Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

18 lis 2011, 20:23

tak jak mowilam sle kilka zdjec ze slubu (przepraszam za kiepska jakosc- fotki cykala mpoja szwagierka) :ico_wstydzioch:
W USC bylo tak zimno ze trzeba bylo nosic plaszcz :ico_zly:
:ico_noniewiem:
Obrazek Obrazek
w bialym plaszczyku moja swiadkowa Matina i moja tesciowa Fotini
Obrazek
ja i moj mezulek :ico_haha_01:
przesle jeszcze kilka jak je przesle do konca :-) :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 18-11-2011, 19:28 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

18 lis 2011, 20:43

kingoza, super foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

18 lis 2011, 21:02

kingoza, fajne fotki :-)
a ja leże całymi dniami i oglądam pierdołki na necie albo jakieś stare seriale;) powiem Wam, że przed ciążą to nie mogłam na tyłku usiedzieć, ciągle coś tam robiłam a teraz...no ale jak trzeba to trzeba dla maluszka;) chwilami przeraża mnie ta bezsilność :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

18 lis 2011, 21:07

ancurek mam to samo :/ przed ciaza bylam wrecz wulkanem energii a teraz ??? wczoraj poszlam spac o 22.30 :ico_haha_01: jak male dziecko ... :ico_haha_02:

[ Dodano: 18-11-2011, 20:11 ]
a to moje ulubione .. urzednik pyta sie czy zgadzam sie poslubic ......... i sie zastanawiam co powiedziec :ico_haha_01:
Obrazek

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

18 lis 2011, 21:20

urzednik pyta sie czy zgadzam sie poslubic ......... i sie zastanawiam co powiedziec
A mąż widzę rozbawiony całą sytuacją :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

18 lis 2011, 21:23

urzednik pyta sie czy zgadzam sie poslubic ......... i sie zastanawiam co powiedziec
A mąż widzę rozbawiony całą sytuacją :ico_haha_01:
.. no potrzymalam go troche w "niepewnosci" zeby nie bylo ....wszyscy byli rozbawieni :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

18 lis 2011, 21:33

chwilami przeraża mnie ta bezsilność :ico_placzek:
- jak sobie przypomne moja pierwsza ciaze,to czasem mi brakuje tej nuuuudy,bo jak juz sa dzieciaczki na swiecie,to nie ma czasu na nude :ico_olaboga:
. i sie zastanawiam co powiedziec :ico_haha_01:
- hehe :ico_oczko:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

18 lis 2011, 21:41

witam na wolności :509:

szefowa dała mi jutro sama od siebie WOLNE!!!!!! :ico_brawa_01: a od poniedziałku ide na zasłuzony urlop...a potem do konca ciązy na zwolnieniu :527: jejus jak sie cieszę.....

dzis było tak mroźno...ze myslałam ze umre...troche mi zal koleżanki z którą pracuję...bo musi pracować na takim mrozie...brrrr.....


jagódka
u Ciebie niewielka pomyłka była w wadze córci...u mnie dzien przed drugim wywołankiem tez w 42 tyg ciązy wyszło im ze Dawid waży 3700 :ico_noniewiem: a urodził sie też 4500. :-) ja tez musiałam leżec...raz dali mi tylko do kibelka pójśc...bo też miałam dwa razy wywołanka...i tez byłam podłączona do wszelkich sprzetów...drugi raz mnie już cewnikowali.

kingoza jak cudnei wyglądałaś... :ico_brawa_01: i masz przystojnego męża :582:

binius bardzo ładna sukieneczka dzianinowa...lubię takie...niedawno sobie kupiłam też dzianinowa ale z długim rekawem...uwliebiam w takich chodzić...bo nawet w ciązy można być sexy :582: :580:

a z leginsami przez allegro przejechałam sie :ico_zly: kupiłam swoj rozmiar, ocieplane, długie...a okazały sie 3/4... :ico_zly: ale już nie odsyłałam...bo nie miałam na to czasu...



aaaa...i do jutra sie odchudzam hihihhih :ico_oczko: jestem jakas gruba :ico_wstydzioch: :686:

[ Dodano: 18-11-2011, 20:51 ]
asiab przestan sie wreszcie zamartwiać... :ico_nienie: toż dzidziuś każdego dnia ma inną aktywność...raz szaleje a raz jest wyciszony...najważniejsze ze codziennie je czujesz...i tego sie trzymaj!!!! Jest wszystko ok!

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

18 lis 2011, 21:51

.. no potrzymalam go troche w "niepewnosci" zeby nie bylo
hehe :ico_brawa_01: :-D

co do porodów, to ja i przed tem i teraz się na bałam i nie boję (puki co), nie ma źle, pewnie że boli ale da się przeżyć i jaka nagroda - to są odczucia nie do opisania jak Ci kładą dzidziusia na brzuszku po :-D
Ja się boję 2 porodu, bo mam dużą szansę na CC, z jednej strony fajnie, bo zapowiada się na tak duże dziecko jak Damian a szkód mi trochę chłopacek narobił, bo jak na mnie był spory, więc fajnie, ale wiadomo cc to zawsze operacja i jak będę mieć cc to na pewno planowane, niestety ... no ale coś za coś :ico_oczko:

poza tym ok, dziś piątek weekend przed nami,,, rewelacja :-D

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

18 lis 2011, 21:51


Dzis na polkach w sklepie dokonalam analizy skladu kosmetykow dla dzieci ;-( matko jedyna, co za srerwo oni chca abysmy w dzieciaki wcierali, wszystkie olejki to prawie sama parafina, parabeny, konserwanty.....brrrrr Dziewczyny, kupujcie dla dzieci naturalne kosmetyki, ekologiczne bo skora to nasz najwiekszy organ a widac producenci np Nivea, J&J i tego typu kosmetykow chyba o tym zapominaja... :-(

.
też jestem tym przerażona. Moich chłopaków uczulały wszelkie johnsony, oliwka bambino wysuszała na wiór itepe.
Ale np. Hipp (sprawdzałaś skład?) był jeszcze za czasów Milenki złożony z... oleju ze słodkich migdałów :D Ja go używałam najpierw na rosnący brzuch, potem na Milenkę całościowo ale jakoś co którąś kąpiel, a potem przeszłam właśnie na olej ze sł.migdałów.
A teraz właściwie ich nie smaruję. Skóra zdrowa (i nie zmacerowana mydłem glicerynowym zapachowym itd) sama o siebie dba.
Ale powiem szczerze, że mam problem w czym ich kąpać. Tutaj (UK) same johnsony na półkach w tych mniejszych marketach/bootsach w mojej okolicy...
A do smarowania ciała mam masło Karite. kupiłam z koleżankami kilo, pokroiłyśmy i przetopiłysmy z olejkami (lniany, słodkie migdały, oliwa z oliwek- każda co tam chciała).
Super specyfik na suchą skórę! Dla dzieci idealny bo naturalny ale ciężko się smaruje, trzeba dobrze ogrzać dłońmi, dlatego dla nowego rodka kupię oliwę/olejek jakiś, albo ten Hipp jak dostanę.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość