Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

09 lis 2011, 11:52

izuś_85 jejciu to Ty uważaj na siebie kobieto, nie przeforsowuj się czy coś. Szok normalnie, w dzisiejszych czasach coraz młodszym grożą zawały :ico_olaboga:
no niestety prawda, mój brat juz przezył jeden taki atak majac 35 lat, tyle ze jemu na ekg wykazało jakies zmiany i był poddany leczeniu, ogólnie potem żył normalnie, rzucił palenie i jest ok
u mnie niewiadomo na 100% co było powodem, moze to zwykłe przemeczenie i życie na wysokich obrotach

zrobiłam z Majką muffinki kakaowe, właśnie pochłaniam jedną :ico_haha_01: a Majk juz dwie zjadła hehe

u nas słnoko swieci wiec pójdziemy lada chwila na spacer

Maja w nocy znów swirowała przez tą pełnie, trzy dni już jej odbija :ico_haha_01:
dziś ubzdurała sobie w nocy kakao i chciała chodzic po domu
a potem wstała i zrobiła kupe w łózku, na szczęście do pampersa, ale przebrać musiałam :ico_olaboga: jakby nie Majowe nocne widzimisie to młody by spał nie wiem do której, rozbudził sie koło 3.00 przez Majke, potem o 7.30 :ico_haha_01: tyle ze zasnoł wczoraj bardzo późno bo przed 23.00 :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

09 lis 2011, 11:53

Cześć :-)

izuś_85, oby ta nocna przygoda była jednorazowa :ico_sorki: żebyś nie musiała pogotowia wzywać :ico_sorki:
Zdrówka dla Ciebie!

nina0226, jak Maluszek tak ładnie przespał noc to pewno zdrowieje :-)
Czy do chrztu obowiązkowo trzeba mieć szatkę ?
tak. Szatkę i świecę. Hehe, mnie szatkę wyszyła babcia szwagra i miałam taką wielką. Ale ona tak bardzo chciaa mi zrobić,że nie miałam sumienia jej nie użyć. No, ale przynajmniej ma podpisaną :ico_oczko:
Fajnie,że udało Ci się kupić takie ubranko, które Ci się jeszcze przyda. W sumie dzieciaczki z chłodniejszych miesięcy to nawet lepiej mają, bo te ciepłe ciuszki się przydadzą na spacery. A taki śłiczniutki malutki gajerek to tylko na specjale okazje.

[ Dodano: 09-11-2011, 10:56 ]
Maja w nocy znów swirowała przez tą pełnie
do nas też Zuzia przyszła w nocy poleżeć :ico_olaboga:
Rzadko przychodzi, musze się przyjrzeć czy to nie przez pełnię :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

09 lis 2011, 12:08

Hej mamuski :-)

ale sie stesknilam, podczytywalam Was, zeby nie miec tyle zaleglosci, ale niestety na pisanie nie moglam sobie pozwolic.
Alanek mardny, mielismy przez trzy dni problemy z brzuszkiem, maly plakal, nie chcial spac w lozeczku jedynie przy cycu i na rekach sie uspokajal. Nocki tez byly trgaiczne wiec bylam nieprzytomna. Do tego jeszcze katarek, bidulek tak sie meczy. Teraz jest lepiej, ale maly nie chce spac na wieczor, jak wstanie o 18, 19 to nie spi do 23 24 , nie chce lezec, jeczy, steka, placze a jak go sie wezmie na rece to sie uspakaja i chyba bede mu butle sztucznego na noc podawac, bo nie mam juz sily.

Smoka dalej nie chce, nie wie w ogole o co kaman. Dzis jade kupic mu kilka innych smokow, wezme tez lateksowe bo chyba mu ten silikon nie pasuje, za twardy :ico_noniewiem:

Witam nowe dziewczyny :-)
Teraz to w ogole tempo pisania, ledwo was doczytalam :ico_olaboga:

Za duzo nie pamietam juz z tego co czytalam :ico_olaboga:

izabella, przykro mi ze Twoj maz sie tak zachowuje, teraz masz ciezki okres z Oliwcia a on jeszcze zamiast pomoc to sceny robi :ico_olaboga:
Kochana a on w ogole zajmuje sie corka czy go nie obchodzi to, ze jest???Moze ojciec nastawil go przeciwko Tobie co???

szkieletorek, kochana na pewno Lilcia nie ma kolek tego mozesz byc pewna

izus, kochana zwolnij troche, mloda z Ciebie babka :ico_nienie: :ico_nienie: dbaj i uwazaj na siebie

Co do antykoncepcji to ja bede spiralke zakladac, tabletek nie chce lykac a gumek nie lubie.

Co do stosunku przerywanego to my tez to stosowalismy i kilka razy zdarzylo sie nie zdarzyc ale nie zaowocowalo to dzidzia, widac mielismy szczescie.

kwiatunio, sliczna sukieneczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

szkieletorek sliczna ta Twoja Lilcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

nina0226, zdrowka dla Alanka
Kochana to, ze karmisz i nie masz jeszcze okresu nie daje Ci ochrony przed ciaza, mozesz bardzo szybko zajsc i dlatego trzeba uwazac jesli nie chcesz miec teraz dzidzi.

Lece suszyc wlosy i pewnie do sklepu sie wybiore z malym

A pisalyscie, ze gruszka do doopki i nic nie da, zgadzam sie, ale niestety zapomnialam w PL kupic Fridy a nie wiem czy tutaj jest cos takiego. W sumie niby to niemieckie :ico_noniewiem: dzis zajade do apteki i sie spytam

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

09 lis 2011, 12:09

kwiatunio sukieneczka śliczna :ico_brawa_01:

szkieletorek szatke trzeba mieć, u nas koło 15zł w św Jacku są, Majce kupiła chrzestna bo taki zwyczaj u nas panuje, w sumie to taka zwykła chustka w kształcie serduszka :ico_haha_01: kawałek szmatki obszyty koronką z napisem hehe :ico_haha_01:

Maja szła do chrztu w takiej sukience

Obrazek

myślalam zę ją wykorzystam jeszcze ale nie było okazji
to jest rozmiar 80-86 na około 12 miesiecy i długo pasowała na Majke

[ Dodano: 09-11-2011, 11:15 ]
Alanek mardny, mielismy przez trzy dni problemy z brzuszkiem, maly plakal, nie chcial spac w lozeczku jedynie przy cycu i na rekach sie uspokajal. Nocki tez byly trgaiczne wiec bylam nieprzytomna. Do tego jeszcze katarek, bidulek tak sie meczy. Teraz jest lepiej, ale maly nie chce spac na wieczor, jak wstanie o 18, 19 to nie spi do 23 24 , nie chce lezec, jeczy, steka, placze a jak go sie wezmie na rece to sie uspakaja i chyba bede mu butle sztucznego na noc podawac, bo nie mam juz sily.
ojej życze zeby szybko sie unormowało :ico_sorki: no i zdrówka


Dziekuje dziewczyny za troskę :ico_sorki:
ja mam nadzieje zę to było jednorazowe i sie nie powtórzy, przecież nigdy nie miałam az takich akcji :ico_sorki:

[ Dodano: 09-11-2011, 11:16 ]
młody śpi, Maja też zasypia a ja czekam na przelew i sie doczekac nie moge hehe :ico_haha_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

09 lis 2011, 12:25

szkieletorek wczoraj tak na szybko izunię ubrałam i mniej więcej tak sukienka wygląda
O jaaa superowa.Kurcze piękna naprawdę .Dużo zapłaciłaś ?

Dziś siostra jest w domu więc małą może pobawi chwilkę a ja mam zamiar przejrzeć ubranka małej bo jest kilka szczegolnie śpioszków które są już krótkie na nią.

W sobotę mamy tą imprezę z pracy męża.Mała zostaje z dziadkami . A ja się stresuje czy będzie im tak płakać , bo zastanawiam się nawet czy może zrezygnować z tego . Wczoraj to płakałam momentami razem z nią.
szkieletorek szatke trzeba mieć, u nas koło 15zł w św Jacku są, Majce kupiła chrzestna bo taki zwyczaj u nas panuje
A mnie jakoś głupi tak mówić komuś by kupił, choć siostra pytała więc może o szatce powiem bo to nie wielki koszt.Ale np nie potrafiłabym zrobić tak jak ta znajoma ostatnio gdzie byłam za chrzestna że za ubranko buciki szatkę płaciłam i wyniosło ponad 100 zł.

Mała mi sie juz powoli budzi więc nakarmię i na spacerek się zbieramy.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

09 lis 2011, 12:31

A mnie jakoś głupi tak mówić komuś by kupił, choć siostra pytała więc może o szatce powiem bo to nie wielki koszt.Ale np nie potrafiłabym zrobić tak jak ta znajoma ostatnio gdzie byłam za chrzestna że za ubranko buciki szatkę płaciłam i wyniosło ponad 100 zł.
no pamiętam jak opowiadałaś :ico_puknij:
dla mnie to przesada prosić o całe ubranko i jeszcze za taka kwotę :ico_puknij:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

09 lis 2011, 12:43

W sobotę mamy tą imprezę z pracy męża.Mała zostaje z dziadkami . A ja się stresuje czy będzie im tak płakać , bo zastanawiam się nawet czy może zrezygnować z tego . Wczoraj to płakałam momentami razem z nią.
a ściągniesz mleczko, czy nie karmisz piersią? Nie stresuj się tak, postaraj się spokojnie do tego podejść na zasadzie obserwacji córci. Nie płacz z nią, bo ona wyczuwa Twoje lęki i stres i też się stresuje. Jeśli się mocno zaczniesz martwić, to lepiej oddaj córcie tatusiowi a sama idź do innego pokoju i się uspokój, weź kilka głębokich oddechów, bo w takim stanie nie pomożesz dziecku. Ja czasami jak Alanek jest marudniejszy zamiast go nosić kładę się obok niego na łóżku i do niego mówię. Czasem nawet przez chwilę powrzeszczy ale jak zobaczy, że ja jestem spokojna i mówię do niego ciepłym głosem to zaczyna słuchać aż się uspokaja. A czasem wystarczy mu tylko kiedy dam mu swoją rękę, położę na klatkę piersiową i tak trzymam aż się uspokoi. Spróbuj może podziała :-)

[ Dodano: 09-11-2011, 11:44 ]
A mnie jakoś głupi tak mówić komuś by kupił, choć siostra pytała więc może o szatce powiem bo to nie wielki koszt.Ale np nie potrafiłabym zrobić tak jak ta znajoma ostatnio gdzie byłam za chrzestna że za ubranko buciki szatkę płaciłam i wyniosło ponad 100 zł.
mi też byłoby głupio, ale ktoś ma tupet :ico_puknij:

[ Dodano: 09-11-2011, 11:46 ]
nina0226, zdrowka dla Alanka
Kochana to, ze karmisz i nie masz jeszcze okresu nie daje Ci ochrony przed ciaza, mozesz bardzo szybko zajsc i dlatego trzeba uwazac jesli nie chcesz miec teraz dzidzi.
już pisałam dziewczynom, że w tym sęk, że ja nie wiem czy chcę czy nie chcę. Z rozsądku nie, a w środku chcę, więc jak się trafi kolejne baby to będziemy się cieszyć.

[ Dodano: 09-11-2011, 11:48 ]
a na brzuszek bolący u maluszków naprawdę spróbujcie te herbatki koperkowe w dużych ilościach pić i jedzcie gotowane jabłuszka... mój Alanek miał kilka razy problem z kupką, ale odkąd się do tego stosuję jak ręką odjął, a jem naprawdę wszystko i nic się nie dzieje.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

09 lis 2011, 13:06

nina0226, ja też piłam herbatki koperkowe :-)
Tylko takie z apteki, nie te dla dzieci, bo ja nie słodzę i mi nie smakowały te Hippa np.
A mnie jakoś głupi tak mówić komuś by kupił
hehe, a ja miała odwrotną sytuację. Ani przy Zu, ani przy Maćku nie prosiłam chrzestnych o nic. I to mnie teraz było głupio, bo chrzestna przyniosła szatkę, a ja mówię,że już mam, bo mi ta babcia wyhaftowała.
Ale naprawdę co za zdzierstow na tych szatkach, koszt produkcji to pewno parę groszy, a tu ceny koło 15-20 zł :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

09 lis 2011, 13:08

Kochana a on w ogole zajmuje sie corka czy go nie obchodzi to, ze jest???Moze ojciec nastawil go przeciwko Tobie co???
przyjdzie przytuli ją pogada z nią, może w porywach zmieni jednego pampersa i tyle. generalnie wszystko robię sama.

szkieletorek u nas trzeba mieć szatkę jak sie orientowałam to ok 15-20zł kosztuje.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

09 lis 2011, 13:32

nina0226, ja też piłam herbatki koperkowe :-)
Tylko takie z apteki, nie te dla dzieci, bo ja nie słodzę i mi nie smakowały te Hippa np
no ja właśnie o tych z apteki mówię - tzn ziółka z kopru włoskiego

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość