Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

02 lis 2011, 20:17

aneta11 Za 7 miesięcy Mai :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
NowaSejana Superowe są te pluszaki.
aga216 I oby nie było więcej takich powtórek. Bo teraz w domu mam problem. Bo w szpitalu cały czas na rękach,bo nie było niczego wózka itd. Teraz tylko płacz i histeria i to straszna :ico_sorki: :ico_sorki: Nie mogłam jej uśpić tak jak to zawsze robię. Nie wspominają,ze nawet na minutę nie mogę jej zostawić. Po prostu jakiś koszmar :ico_placzek: Mam ręce jak małpy normalnie do ziemi. :ico_olaboga:

[ Dodano: 02-11-2011, 19:19 ]
Ah.. i przed nami kolejny ząbek się zapowiada. Czekamy teraz aż się tylko przebije...

[ Dodano: 02-11-2011, 19:20 ]
Nie mam sił doczytać reszty głowa mi pęka. :ico_olaboga:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

02 lis 2011, 21:29

Gwona, zdrowka dla malutkiej :ico_sorki: :ico_sorki: i oby jak najszybciej wszystko sie unormowalo i Wasz rytm dnia powrocil do starego :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

02 lis 2011, 21:52

za 7 mieisecy Nadii :ico_brawa_01: i dobrze ze juz lepiej zycze malutkiej zdrówka ale musialas sie nadenerwowac ale juz macie to za sobą nie ma co do tego wracac oby to byl ostatni raz biedulki dwie :ico_sorki: :ico_sorki:
moja ma jeszcze troszke katarku wiec czasem przez sen popisuje i sie przebudzila przed chwilka bo na brzuszek sie przekulnela i sie obudziła ale zasnela spowrotem jak przyszlam i ja na plecki obrocilam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

03 lis 2011, 10:21

dziewczyny hej.
nie chce mi się pisać, bo mam strasznie dużo problemów :ico_placzek:

Gwona, jak dobrze, ze już po wszystkim i Nadusia wraca do zdrówka :ico_sorki:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

03 lis 2011, 11:40

dziewczyny a powiedzcie mi gdzie sie sklada wniosek o urlop wychowawczy? ja zlozylam u siebie w pracy ale ksiegowa dzwoniła ze to jeszcze musze zlozyc w mopsie tak?? i nie wiem czy nie za pozno bo kurcze od 31 pazdiernika mam go dostawac
ehh przez ten bark kasy tylko sie kloce z K jeszcze sie okazuje ze K bedzie musial zawiesic studia bo rodzice nie maja zeby mu placic nie dziwie sie teraz z podatkiem wychodzi prawie 1600zł co miesiac :ico_szoking: K jest zalamany kurcze na wszystko brakuje ;/

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

03 lis 2011, 11:44

Gwona, dobrze ze z Nadia juz lepiej.Niech szybko wraca do zdrowia.

NowaSejana, sliczne pluszaki :ico_brawa_01:
nie chce mi się pisać, bo mam strasznie dużo problemów :ico_placzek:
wspolczuje :ico_pocieszyciel:

U mnie tez ostatnio nieciekawie :ico_olaboga:
Wczoraj jeszcze do tego wszystkiego doszla stluczka.
Jechalam Wiktorka zawiesc do przedszkola.Roksanka siedziala z tylu i zaczela plakac wiec sie do niej odwrocilam i w tym momencie wjechalam w plot.Nam nic sie nie stalo bo jechalam wolno ale w samochodzie blotnik,zderzak i lampa do wymiany.I jeszcze za zniszczenie plota musialam zaplacic 500 zl :ico_olaboga:

Bylam tez wczoraj z Roksanka na szczepieniu.Tylko troszke zaplakala :ico_brawa_01: Wazy juz 8600 :-)

no i stawiam :ico_tort: za wczorajsze 7 miesiecy

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

03 lis 2011, 14:35

agusia22 Za 7 miesięcy Roksanki :ico_brawa_01: Piękna waga małej. :-D Najważniejsze,że wam się nic nie stało :ico_sorki:

patrycjaaa Jak widzę to wszystkim pieniędzy brakuje. Oby się wszystko ustabilizowało :ico_sorki:

Zapomniałam napisać,że mała ważyli w szpitalu i mój klocuszek waży 9450 :ico_szoking:

[ Dodano: 03-11-2011, 13:36 ]
Blanka26 :ico_pocieszyciel:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

03 lis 2011, 18:56

witam dziewczynki
Duze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejne ząbki i kolejne miesiaczki waszych dzieciaczków

u nas ok
dzis scyntygrafia wynik za tydzień ,to sobie poczekamy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

odebrany wynik z testów alergicznych i co zero alergii na mleko :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
wyszło na roztocza przeciwciała 1 na 6 czyli prawie nic ale ze nie wyszło na mleko to masakra i ja juz teraz nie wiem co mysleć

jak na razie na diecie bezmlecznej i jest ok nie ulewa i chetnie zaczął jeśc wyrywa kanapki z rak i szybko do buzi wkłada :-D :-D :-D

u genetyka bedzie mial kariotyp robiony aby sprawdzić co i jak u niego i tyle u nas
nie moge doczytac bo nie mam czasu bo przeprowadzka w trakcie i sie nie mogę ogarnąć z wszystkim a jeszcze tam nie bedzie internetu :ico_sorki:
:ico_sorki: :ico_sorki: przez okolo 2 tygodnie

blanka :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

03 lis 2011, 20:33

hej.. u nas Mikołaj zaczął pełzo-raczkować więc ani chwili spokoju, bo biegam i zabieram małego spod szafek, z siatek i spod stołu aaaaaa, ale słodko wygląda :ico_brawa_01: I zaczął mlaskać (takie dźwięki jak na koniku sie jedzie) takze leży na podłodze i klik klik xD

Przepraszam że dzisiaj tak o sobie, ale Mąż zrobił zielone drinki i idziemy film obejrzeć, miłego wieczorku :)

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

03 lis 2011, 21:52

Inuno Drinki,drinki? :ico_haha_01: Tylko uważajcie żeby mały wam nigdzie nie czmychnął :-D :-D
Tak w ogóle to super za postępy Mikołajka! :ico_brawa_01: Bo moja to nawet nie pełza.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość