Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

02 lis 2011, 10:35

hej :ico_kawa: ja zwariuje :ico_kawa: cała nocka z głowy :ico_placzek: Co Małego udało się uspokoić to na nowo :ico_placzek:
U nas bez zmian...
Kurczę, a może Malutka potrzebuje faktycznie trochę więcej czasu? ale jak pójdziesz do lekarza, to na pewno będziesz miała pewność czy coś jej dolega czy nie :ico_sorki:
na 74 zaczynaja byc za krotkie i juz na 80 ubieram
U nas to samo :ico_sorki:
no i kolezanka urodzila 4 dni temu coreczka... mala ma 5040g
Gratulacje dla koleżanki :) Ale klopsik ;)

baraqada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 03 maja 2011, 18:45

02 lis 2011, 11:11

NowaSejna słonik leży i czeka na zszycie - dziś go skończę.
NowaSejana napisał/a:
no i kolezanka urodzila 4 dni temu coreczka... mala ma 5040g

Gratulacje dla koleżanki :) Ale klopsik ;)
Teraz to się takie wielkie dzieci rodzą że człowiek nie wie jakie ciuszki do szpitala zabrać - masakra - moja siostra jak urodziła 4500 kg chłopaka to płakała bo wszystkie ciuszki które miała mogła oddać a jej mąż latał po sklepach i dopiero kupował

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

02 lis 2011, 11:21

za 7miesiecy Mai :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i brawa dla Mikolajka jak fajnie sobie radzi
moja tez nie pelza jeszcze tylko podnosi sie na raczkach nozki pod pupe i sie kołysze na boki albo nogi prostuje pupa do gory i głowa w podloge ;p
a i dzis wyszła druga dolna jedyneczka wkoncu :ico_sorki: :ico_sorki:
zapomnialam wam pisac ze zawsze dostawalam 21 okres a teraz jeszcze nie mialam ale to pewno perzez to ze karmie piersia bo nie mozliwe ze w ciazy przeciez sie zabezpieczamy ;)
co do soczkow moja tez za bardzo nie lubi ale jak ma czkawke to ja jej robie herbatkę i podaje lyzeczka to wtedy polyka kubek niekapek do zabawy tez daje zeby sie po malu uczyła z niego pic ;)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

02 lis 2011, 11:26

a i dzis wyszła druga dolna jedyneczka wkoncu :ico_sorki: :ico_sorki:
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

02 lis 2011, 11:59

hej***
i dzis wyszła druga dolna jedyneczka wkoncu
bravo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Inuno, współczuje kobieto, wiem jak to jest noc bez spania,Paula ostatnimi czasy też żle śpi :ico_sorki:
NowaSejana, nie martw się może Marcelinka poprostu troszkę póżniej zaskoczy,różńie dzieci się rozwijają
u mnie np Paulinka sama jeszcze nie siedzi,a Piotruś w jej wieku już siedział
więc różnie to bywa
wogóle to sprawdziłam i piotruś w jej wieku ważył 10 kg a Paula ma 7 kg,duża różnica,jak zaczoł raczkować to moment wszystko stracił i teraz raczej drobny jest,za to mojej siostry chłopaki jak byli mali to byli szczypiorkami,a teraz nadwage mają ,mója piotruś ma 7 lat i waży 23 kg,a jego kuzyn pól roku młodzszy,trochę wyŻszy waży 36 kg.....???? :ico_olaboga:

ja dalej podziobiona,ale mała znowu zaczeła kichać :ico_sorki:

no i lada chwila przebije się górna jedyneczka

no i sukces bo małej zmieniłam butelke na inną i wypija mleczko wieczorem ze smakiem :ico_brawa_01:

[ Dodano: 02-11-2011, 11:05 ]
wogóle to tak się wkurzyłam w poniedziałek
nasi sąsiedzi którzy mieszkają pod nami wyjechali a ich córeczka zrobiła impreze helowenową,masakra,z 20 osób było,a skąd to wiem ano stąd że mój K musiał tam iśc o 24 w nocy bo tak głośno muzykę słuchali że telewizora nie słyszałam cała chata się trzesła,mała co chwilę się budziła,ja tam niemam nic przeciwko imprezowaniu,ale bez przesady,na szczęscie mój tam poszedł,nawet walenia w drzwi nie słyszeli,wiec weszedł sam bo drzwi były nie zamkniete ,i wszyscy nagle w szoku,ale sciszyli muzykę,i było już lepiej,chociaż o 3 na nowo przesadzali,ale jakoś zasnełam na szczęscie,mówie wam masakra :ico_olaboga:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

02 lis 2011, 14:10

aga216, to super masz sasiadow :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: tez bym do nich poszla i uwage zwrocila :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
co do Marcelinki to mi chodzi o to, ze nie robi tego co robia dzieci w jej wieku, tego co 6 mies. dziecko powinno robic, a ona zaraz 7 skonczy... chcialabym poprostu sprawdzic dla wlasnego spokoju czy wszystko z nia wporzadku

[ Dodano: 02-11-2011, 14:29 ]
A teraz sie pochwale...
te pluszaczki baraqada uszyla dla moich dziewczynek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dla Dominiki konik :-D
Obrazek
dla Paulinki ptaszek :-D
Obrazek
a dla Marceliny slonik :-D
Obrazek
jeszcze raz dziekuje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

02 lis 2011, 16:39

ale piekne te maskotki a juz Baraquda sprzedajesz je gdzies? ale Alunia ma piekne zabaweczki jak mamusia tak slicznie szyje ;)) puzniej wstawie zdjecia ze spacerku
a o Marcelinke sie nie martw napewno lada dzien zrobi postepy kazde dziecko rozwija sie w swoim tępie ;)

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

02 lis 2011, 16:58

te pluszaczki baraqada uszyla dla moich dziewczynek
ŚLICZNE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

02 lis 2011, 18:00

Ale mam zaległości dziewczyny,doczytam was później bo czasu brak :ico_sorki:

Stawiam za spóźnione 7 miesięcy Nadii :ico_tort:


A my wylądowałyśmy od soboty w szpitalu. Dopiero dziś wróciłyśmy. Nadia dostała takiej gorączki wieczorem w sobotę normalnie dziecko nie przytomne. Nie mogłam niczym jej zbić. Byłam przerażona. :ico_olaboga: Więc pojechałam do szpitala z nią. I o 23 byłyśmy już na oddziale. W dodatku 2dni później dostała biegunkę i całą ją wysypało. Skakałyśmy z oddziału na oddział. Biedna przemęczyła tyle kroplówek,tak mi jej było szkoda :ico_placzek: W dodatku trafiłam na salę gdzie nie było łóżek,spałam z nią w jej łóżeczku. Myślałam,że padnę na drugi dzień. :ico_olaboga: Na szczęście jest już w miarę w porządku. Został jej tylko kaszel. Ale w najbliższym czasie mamy się wybrać do pediatry. I zero spacerów w najbliższym czasie. Mam nadzieje,że to była moja ostatnia wizyta w szpitalu. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

02 lis 2011, 18:15

śliczne maskotki,bardzo mi się podobają :ico_sorki:

Gwona, dobrze że już dobrze,bidulki dwie to przeżyłyście co???

NowaSejana, pewnie,jak się martwisz to idż i zapytaj :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość