Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

16 lis 2011, 11:19

wsiada na rower i dalej to robi
ana 2 czy 4 kółkach? Bo moi na 4 to dokładnie tak samo robili, Antek jak juz jeździ na 2 to jest ostrozniejszy

dobra ale teraz juz naprawde lece bo sie spóźnie pa

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 lis 2011, 11:22

bozena, a Franek jeździ na 2 kółkach też?

bo Hania dalej na 4 jeździ,zresztą jej się nie chce na rowerze jakoś jeździć :ico_noniewiem:

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

16 lis 2011, 12:05

ana 2 czy 4 kółkach?
ona jeszcze na 4 kółkach jezdzi i potrafi wywrotki zaliczyć,bo patrzy do tyłu a nie do przodu.


Wiecie co wkurzyłam się rano zaprowadziłam rano Dominikę do przedszkola a pani mówi żeby małą grubo ubrać rano bo jutro mają ćwiczenia przeciwpożarowe i dzieci w ciągu trzech minut bedą musiały opuśscić budynek w tym czym bedą ubrane.Powiedziała tylko że dzieciom wcześniej ubiorą buty a kurtki postarają się ubrać już jak bedą na podwórku :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Niech oni takie ćwiczenia przeprowadzają latem lub wiosną a nie w połowie listopada

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 lis 2011, 12:07

Wiecie co wkurzyłam się rano zaprowadziłam rano Dominikę do przedszkola a pani mówi żeby małą grubo ubrać rano bo jutro mają ćwiczenia przeciwpożarowe i dzieci w ciągu trzech minut bedą musiały opuśscić budynek w tym czym bedą ubrane.Powiedziała tylko że dzieciom wcześniej ubiorą buty a kurtki postarają się ubrać już jak bedą na podwórku
to sobie porę wymyślili :ico_puknij: :ico_puknij: jeszcze niech mróz będzie to się dzieci zaraz pochorują :ico_zly:

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

16 lis 2011, 21:24

Aniu jeżdzimy na pukania noska bo Ola ma tki katar co gdzieś w środku siedzi i atakuje nam ucho. Na szczęście ostatnie badania słuchu są w porzadku ,ale było nie najlepiej
Przychodnie mam w drugiej wiosce ,wiec musimy jeździć ok 10km ale to nie problem tylko to,ze busy jężdzom do nas co godzinę. dzieki Bogu jakoś udaje nam się ostatnio zmieścić w dwóch godzinach, gorzej jak musze czekać na busa kolejną godzinę
Agnieś mam nadzieję, ze popołudniówki mina i będziesz mogła pobyć z dziećmi

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

16 lis 2011, 21:49

bozena, a Franek jeździ na 2 kółkach też?
Franek jeszcze nie, on taka pierdółka do roweru, woli raczej hulajnogę a Antek za to zasuwa na dwóch jakby miał motorek
Wiecie co wkurzyłam się rano zaprowadziłam rano Dominikę do przedszkola a pani mówi żeby małą grubo ubrać rano bo jutro mają ćwiczenia przeciwpożarowe i dzieci w ciągu trzech minut bedą musiały opuśscić budynek w tym czym bedą ubrane.Powiedziała tylko że dzieciom wcześniej ubiorą buty a kurtki postarają się ubrać już jak bedą na podwórku

Niech oni takie ćwiczenia przeprowadzają latem lub wiosną a nie w połowie listopada
na głowy z nie powiem kim się pozamieniali ale powinni mieszkac w zoo to jest pewne :ico_zly:
Przychodnie mam w drugiej wiosce ,wiec musimy jeździć ok 10km ale to nie problem tylko to,ze busy jężdzom do nas co godzinę. dzieki Bogu jakoś udaje nam się ostatnio zmieścić w dwóch godzinach, gorzej jak musze czekać na busa kolejną godzinę
a ja narzekam jak nie zdążę na autobus i muszę czekac ok 10min, hmmm nie doceniam tego co mam

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

17 lis 2011, 11:02

Adaś zażyczył sobie któregoś dnia, żeby odkręcić mu kółeczka boczne. Na razie wygląda to tak że ja albo tatuś trzymamy za siodełko a on pedałuje. Ma mnóstwo radochy a nam niestety kręgosłupy wysiadają. Muszę na wiosnę wykombinować jakąś rączkę do prowadzenia :-D
Niestety humor nadal mi nie dopisuje. A jeszcze w perspektywie nie mam ani dnia wolnego: ten weekend szkoła, w następną sobotę pracuję a potem bal górnika na którym muszę być, za dwa tygodnie znów szkoła :ico_olaboga: I najgorsze, że nie mogę wziąć wolego w pracy, bo pracujemy teraz tylko we dwie i jakbym chciała dzień wolny wziąć to koleżanka musiałaby 16 godzin pracować :ico_noniewiem:
Ja na szczęście przychodnie mam w swojej wiosce, ale i tak bez swojego samochodu to jak bez nogi.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

17 lis 2011, 12:23

Hej dziewczyny

jestem z tocikiem urodzinowym mojego synka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Kończy już 4 lata :ico_olaboga: :ico_brawa_01: impera zurodzinowa dopiero 3 grudnia razem z Kacperkiem będą świętować i wtedy pokazę wam torciki a na razie pięke mnałe ciasto tak tylko dla nas a po przedszkolu zabiorę ich do McD bo prezenty też dopiero w grudniu.
Tymek dziś do przedszkola poszedł z cukierkami no i Kacperek tez oczywiściej musiał wziąć choc nie ma urodzin. jego grupa na pewno się ucieszy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

17 lis 2011, 12:28

Wszystkiego najlepszego dla Tymka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

17 lis 2011, 13:43

hej

Evik.kp, wszystkiego najlepszego dla synka :ico_buziaczki_big:
Aniu jeżdzimy na pukania noska bo Ola ma tki katar co gdzieś w środku siedzi i atakuje nam ucho. Na szczęście ostatnie badania słuchu są w porzadku ,ale było nie najlepiej
dobrze,że jest już lepiej :ico_sorki:
a ja narzekam jak nie zdążę na autobus i muszę czekac ok 10min, hmmm nie doceniam tego co mam
no widzisz,po co narzekasz :-P
Adaś zażyczył sobie któregoś dnia, żeby odkręcić mu kółeczka boczne. Na razie wygląda to tak że ja albo tatuś trzymamy za siodełko a on pedałuje. Ma mnóstwo radochy a nam niestety kręgosłupy wysiadają. Muszę na wiosnę wykombinować jakąś rączkę do prowadzenia
my mamy przy rowerze rączkę,ale Hania na szczęście sama pedałuje,tylko pod górkę trzeba pchać :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość