłam normalnie :-D

Na szczęście mleczko już się ustabilizowało, flaczki zniknęły znowu pełne mleka są :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Małej ten skok już chyba też przeszedł bo i pośpi trochę w dzień :-D a ja znowu trochę bardziej wypoczęta jestem :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

26 paź 2011, 14:06

Dzisiaj się od położnej dowiedziałam że już od 4 mies można soczki wprowadzać dzieciaczkom :ico_brawa_01:
Ja i mama Oli która bawiłam od 4 miesiąca już dawała jej soczki zupki i przeciery z owoców , wszystko domowe i z takich rzeczy jakie można na początku dziecku dawać.
on jest trudny przypadek :ico_olaboga: on ma problemy z jelitami i jak zje coś nieodpowiedniego to zaraz biegunka
A czy on choruje na coś że takie coś mu się dzieje , ma coś zdiagnozowane?

Jakie kawy pijecie karmiąc piersią?Pewno zbożowe ale jakich firm ?

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

26 paź 2011, 14:07

Ale facetom to trzeba wszystko jak krowom na granicy, bo jak nie poczują to nie zrozumieją:)
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
takie śmieszne stwierdzenie ale jakie prawdziwe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Licytuję matę edukacyjną z fischer price:) Nowe strasznie drogie mam nadzieję że mi się uda to licytację wygrać:) Ciągle ktoś mnie przebija a jeszcze 3 godz do końca.
dam ci dobrą radę
nie licytuj :ico_haha_01:
poczekaj do samego końca aukcji
poczekaj az bedzie 1 minuta do końca (ja czekam az bedzie ponizej minuty)
i wtedy zalicytuj wpisujac max ile mozesz dać
koleżanka mnie tak nauczyła licytować
podam ci przykład
szalałam za sweterkiem, facet miał wystawione tylko aukcje żadnej na kup teraz
i sweterek osiagał ceny 70-80zł :ico_puknij:
a ja poszperałam i znalzłam aukcje u tego sprzedawcy ze sweterkiem który mnie interesował gdzie licytowało mało osób, poczekałam do końca aukcji, ktoś zalicytował za 30zł i cisza...
ale nie przebijałam do końca :ico_nienie:
pewnie ta osoba do końca myslała ze ma sweter w garsci
a ja w ostatniej minucie rzuciłam 51zł ( w razie gdyby ktoś dał max 50zł)
ale ze nikt nie zdażył więcej zalicytowac bo było ponizej minuty to wygrałam go za 36zł :ico_brawa_01:


dzieci śpią moje, ale za chwilę oboje wstaną, podgrzewam zupkę Majce bo głodna pewnie jak wilk wstanie :ico_haha_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

26 paź 2011, 14:10

dam ci dobrą radę
nie licytuj :ico_haha_01:
poczekaj do samego końca aukcji
AHeheh tez tak robie

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

26 paź 2011, 14:12

A czy on choruje na coś że takie coś mu się dzieje , ma coś zdiagnozowane?
głupote :ico_haha_01:
na serio to ma skierowanie do gastrologa od 7lat i jeszcze nie był :ico_puknij:
ja go zapisuje na wizyty, chodze po przychodniach, prosze i błagam a on nie ma czasu, pracuje, nie moze sie zwolnić, i tak w kółko coś :ico_puknij:

mnie sie wydaje ze ma zespół jelita drażliwego (moja ciocia miała dlatego wiem jak wygladają objawy)

no i też tak jak ja ma WZW typu B czyli musimy uważać na tłuszcze dlatego jak ja gotuję to na dobrym oleju smażę, używam tylko masła do ziemniaków itp

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

26 paź 2011, 14:13

A ja upiekłam ,,Babę Jagę,, . Chciałam wziąć mała na spacer ale że placek był w piecu to nie mogłam i poszła siostra z nią. Wiatr troszku jest ale nic może jej nie będzie jest ciepło ubrana. Niedługo powinny wracać bo za godz miały być z powrotem, to pewno mała będzie głodna.

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

26 paź 2011, 14:15

dam ci dobrą radę
nie licytuj :ico_haha_01:
poczekaj do samego końca aukcji
poczekaj az bedzie 1 minuta do końca (ja czekam az bedzie ponizej minuty)
a to muszę zastosować ten trik;) Dzięki :-D

szkieletorek ja piję inke firmy inka :-D

a miałam pytać bo zimą to w sumie owoce tak jak jabłka to raczej nie naszę są tylko chyba sprowadzane to bezpiecznie takie dziecku podać czy lepiej w słoiczkach kupować??

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

26 paź 2011, 14:16

mnie sie wydaje ze ma zespół jelita drażliwego (moja ciocia miała dlatego wiem jak wygladają objawy)
To samo miałam pisać.Mam znajoma i ma takie same objawy i ona to właśnie ma tylko że ona ma bardzo nasilone objawy i sie musi leczyć bo nie jest wesoło.

[ Dodano: 26-10-2011, 14:19 ]
a miałam pytać bo zimą to w sumie owoce tak jak jabłka to raczej nie naszę są tylko chyba sprowadzane to bezpiecznie takie dziecku podać czy lepiej w słoiczkach kupować??
Nie wiem jak lepiej ale powiem ci jak ja zrobiłam.
Z racji że część jarzynek mamy swoje to marchew itp będę mieć w zimie swoje ale jabłka np porobiłam teraz do słoiczków i takie jej będę dawać do czasu aż znów będą nasze letnie

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

26 paź 2011, 14:33

a miałam pytać bo zimą to w sumie owoce tak jak jabłka to raczej nie naszę są tylko chyba sprowadzane to bezpiecznie takie dziecku podać czy lepiej w słoiczkach kupować??
ja dawałam i słoiczki i gotowałam swoje

jednak na początek dawałam ze słoiczka kupną marchewkę czy jabłuszko
ale z racji tego ze nie umiałam niczym tak bardzo zmiksować jak te co w słoiczku a u Majki każda mikroskopijna nawet grudka powodowała odruch wymiotny :ico_noniewiem:

ale jak już umiała połykać to zupki gotowałam sama i mroziłam :ico_oczko:
deserki owocowe dawałam kupne bo zazwyczaj na spacerze dostawała i wygodnie było
wyjąć z torby i podawać ze słoiczka

[ Dodano: 26-10-2011, 14:34 ]
szkieletorek, ja pije normalną kawe rozpuszczalną z 1 czy 1,5 łyżeczki :ico_oczko: z mlekiem :-D i inke z magnezem też pije :ico_oczko:

[ Dodano: 26-10-2011, 14:46 ]
szkieletorek, mogę skopiować twoje przepisy na bułki i ciastka i wstawić je tu na forum w dziale "wypieki"????????????????
są na starym temacie jesiennym str 615
chyba ze sama masz czas je tam wkleić :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 26-10-2011, 14:50 ]
Konrad nakarmiony leży na brzuszku i znów zasypia

Maja siedzi już na moich kolanach :ico_haha_01:

mój syn uśmiechnoł się do mnie pierwszy raz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jakieś 5 minut temu :ico_brawa_01: cudowne uczucie :-D aż mi sie łezka zakręciła w oku :ico_haha_01:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

26 paź 2011, 15:23

mój syn uśmiechnoł się do mnie pierwszy raz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ojj słodkie są te uśmieszki szczerbate, słodkie :ico_brawa_01:
Szczególnie jak już człowiekowi sił brak:) A tu malec walnie taki uśmiech i już człowiekowi lepiej :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość