agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

16 lis 2011, 14:49

Witajcie rozgadane babki!
Asiab kombinezonik przesliczny, ja tez na takie coś poluję, ale na razie nic mi w oczy nie weszło, ale mam jezcze trochę czasu:) zazdroszczę, ze już jesteś po glukozie, ja pewnie dopiero bede miała zleconą we wtorek jak udam się na wizytę do lekarza, no ale cóż poczac, jakoś trzeba bedzie to przełknąc. :ico_noniewiem:
Sylwia[b] Ty sie kotku za bardzo stresujesz i chyba dlatego wszystko sie Ciebie czepia, weż sie w garśc dziewczyno! gwarantuję Ci, że wszystko samo sie ułoży :ico_buziaczki_big:
Co do przesądów to powiem Wam, ze ja też kiedys w nie nie wierzyłam, aż do momentu narodzin mojego synka. Jak byłam w ciązy to chiałam sobie szybko przeprasowac jakiś ciuszek, ubrana w majtki:) i niezgrabnie dotknełam żelazkiem nogi, na udzie został mi taki slad w kształcie trójkąta, jak czubek żelazka i wyobrażcie sobie że mój syn, ma ten ślad, taką myszkę, w tym samym miejscu i tego własnie kształtu, mi to z czasem zniknęło, a jemu zostanie do końca życia. Więc chyba coś w tym jest:(
Serniczka- moje dzieci maja obecnie 12 i 10 lat, wiec to już młodziez:) przynajmniej tak o sobie myslą:)
[/b]

[ Dodano: 16-11-2011, 13:50 ]
Myszka, ten ból głowy to chyba od Ciebie na mnie przeszedł, od dwóch dni nie mogę sobie z nim poradzić;(

[ Dodano: 16-11-2011, 13:53 ]
Dzwoneczek- widze, ze szefowa okazała ludzką twarz, zmykaj dziewczyno na zasłużony urlopik i odpoczywaj;)

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

16 lis 2011, 14:56

agasio mozliwe ... poprostu klebek nerwow :) ehh
a z tym znamieniem to jestem w szoku :ico_szoking: jednak cos w tym jest !! :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

16 lis 2011, 15:37

Witam po przerwie :-) nie miałam neta przez kilka dni a tu tyle stron do nadrobienia :ico_szoking:
co do przesądów- ja mimo wszystko nie wierzę- łańcuszki noszę jak mam ochotę, do fryzjera też (nie wyobrażam siebie bez chociażby podcinania włosów przez 9 miesięcy, bo rosną mi szybko, a bardzo długich nie lubię)...
a z ciążowych info- noga mi urosła, jednej pary butów już teraz nie ubiorę, reszta na styk :ico_sorki:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

16 lis 2011, 15:48

z ciążowych info- noga mi urosła, jednej pary butów już teraz nie ubiorę, reszta na styk
To normalne w ciąży. Nogi są nabrzmiałe i właśnie nawet o rozmiar mogą "urosnąć" :-)

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

16 lis 2011, 15:58

Sylwia, kupsobie valerin i bierz 3 rayz dziennie
musisz się troszke uspokoić

piękny kombinezonik
tez musze taki upolowac

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

16 lis 2011, 16:01

Ja juz po wizycie, z dzidzia wszystko dobrze, rosnie sobie, ja za to mam znow jakies bakterie w moczu, lekarz dal mi antybiotyk bo wyczul u mnie jakies skurcze i mowi ze to moze przez to bo szyjka sie nie skraca. Dalej mam jak najwiecej lezec, za 3 tygodnie mam przyjsc z wynikiem moczu i obciazenia glukoza. A i na 70% chlopczyk we mnie sobie mieszka, lekarz mowil ze jak przyjde 7 grudnia to na 100% mi juz powie, ale cos tam bylo miedzy nozkami:-)

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

16 lis 2011, 16:07

a wrócą do swojego rozmiaru? bo jak bym miała wymienić wszystkie buty to masakra :ico_zly:
nadrobiłam wszystko :-)
wystraszyłyście mnie tym becikowym, mam nadzieję że nic im do głowy nie strzeli głupiego i zostawią tak jak jest... a co do vatu właśnie w weekend dowiedziałam się że mają podwyższyć go.. ja ubranka zaczęłam kupować jak dowiedziałam się że synuś będzie, teraz mam wszystko na 56cm (dużą część od szwagierki i sąsiadki, nowych kilka sztuk). na 62cm brakuje mi kilka ciuszków, ale chcemy dokupić też troszkę na większe rozmiary- zginąć- nie zginie, a jak mamy przepłacać przez vat to po co.. jeśli będzie kasa to na pewno kupimy na 68 i 74cm... i staram się zawsze coś kupić gdy jest okazja, mamy już dużo ciuszków, kombinezon cienki, ręcznik itp, bo potem w przyszłym roku będzie dużo innych wydatków i na bank nie starczy kasy:/
[/b]sylwia trzymaj się dzielnie, z tatą musi być dobrze :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

16 lis 2011, 16:13

hejka

Sliczny kombinezonik Agasio:) oo to ty masz 2 Dzieci a jak maja na imie?? sorki ze tak sie wypytuje:)

U nas wreszcie doszlismy do porozumienia co do Imion dla Dziecka;)

M sie Melania nie podoba wiec bedzie Amelia zwana Melka:)-Myslicie ze fajny pomysl?? a Milosz zostaje

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

16 lis 2011, 16:16

a wrócą do swojego rozmiaru?
Wrócą ;-) po ciąży.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

16 lis 2011, 16:26

Dziewczyny odnośnie przesądów znalazłam temacik :ico_oczko:
http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopic.php?t=8254
tylko nie biezcie tego za bardzo do siebie :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość