Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

27 paź 2011, 20:41

Ale nie rozumiem miałaś jakieś przeboje z nabiałem czy jak że kazał ci tak robić?
u nas i u M. w rodzinie sa osoby uczulone na mleko i produkty nabiałowe. Mam tak przez pierwszy miesiąc uważać.
A co ty widziałaś takiego ?
nie wiem o co wlasnie chodzi, bo nigdy na wezwaniu nie piszą tylko mówia w dniu stawienia sie na komendzie. Ostatnio byłam wzywana jak nowy listonosz pokradł paczki i zniknął :-D

Dziewczyny mam pytanie troszke głupie może. Jakiej konsystencji powinna byc kupka u 3 tyg. dziecka..... bo mi wydaje się że bardzo wodnista ma kupkę Oliwka.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

27 paź 2011, 20:57

Witam!!!

izabelllla123, a może Ty idziesz w sprawie tych tablic co Ci kośnęli z autka?
A kupka to generalnie jest rzadka. Te papmersy premium są nawet tak skonstuowane,że kupka wsiąka w nie- mają takie oka większe, jak plaster miodu.

inia :ico_brawa_01: za ciacho :ico_brawa_01: Uwielbiam ze śliwkami! No, ale jak już nie ma to trudno :ico_oczko:
Ja też mam spoko przepis na biszkopt, z tych książek siostry Anastazji, ale widzę,że dziewczyny Cię zasypały to dam już spokój. Jak Ci tamte nie wyję to napiszę, hehe...

izuś no podpisuję się pod Twoimi wypowiedziami łapkami i nóżkami :-D
Ja tak nie chciałam z grubej rury, żeby się Dziewczyny nie poobrażały :ico_wstydzioch: :-)
I taka zasadnicza mądrość, o której pisałaś- to nie do końca nasza dieta, ale niedojrzałość jelitek.
A kiedyś coś czytałam i napisano,że czosnek owszem zmienia smak mleka, ale kto powiedział,że dziecko nie będzie amatorem takich smaków? :-)
No i tego się trzymam. Pewno to co jemy, te smaki, które teraz dzieci poznają będą miały duże wpływ na ich upodobania w dalszym życiu.

[ Dodano: 27-10-2011, 20:58 ]
kwiatunio Izunia fajniutka i faktycznie mamusiowa :-)

Ale fajnie,że już mamy wszystkie Bączki :ico_brawa_01:
Ale jak nam zleciały te 9 miesięcy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

27 paź 2011, 21:03

a może Ty idziesz w sprawie tych tablic co Ci kośnęli z autka?
no własnie nie, bo to w innej komendzie załatwiałam i sprawa została umozona bo dostałam pisamo w tej sprawie napisali że niemozliwe jest wykrycie sprawcy i jest to czyn niskiej szkodliwości.

Zastanawiam się czy czasem nie bedzie chodziło o szkołe nauki jazdy w której zdawałam egzamin bo teraz w bielsku szał jest i nagonka bo podobno załatwiano egzaminy za kasę i wzywają wszystkich kursantów tej szkoły.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

27 paź 2011, 21:12

hej dziewczyny

popijam karmi :ico_haha_01: młody śpi, cały tydzień nie płakał to dzis troche pomruczał a teraz kimie na brzuchu :/ no własnie... od dwóch nocy nie chce spac inaczej jak tylko na brzuchu :ico_olaboga: obserwuje go w nocy, ale jest ok, mam nadzieje ze to bezpieczne ale wstaje co chwilka i podglądam gdzie ma usta :ico_noniewiem: nie ma sie czym nakryć ani podusią ani ochraniaczem ale jednak patrze czy nosek ma odsłonięty :ico_sorki:

napisałam właśnie sprawozdanie do sądu w sprawie Natalii musze doniesc jutro :ico_sorki:
Dziewczyny mam pytanie troszke głupie może. Jakiej konsystencji powinna byc kupka u 3 tyg. dziecka..... bo mi wydaje się że bardzo wodnista ma kupkę Oliwka.
wodnisto-śluzowa moze być, z grudkami mleka, taka musztardowa :ico_haha_01: moze też być seledynkowa

Kocura Bura, gdzie masz foty dzieciaczków z podpisu?

Kwiatunio Izunia cała mamusia :ico_brawa_01: śliczne ma włoski :ico_brawa_01:

[ Dodano: 27-10-2011, 21:15 ]
elibell przepis podobny, jedynie dodatek tej mąki ziemniaczanej je różni :ico_oczko:
a z tym octem, proszkiem i żółtkami fajna sprawa :ico_oczko: bo to własnie dlatego ten biszkopt nie siada :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

27 paź 2011, 21:17

Kocura Bura, gdzie masz foty dzieciaczków z podpisu?
usunęłam, bo mi się nie chciało zmniejszać.

Dobrej nocki!

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

27 paź 2011, 21:33

ja też uważam, że czosnek jezeli nie szkodzi dziecku nie ma zaparć, to jeśc jak najbardziej, co z tego że smak mleka sie zmieni, zawsze sie zmienia, jak sie najemy słłodyczy będzie słodkawe, jak czegoś innego to tego smak będzie mieć, próbować należy 0 chocu mnie póki co odpada, ale za 2 tyg mam znów spróbowac mleka i zobaczyć jaka będzie reakcja młodego, i tak kazdy produkt jaki teraz jemu szkodzi będę musiała sprawdzić raz na tydz. bo alergia może na 5 dobę wyjśc.

I tez jak izuś i Kocura uważam, że zarówno kolki jak i problemy z brzuszkiem nie konieczne zwiazane sa z dieta mamusi, tylko w większej mierze przez to że jelitka i układ trawienny nie jest jeszcze rozwinięty

Ale młody dziś mój był płaczliwy po południu:9 az mi się płakać chciało, ale później udało się go ululac, jak wstał, szybko go wykąpałam i sobie macha rękoma w łóżeczku, choć słysze że już zasnoł, no zapomniałam dodac że niesle pojadł cycucha> Nie dawałam dziś jeszcze MM, jakoś się obawiam czy nie odrzuci mi cycuszka jak podam, a tego bym nie chciała:(

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

27 paź 2011, 22:08

szkieletorek, tak jak pisze elibell, nie ma się co przejmować zegarkiem na spacerze, w centrum handlowym też już byłam z Piotrusiem (pierwszy raz jak miał około miesiąca)

elibell, na pewno w Anglii służba zdrowia nie jest zła, trudno też powiedzieć by w PL była dobra, u nas też do większości specjalistów trzeba mieć skierowania, a do tego te kolejki. Ten cynamonowy biszkopt musi być pyszny, tylko na razie sobie go odpuszczę ze względu na mleko.
z tych książek siostry Anastazji
he he, mam te książki, robiłam i nie wyszło mi :ico_wstydzioch:

izabelllla123, ciężko będzie zdążyć na wizytę u ortopedy, bo znając życie trochę to przesłuchanie potrwa, a nie możesz odmówić im?

izuś_85, też pewnie bym ciągle sprawdzała, czy Mały ma wolny nosek :ico_wstydzioch:
ale za 2 tyg mam znów spróbowac mleka i zobaczyć jaka będzie reakcja
też mam taki zamiar, na razie ta moja dieta nawet tyg. nie trwa, ale już widzę, że skóra na buźce się już nie zaognia. Poprawy wielkiej nie ma, ale przynajmniej nie jest gorzej, a jak u Ciebie? Dorianek ma jeszcze wysypaną buźkę, bo Ty chyba dłużej jesteś na diecie?

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

27 paź 2011, 22:14

Hej!

Nie mam kiedy was doczytać.
Mały potrafi nie spać po 6 godz :ico_sorki: .
Ciągle cyc, drzemka 10 minut i znowu cyc i tak przez 6 godz. potrafi :ico_placzek: .
A mnie strasznie boli pierś przez pierwszą minutę jego ssania,
aż zaczynam się stresować jak widzę, że szuka cyca.
Czy to przestaje potem boleć?

A to mój kochany synek :ico_haha_02: :


Obrazek

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

27 paź 2011, 23:00

a jak u Ciebie? Dorianek ma jeszcze wysypaną buźkę, bo Ty chyba dłużej jesteś na diecie?
jest poprawa i to niesamowita, z brzuszka i piersi zeszło już dawno, a z buźki dopiero około 2 dni temu, jeszcze lekko widoczne i chropowate ale coraz mniej:):):) E45 dobra sprawa, nawet małej używam bo ma egzemę i ostatnio wyszło troszkę nad dupcią i już schodzi:)

Eh te choroby alergiczne;(


jula81, śliczny synuś, hihihi, słodziak, a do kogo podobny????

[ Dodano: 27-10-2011, 23:05 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

moje dzieciaczki:)

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

28 paź 2011, 08:34

, ciężko będzie zdążyć na wizytę u ortopedy, bo znając życie trochę to przesłuchanie potrwa, a nie możesz odmówić im?
własnie na wezwaniu pisze że stawienictwo obowiazkowe, nawet z pracy maja obowiazek dac przepustkę by na nie dojechać. Wnerwia mnie to.
też pewnie bym ciągle sprawdzała, czy Mały ma wolny nosek
ja tez pewnie bym przy lózku sterczała non stop.
Czy to przestaje potem boleć?
mnie przestało, teraz karmienie jest przyjemne.jula81, śliczniusi synek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

elibell, śliczne masz dzieciaczki i widze że mata jest uzytkowana jednocześnie :-D :ico_brawa_01:

[ Dodano: 28-10-2011, 08:40 ]
U nas kolejna fajnie przespana nocka. Oliwka teraz jeszcze śpi pewnie ok 11 się zbudzi.

Zauwazyłam wczoraj przy kapaniu że powyżej karku /na wysokosci potylicy/ ma zaczerwienioną skórę taki czerwony pasek i pare krostek. Nie wiem czy od potu się jej cos takiego nie zrobiło bo nie mam pomysłu co to moze być.

U nas przepiekna pogoda dzisiaj wiec chyba wybiorę sie na dłuższy spacer :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość