Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

17 lis 2011, 11:45

A co tu tak cichutko???

J a kawusią :ico_oczko:
Wczoraj znowu mała zasnać nie mogła płakała i zasypiała na przemian ze dwie godziny,dałam jej nurofen wkońcu i zasneła :ico_sorki: ząbek już jest prawie na wierzchu,żeby się już przebił :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

17 lis 2011, 11:48

nie bylo tak zle ...
no to dobrze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

17 lis 2011, 11:48

ja wczoraj małej zamówiłam na allegro rajstopki do raczkowania,bo się biedna na panelach rozjeżdża
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

17 lis 2011, 11:55

A co tu tak cichutko???
no właśnie :P

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

17 lis 2011, 11:59

hej dziewczyny

my mamy w srode pobranie krwi, bedziemy testy alergiczne robic, na razie zrezygnowalam z podawania jakiegokolwiek glutenu, bo to obstawiam... Polka dostala masc na sterydach po jednym posmarowaniu juz widac poprawe, wczoraj plakala bardzo przy smarowaniu, mysle, ze ja bolalo, bo ta wierzchnia skorka jej zeszla i taka zawa czerwona warstwa podskorna byla na wierzchu :ico_olaboga: ale teraz juz mam nadzieje, bedzie lepiej...

ja tez Polce kupilam takie rajtuzki, dyhe za nie dalam, a rozmiarowka jakas taka do bani byla i sa za duze, a tez sie biedna slizga po podlodze, bo po dywanie raczkuje ladnie a po panelach sie czolga...

uspilam ja troszke, bo juz nei wiedziala co chce, a po Gabriel za 30 minut musze wyjsc...

jutro mam urodziny, Kuba chcial do schwarzwaldu jechac, ale troche mi szkoda kasy i tyle godzin znowu w aucie z dziecmi :ico_noniewiem:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

17 lis 2011, 12:01

aga216, fajne rajstopki

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

17 lis 2011, 12:02

Fintifluszka, ojej bidulka,a gdzie mała ma te wysypki???
ja za rajtuzki dałam ciut więcej,a rozmiar wziełam 68-74 bo bałam się że wiekszy będzie za duży :ico_sorki: no zobaczymy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

17 lis 2011, 12:07

no ja dyche € jak za 1szt rajtuzek to raczej sporo...
a rozmiarowka wlasnie 62-68, a pozniej 74-80 i mimo, ze Pola wlasnie 74-80 nosi teraz to za duze na nia...

Pola zawsze miala kolo ucha zaczerwienienia, pozniej miala jedna plamke na obojczyku, a pozniej dlugo nic i nagle jej na brzuszku zaczely wyskakiwac, zaryz na rekach, pleckah i to sie zaczelo zaogniac i w poniedzialek ja makaronem uraczylam i sie to zaognilo strasznie i na nozkach nawet wyskoczylo :ico_olaboga: wiec cala w tym jest :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

17 lis 2011, 12:10

cześć dziewczyny:)

Dawno nie bylam brak czasu :ico_noniewiem:

Blaneczka wspolczuje :ico_noniewiem: trzymaj sie kochana :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:


aga216, fajne te rajstopki :-D

Patrycja[b/] my mielismy wesele na 80 osob i tez nie chcielismy cywilnego bo by sie odwlekalo kosielny .Wzielismy slub 2 miesiace przed porodem i uzbieralismy kase chodz rodzice tez sie dolozyli i razem dalismy rade :-)
:ico_brawa_01: za kolejny ząbek :-D

Gwona za kolejny zacek rowniez :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

u nas w tym miesiasu krucho z kasa bo do zaplaty jest OC i przeglad samochodu to prawie 700zł,szczepionka prawie 150zł, rata za pralke i wykaszarke 230 zł... masakra jakaś... a tu niedlugo swieta i nie da sie zaoszczedzic a to co mamy na koncie nie chcemy wydawac bo na wiosne chcemy remont mieszkania i meble kuchenne...

Ale ja ględze o sobie :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:


mala teraz chce sie kapac na brzuchu utrzymac jej nie moge :-D cos w nocy mi sie bardzo kreci.
No i dwa dni temu jak spala z nami to spadla z lozka krzyk niesamowity w srodku nocy.. nie moglam sobie tego darowac i sie poplakalam na szczescie nic sie nie stalo... tak sie krecila ze sie znalazla w nogach bo i tak daleko spadla...raz zaplakala tak glosno chyba sie bardzo przestraszyla. biedactwo :ico_placzek: i cale szczescie ze mamy niskie łózko...

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

17 lis 2011, 12:17

Fintifluszka, to moje mniej 15 zł niecałe,zobaczymy jak przyjdą,mam nadzieje że się przydadzą,bo widzę jak się mała męczy na tych panelach :ico_sorki:

jej z tą wysypką to współczuję,bidulka,oby leki pomogły,ja mam alergie kontaktowa na 3 składniki i też musze uważac,swędzi jak cholera na początku,potem wysięk,a na koncu robi się suche i pęka,pojawia się okresowo,ale jest cholernie uciązliwe
:ico_sorki:

aneta11, a czemu ona spi z wami w łóżku???

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość