Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

07 lis 2011, 14:50

czesc babeczki

Gratuluje Kolejnych Tygodni!!!! :ico_brawa_01: :-D :-D

ale sliczne fotki macie...

Iwo-fajne imie takie Inne...

a co do Borysa-to jakos mi sie nie podoba...ale to wybor rodzicow...

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

07 lis 2011, 15:11

witam :-) nie miałam neta od wczoraj, dopiero teraz wskoczył :ico_zly:
mój synuś wczoraj cichutko siedział cały dzień, a teraz zaczął fikać koziołki :-D cudowne uczucie :-)
mnie chyba zaczyna jakieś choróbsko brać, bolą mnie migdały i ciężko mi się przełyka :( dziś w ogóle jestem zmęczona, mężuś wraca dopiero wieczorkiem, więc chyba prześpię się :ico_oczko:
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

07 lis 2011, 15:19

Hej kobiety,
ja dziś zz zapałem do pracy wsytartowałam a tu koleżanki z leniem po weekendzie i przeszło na mnie :ico_wstydzioch:
ale nie jest jeszcze tak źle :ico_oczko:
choc papieru do drukarki Oki nie mam więc i tak częściowo leże z robotą :ico_noniewiem: :ico_zly:

ja się nie dozywałam, bo miałam zwraiowany weekend a co za tym idzie brak czasu na kompa :ico_oczko:
w sobotę Dadosław wstał po 5, potem poszliśy na polko, załączyłam pranie, jedno w między czasie powiesiłam, pograbiłam liście, położyłam syna i siebie też, potem szybki obiad i na zakupy, na wariata bo na wieczór byłąm umówiona z koleżankami, ale kupiłam Damianowi kurtkę w h&m tą co mieliśmy upatrzoną i była ostatnio na 110 - czekała na nas :-D , portasy ocieplane - taki ewiatro i wodoszczelne i nie edrogie to mu wzięłam, 2 bluzku takie zwykłe bez kaptura bo tańsze niż bluzki z długim rękawem, czape szalik i rękawiczki - poszalałam, ponad 3 stówki zostawiłam, ale wyszłam w miarę zadowolona, szkoda bo mały wybór czapek był na mojego chopocka :ico_noniewiem:

potem szybko przez real przeleciliśmy i do domu, szybka kolacja, przebiórka i na ploty, ale że Aga była tak przejęta, że mąż jej dał wychodne że w domu byłam jakoś kole 23, ale fajnie że udało się nam spotkać :ico_brawa_01:
wczoraj też z koleżanką pojechałam na kawę i plotki, z Angli przyleciała na chwilę i się wczoraj wyrwałyśmy po południu, ale było fajnie tak pogadać :-D :ico_brawa_01: :-D
noi potem co kolacja dla dziecka dla siebie, kąpiel i do wyrka i p oweekendzie ... niestety

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejne tygonie miesiące, za piekne brzuchy i w ogóle tez za ruchy, ja zdjęcia mam już od tyg. i nie mam kiedy wrzucić :ico_wstydzioch: aż wstyd :ico_olaboga:

[ Dodano: 07-11-2011, 14:21 ]
serniczka, w suwaczku Twoim i Twego chłopka same 2 macie :-D

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

07 lis 2011, 15:29

Babeczki mam pytanko... kilka razy mnie sie zdarzyło ale nigdy tak mocno jak dzisiaj.. kłucie w ole brzucha z prawej strony.. miała tak któraś z was?? Zaczynam sie niepokoić..

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

07 lis 2011, 16:02

kłucie w ole brzucha z prawej strony.
ja mam dokladnie to samo ...

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

07 lis 2011, 16:21

ja tez i to z obu stron a nawet dokladnie w srodku, jakby szylka macicy klula. ale to norma, nie martw sie.

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

07 lis 2011, 16:32

Witam mamusie! Ale napisałyście, właśnie zabieram sie za czytanie pościków.
U mnie ok, byłam w piątek u lkarza, od soboty jestem na L4 wieć moż etrochę wiecej czasu znajdę. Widziłam dzidzię, pomachała nam łapeczkami, wszystko z nia ok, termin mi sie przesunął wg. usg na 12marca. Płeć siie potwierdziła, wiec bedzie Oleńka. Teraz muszę jescze zwalczyć anemię;(
:ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

07 lis 2011, 16:47

kłucie w ole brzucha z prawej strony.. miała tak któraś z was?? Zaczynam sie niepokoić..
moim zdaniem to normalne w obu ciążach to miałam :-)
U mnie ok, byłam w piątek u lkarza, od soboty jestem na L4 wieć moż etrochę wiecej czasu znajdę. Widziłam dzidzię, pomachała nam łapeczkami, wszystko z nia ok, termin mi sie przesunął wg. usg na 12marca. Płeć siie potwierdziła, wiec bedzie Oleńka. Teraz muszę jescze zwalczyć anemię;(
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zaglądaj teraz częściej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

07 lis 2011, 17:03

A ja wstawiam obiecane foty brzusia, świeżutkie
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

07 lis 2011, 17:07

kłucie w ole brzucha z prawej strony.. miała tak któraś z was??
ja tak miałam, bardzo często pod koniec I trymestru.. powiedziałam o tym lekarzowi, zbadał mnie ale powiedział że to właśnie więzadła macicy się rozluźniają i czasem może troszkę mocniej boleć..

biniu no proszę, jaki fajny już :-) dziś widziałam babkę u lekarza, była pod koniec 7 miesiąca ciąży a brzuch to miała mniejszy od Twojego ( i mojego też) :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość