Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

14 lis 2011, 18:26

no dokładnie! "jak mówić, żeby dzieci nas słuchały" :ico_haha_01:
Ale do tego potrzebuję spokojnej głowy, bo na dzień dzisiajszy wygarnęłabym mu "jesteś nieczułym, wstrętnym draniem" :ico_haha_01:

NICOLA_1985

14 lis 2011, 19:23

"jesteś nieczułym, wstrętnym draniem"
a powiem Ci, że do mojego S. taki text trafia.... :ico_oczko: i dodaję jeszcze "ty mnie w ogóle nie kochasz!" zarzucam focha a on szczela wtedy uśmiech o taki: " :-D " i mnie przychodzi przytulić i nawet mu przechodzi przez gardło słowo "przepraszam" - ale to tylko przy małych sprzeczkach... :ico_oczko: :-) przy tych większy potrzebny jest przemyślany plan działania :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

14 lis 2011, 19:42

A ja z moim Miśkiem nie miałam chyba nigdy takich problemów. Oczywiście, zdarzało się i nadal zdarza, że mam jakieś uwagi do Niego, że coś mi nie gra, ale On mam wrażenie jest typem faceta słuchającego. A najlepiej do mojego Mężusia mogę dotrzeć...w żartach :ico_haha_01: Tzn jak jest jakaś sytuacja, która miejsca mieć nie powinna to przedstawiam Mu ją totalnie wyolbrzymioną i śmiesznie opowiedzianą i mam wrażenie że On wówczas widzi ją jakby przed swoimi ślepiami i kuma od razu :ico_brawa_01: Do tego jest śmiech i konsensus :-) Ale to taka nasza metoda :-)

A wczoraj jak przeczytałam Twój post Martalka to zaczęłam się zastanawiać czy w ciąży były u nas jakieś przykłady niefajnego zachowania mojego M. A że nic mi nie przychodziło do głowy, to pytam Mężusia:
"Misio, czy Ty mnie w ciąży traktowałeś ulgowo??"
"Dziuba, a czemu pytasz mnie o to 1.5 roku po urodzeniu??" :ico_haha_01: "Coś obejrzałaś?? Wyczytałaś?? A nie...FORUM :-D Ja Ci to konto kiedyś usunę :ico_oczko:
Oczywiście w żartach :ico_oczko: hehehe :ico_haha_01:

Ja nie mogę narzekać na mojego Michasia. Pomaga mi, oczywiście muszę się przypominać, bo On wszystko potrafi zrobić, ale nie zawsze wtedy jak ja chcę. No ale już przywykłam, muszę się przypominać. Ale posprząta, odkurzy i nawet podłogi pomyje. A jak byłam w ciąży to i nawet okna mi pomył, nie kazał się nadwyrężać. Także jest OK :-)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

14 lis 2011, 23:00

Martalka ja też uwielbiam metody Adele Faber i Elaine Mazlish, ale prawda jest taka że nie przychodzą one naturalnie, a bynajmniej większość. Mam nadzieję że jest to jedynie kwestią częstych "treningów" i obecnie staram się "trenować" na Mężulku niektóre - nawet fajne skutki przynoszą. Jedna rzecz niestety wyklucza prawidłową reakcję - wściekłość - trzeba jej się pozbyć (używając np poduszki, albo potoku nieco niewyrafinywanych słów - u mnie najlepiej w samochodzie - sam na sam ze sobą), a potem będąc uzbrojąną w cenną wiedzę w niebieskiej księgi rozmawiać - ba niezauważalnie lecz skutecznie prowadzić w tej rozmowie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

15 lis 2011, 11:59

julcjik, święta racja!! coś o tym wiem.

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

15 lis 2011, 13:40

my wrocilysmy ze spacerku ale zmarzlam ale kupilam sobie krem ochronny na zime do twarzy i zapisalam sie za tydzien na mikrodembrazje i henne bo mialam wykupiony grupon akurat u mojej kosmetyczki.
slyszalyscie cos o butach z firmy antylopa? moja kolezanka kupuje juz z tej firmy 3 pare i jest zachwycona a ceny jak patrzylam na allegro kozakow to z 170zl a w ptaku jest stoisko firmowe i kosztuja 120 w czwarek moze sie przejade i od razu wejde do ikei

NICOLA_1985

15 lis 2011, 14:02

wisnia mam dla Ciebie ciuszki:
dziewczęca kurteczka zimowa na 2 latka stan bdb , posiada kaptur tylko jest odpięty i se zapomniałam o nim, że go mam dlatego fotka jest zrobiona bez niego ;)
Obrazek

kurteczka dla dziewczynki zimowa rozmiar 104 stan bdb
Obrazek
Obrazek


bluzeczka dla dziewczynki rozmiar z metki 92 stan db+
jest trochę rozpruta na szwie na lewej stronie , mankament można łatwo naprawić
Obrazek
a tutaj mankament w bluzeczce:
Obrazek


Kurteczka cienka, poliestrowa. nadaje się na ciepłe jesienne dni i na wiosnę, rozmiar z metki to 104 ale na 110 spokojnie wystarczy.
Obrazek

sukienka na lato bawełniana 100%, rozmiar 98 ale starcza na dłużej moja Karolina chodziła w tej sukience w zeszłe lato czyli miała 3 lata a jest wysoka laska :ico_oczko:
sukienka jest zapinana z tyłu na guziczki i zawiązywana wstążką, stan bdb
zainteresowanym podam dokładną długość sukienki,
Obrazek
Obrazek
Obrazek

spodnie sztruksowe brazowe z rózowymi motylkami Cherokee rozmiar z metki 2-3 lata regolowane w środku na gumeczkach po bokach stan bdb
Obrazek

bluza z kapturem zapinana na zamek biała cherokee rozmiar z metki 1,5/2 lata ( moim zdaniem 2/3)
Obrazek

sukienka jeansowa regulowana długość szelek (na dwa guziczki- jeden wyzej zrugi niżej) rozmiar z metki 86 moim zdaniem na 2/2,5 roku)
Obrazek


kurtka jesienno wiosenna, rozmiar z metki
86 jednak moja karolina w niej chodziła jak miała 2/ 2,5 roku
Obrazek

różowy dresik z adidasa rozmiar z metki "1" czyli chyba na rok, ale moja Karolina chodziła w nim jak miała około 2 latka albo i dłużej
Obrazek

spodnie sztruksowe ocieplane rozmiar z metki 92 LUSA
Obrazek

sukienka na lato rozmiar z metki 98 cm
Obrazek

białe spodnie sztruksy cherokee rozmiar z metki 1,5/2 lata nam starczyły na dłużej, regulowane w pasie
Obrazek

sukienka na ramiaczkach na lato rozmiar 98 bawełniana (na jednym płatku wygląda jakb było przejechane fioletowym flamastrem ale nie rzuca się w oczy i może się nawet spierze ale ogólnie stan bdb
Obrazek

bluzka bawełniana rozmiar z metki 98
Obrazek


spodnie welurkowe rozmiar 110
Obrazek

komplecik welurkowy rozmiar 92
Obrazek

bluza polarkowa zapinana na guziki cieplutka 5-10-15 rozmiar z metki 80 jednak mi sie wydaje ze jest większa karolina ja nosiła jak miała około 1,5 -2 latka
Obrazek

bluza polarkowa cienka kremowa rozm. 98 (dwa widoczne polarki rózowe maja za małe rozmiary wiec ich nie opisuje
Obrazek

sukienka sztruksowa rozm 92 (ta druga za mała wiec jej nie opisuje, nie chcialo mi sie robic nowych fotek ;) )
Obrazek

piękna czerwona sukienka okazjonalna rozmiar z metki 86 jednak moja karolina nosiła ją też w wieku około 3 lat więc starcza na dużo dłużej, te rozmiary sa często zaniżane albo zawyżane
sukieka jest na podszewce i do tego jest śliczne bolerko
Obrazek

spodnie jeansowe rozmiar z metki 98
Obrazek

[ Dodano: 15-11-2011, 13:18 ]
jeśli chcesz dokładne wymiary w cm jakiejś rzeczy albo zalezy Ci na wyrażniejszych zdjęciach, np. z obydwu stron, i zdjęciach aplikacji na ubraniach to pisz, jeśli Ci sie coś podoba to daj znac do ceny sie dogadamy tak, zeby nam obydwu pasowało :ico_oczko:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

16 lis 2011, 21:52

Hej! A co tu taka cisza????

U nas dziś było dość ciepło jak na te ostatnie dni, ok. 7 stopni, więc spacerek był przyjemny :-) A że wózek wczoraj zostawiliśmy u Babci, bo odebrał nas Tatuś autkiem, to dziś maszerowaliśmy o własnych nogach :ico_oczko:

A propos ciuszków, to słuchajcie co odwaliła moja koleżanka! :ico_oczko: Nie widziałyśmy się dawno, była u nas jak byłam jeszcze ciężarówką. Przyjechała w niedzielę i patrzy na Nikosia z przerażeniem, że to, co kupiła chyba będzie za małe :ico_oczko: Ja zaglądam, a tam śliczny kaftanik czerwony i śliczne śpioszki czerwone w pełno aut strażackich na rozmiar 56 :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
No płakaliśmy ze śmiechu z Mężusiem :ico_haha_01: A Kasik na to, że myślała, że Nikoś jeszcze nie ma roku :ico_haha_01: To już w ogóle nas rozwaliła :-D
Zdziwiona była, że to rozmiar na noworodka i Nikoś poniżej roczku też by w to nie wszedł hehehe :ico_haha_02:

Co tam u Was Kobitki?? :-)

[ Dodano: 16-11-2011, 20:55 ]
Aaa równo 2 lata temu zrobiłam 2 testy ciążowe i dowiedzieliśmy się, że jestem w stanie błogosławionym :-) Jak by to mój Mąż powiedział, ech te baby i ich pamięć do wszelkich dat :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

16 lis 2011, 23:00

baby nie baby, ale pierwszy test ja też pamiętam kiedy był.
Kolejnych już nie :ico_wstydzioch:

Koleżanka nieźle się wykazała :ico_haha_01: Nawet nie będę pytać czy ma dzieci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: hihihi


ja dzisiaj mam wieczór nerwa.
Bart jeszcze nie śpi i chętnie bym go pognała... :ico_noniewiem:
Milena miała sesję ryku przed spaniem.
Damian fikał (bił B i M) aż zasnął wreszcie, wredniak.
ja chcę już wyjśc z tego domu. SAMA

NICOLA_1985

17 lis 2011, 00:02

ja nie pamiętam dat kiedy robiła testy chyba pierwszy test miałam zapisany gdzieś w kalendarzu to było jakoś w styczniu 2007 bo broniłam wtedy dyplom a drugi raz w październiku 2009 :-)

moje dzieci śpią : Krystian przed 19.00 zasnął a młoda około 20.15 wiec nieźle :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :-D ale i tak najlepiej jak oboje śpią od 19.00 :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 16-11-2011, 23:05 ]
karo koleżanka the best :ico_smiechbig: jaka zdziwiona , ze nie ten rozmiar..... :ico_smiechbig: ah te dzieci.. tak szybko rosną... :-D na mojego krystiana rozmiar 56 w życiu by nie wszedł nawet zaraz po porodzie bo on od razu 62 miał prawie, że na styk :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość