Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

09 lis 2011, 15:56

agasio, dobrze,ze juz lepiej sie czujesz :ico_sorki:

Ja wam powiem,ze z tymi lekarzami to roznie jest,ja chodzilam najpierw prywatnie z Andrzejkiem,dopiero pod koniec zaczelam chodzic panstwowo,z Zuzia w ciazy polegalam tylko na jednym lekarzu - panstwowym i niestety konsekwencje tego ponosi Zuzka,dlatego teraz chodze panstwowo - zeby miec badania za free i prywatnie,bo ten lekarz ma dobry sprzet od USG i wole sie konsultowac u kogos jeszcze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

09 lis 2011, 16:28

ja też chodziłam do dwóch lekarzy w ciąży z tobikiem, ale do dwóch państwowych.
przezorny zawsze ubezpieczony. a usg 3D już prywatnie robiłam.

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

09 lis 2011, 17:53

witam kochane j :ico_haha_02: ak tam samopoczucie ? .. padam na mordke :ico_sorki:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

09 lis 2011, 18:23

witam kochane j ak tam samopoczucie ? .. padam na mordke
u mnie ciąg dalszy bólu głowy :ico_zly: :ico_olaboga:
Asiab, Ty to jesteś przezorna mamusia, do dwóch lekarzy na raz:)
nie na raz do każdego co 4 tyg ale wypada że co 2 tyg jestem u lekarza :-)
prywatnie,bo ten lekarz ma dobry sprzet od USG i wole sie konsultowac u kogos jeszcze
mo właśnie ten lekarz z NFZ ma taki stary sprzet że jak byłam w 13 tyg mówię mu żeby sprawdził przezierność karkową to na jego sprzecie sie nie dało wiec dobrze że prywatnie miałam zrobione.

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

09 lis 2011, 18:59

hej dziewczynki :-) nie wiem czy nadrobię czytania postów bo nie było mnie tu tydzień...a to dlatego że byłam w szpitalu :ico_placzek: we Wszystkich Swiętych wylądowałam na pogotowiu, dostałam krwawienie i to dosyć mocnego :ico_placzek: zrobili mi zaraz USG, serduszko biło, więc mi troszku ulżylo, położyli mnie na oddział, dostałam leki i krwawienie ustało w środe, leżałam cały czas i mogłam do wc tylko wstawać...dziś wypuścili mnie do domu, jak narazie zero wysiłku, praktycznie cały czas leżenie..ale damy rade, najważniejszy jest maluszek. Zbadali mi przezierność karkową i wyszła dobrze. Och co ja się oryczałam to moje :ico_placzek: nadal się boję, bo niewiadomo jaka przyczyna tego krwawienia była, dostałam leki i będę wypoczywać. Brzuszek mi wyskoczył już troszku :-) mam wielką nadzieję, że będzie dobrze wszytsko.

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

09 lis 2011, 19:11

ancurek86, kochana bedzie dobrze ja też w poprzedniej ciąży krwawiłam w 15 tyg okazało sie że był krwiak na łożysku który sie oczyszczał bedzie dobrze tylko musisz dużo leżeć oszczędzać się . Jakie leki dostałaś ?

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

09 lis 2011, 20:18

u mnie ciąg dalszy bólu głowy :ico_zly: :ico_olaboga:
- lipa,u mnie juz git :ico_sorki:

ancurek86, jejku kochana trzymaj sie dzielnie i nogi zaciskaj :ico_sorki: A lekarz nic nie mowil?

Ja nie wiem co jest ze mna,chyba jestem w ciazy....zjadlam na kolacje kaki,zagryzlam kulka mozarelli,kinderkanapka i jeszcza paluszki rybne na to :ico_olaboga: Co myslicie?To takie ciazowe objawy,nie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

09 lis 2011, 20:31

czesc::)

ja tylko na chwilke

Ja chora i Ola chora..... :ico_chory: :ico_chory:

buziaki....

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

09 lis 2011, 20:41

Ja chora i Ola chora..... :ico_chory: :ico_chory:
- zdrowka dla was :ico_sorki:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

09 lis 2011, 20:49

Ja nie wiem co jest ze mna,chyba jestem w ciazy....zjadlam na kolacje kaki,zagryzlam kulka mozarelli,kinderkanapka i jeszcza paluszki rybne na to :ico_olaboga: Co myslicie?To takie ciazowe objawy,nie :ico_oczko:
ja na Twoim miejscu skoczyłabym do apteki po test, coś się dzieje :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość