Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

29 paź 2011, 17:15

antybiotyk, który Ola zwracała, bo nie mogła tego pić, pediatra przepisała zastrzyki :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
:ico_szoking: nie wiadomo, czy sie smiac czy plakac :ico_sorki: moj gabcioch mial 16 miesiecy, goraczka ciagle ok 40, nawet jak schodzila to do 38 tylko, taki byl ledwo przytomny... ale de facto pediatra go obejzala i powiedziala, ze to pewnie trzydniowka, kazala tylko kupic leki na goraczke iobserwowac, jakby sie cos dzialo to przyjsc, a jesli bedzie bez objawow to czekac na wysypke...

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

29 paź 2011, 18:16

hej.
Nie mam czasu ani siły dzis ogarnialam calu dom jeszcze z mala dwa razy na spacerze bylam bo cieplo i nie mam kiedy siąść :ico_noniewiem:
Doczytam Was jutro bo teraz ide kapac mala i sama sie wykapie i na łóżko :ico_sorki:

I chcialabym napisac ze mamy pierwszy zabek juz na dole wyszedł :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Padam.........

Pa :-)

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

29 paź 2011, 19:09

No mała jest cała w krostkach..ale to wyszły jej w pierwszym dniu. Więc sama juz nie wiem. Za cały dzień spała 20 min zaraz wyjde z siebie :ico_placzek:

[ Dodano: 29-10-2011, 19:36 ]
aneta11 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Za pierwszy ząbek.

[ Dodano: 29-10-2011, 19:39 ]
Fintifluszka No ale co...wychodzi ta wysypka. I co dalej?? Są jeszcze jakieś objawy?
Mała dziś ogólnie,że tak powiem sra na okrągło. :ico_olaboga: Zapomniałam dodać.Więc moja mama od razu powiedziała,że to nie jest 3-dniówka bo nie wymiotuje do tego. Więc dlatego tak napisałam.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

29 paź 2011, 20:49

I co dalej?? Są jeszcze jakieś objawy?
przy trzydniówce jak wyjdzie wysypka tzn, że choroba mija, bo ona pojawia się na sam koniec hcoroby, ale podobno dziecko ma też lekkie zaczerwienienie gardła (stąd pewnie ci lekarze, co badali Olcię stwierdzili zapalenie)
Mała dziś ogólnie,że tak powiem sra na okrągło.
wiesz mnie by te objawy skłoniły udać się natychmiast do lekarza, choćby na izbę przyjęć gdzieś do szpitala.
chcialabym napisac ze mamy pierwszy zabek juz na dole wyszedł :-D :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

29 paź 2011, 21:08

Gwona, jesli ma goraczke, wysypke, wymioty i rozwolnienie to ja bym na Twoim miejscu zglosila sie do szpitala i to jak najszybciej!!!! i to ze spakowana torba od razu, bo z takimi objawami obstawiam, ze was zatrzymaja na obserwacji chocby po to, zeby sie niunia nie odwodnila...

Moj gabcioch mial temp (17m-c) i kupki cala noc co chwile robil, az w koncu z samego rana w jednej kupce smuzke krwi zauwazylam-4 dni w szpitalu lezellismy w tym caly pierwszy dzien pod kroplowka, choc kupki byly tylko przez jedna noc! na szczescie nie byl to zaden rotawirus, ale nieco lagodniejsza bakteria jelitowa, ale najwazniejsze jest, zeby sie buba nie odwodnila....

Moim zdaniem koniecznie powinnas jechac do szpitala :ico_sorki:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

30 paź 2011, 01:31

witam
zaglądam ale nie pisze bo nie mam czasu
u nas pare dni w miarę oczywiscie dieta bezmleczna,1raz dziennie ulewa ale dziś kupilam mu ciasteczka z hippa i tak mu smakowaly ze zjadł az 2 ale mamuska nie spojrzala ze w skladzie jest mleko i kolacja poszla na podlogę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

robilismy testy alergiczne na miano przeciwcial ,w srodę odbiór

a tak to jakos leci zrobił sie bardzo niespokojny ale widze ze chyba na zeba bo widac mu kreseczke białą ale moze wyjdzie za miesiąc to osiwieje z nim :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

No i za tydzien przeprowadzka to tez nie mam czasu na nic
pizdrawiam was i przesyłam buziaki dla dzieci

acha no i dobra wiadomosc przez 9 dni przybral 350g :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wazy 6800g w koncu cos sie ruszyło

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

30 paź 2011, 09:23

Aneta11za pierwszy zabek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Gwonazdrowka dla malutkije...bylas u lekarza????

wiadomosc przez 9 dni przybral 350g

oh jejku...to fanatstycznie ....bedzie z niego paczus :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
smakowaly ze zjadł az 2 ale mamuska nie spojrzala ze w skladzie jest mleko i
napewno sa bezmleczne ciasteczka w sklepach ze zdrowa zywnoscia...moze takie mozesz mu dawac??? bo skoro tak samkowaly to szkoda mu odmawiac....

[ Dodano: 30-10-2011, 08:26 ]
babcia dzis spala z Szymkiem ...hi hi i tak sie budzil ze 4 razy i tak sie darl bo babcia musiala wstac podgrzac mleko w mikrofali a ten jak juz ataku dostanie to sie nie umie opanowac... ale noc....jednak z cycem jest najszybciej i njamniej wrzasku.,..ale moze mu sie znudzi do butli budzic i sie odzwyczai od tego nocnego palaszowania cyca :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

30 paź 2011, 09:39

babcia dzis spala z Szymkiem .
:ico_haha_01: :ico_haha_01: widze, ze babcia chrzest bojowy przeszla :-D
przez 9 dni przybral 350g :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wazy 6800g
No, moja Polka wazy pol kilo wiecej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

30 paź 2011, 11:30

Witam Was :)

Dziś byla zmiana czasu i mala wstala w swoim czasie czyli na nowy czas 5.30 :ico_szoking:

NowaSejana dobrze ze sie wyjasnilo z ta sasiadka :-D ale ta baba glupia na dzieci dzwonic po policje :ico_szoking:

Aniaaa w sumie racja trzeba ciagle miec na oku mala,ale niedlugo wszystkie tak bedziemy musialy pilnowac tyle ze Ty juz musisz :-)
Za 7 miesiecy Martynki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Blanka26 u mnie z kasa tez nie bardzo a tu teraz szczepionka kupna i mamy wesele D. sie uparl ze pojdziemy no i trzeba cos kupic no i jeszcze na wianek dac. Ja malej juz na zime wszystko kupilam wiec z glowy a dla siebie buty jedynie :ico_noniewiem:
Za 8 miesiecy Mata :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Za 5 rocznice :ico_prezent: :ico_prezent:

tabogucka dobrze ze kaszka poskutkowala :ico_brawa_01:


Gwona to moze byc uczulenie ja tez bym Ci radzila do szpitala :ico_sorki:

Moja mala nic nie placze nie miala zadnych objawow ze zabka bedzie miala :ico_szoking: nocki przespane oby tak bylo dalej :ico_sorki:

Ide do D. bo siedzi sam i usypia mala :-D jesli o czyms zapomnialam to wybaczcie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

30 paź 2011, 18:43

a może któraś z was zainteresowana jest kupnem kombinezoniku? nowiuteńki. sprzedaję, bo nam różowy nie potrzeby - prezent zanim się Tobik okazał chłopcem ;-)

oto kombinezonik. na metce jest na rozm. 86 róż w rzeczywistości ładniejszy! nówka!

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość