Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 lis 2011, 19:31

Byłam u gina, dostałam zaświadczenie i zmienił mi tabletki na takie z większą ilością estrogenów, żeby libido mi podskoczyło
jakie ci przepisał tabletki?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 lis 2011, 19:33

Koroneczka dobrze,że "zszedł" a nie wyleciał z niego :ico_sorki: bo ja jak małej nie zapnę w fotelik jak nieraz włożę żeby coś zrobić to tak się wygina,że mało z nigo nie wyleci :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

23 lis 2011, 19:37

Koroneczka dobrze,że "zszedł" a nie wyleciał z niego :ico_sorki: bo ja jak małej nie zapnę w fotelik jak nieraz włożę żeby coś zrobić to tak się wygina,że mało z nigo nie wyleci :ico_olaboga:
na szczescie bylam obok i obserwowałam co robi :-) jak go odkładam zwykle go zapinam, bo tez niezle akrobacje odstawia

markotka, to trzymamy kciuki za libido :ico_haha_01: moje jest ok :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 lis 2011, 19:44

coraz sprytniejsze te nasze maluchy :ico_brawa_01:

małą teraz bardzo pilot zaciekawił :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

23 lis 2011, 20:56

Maksio właśnie sam "zszedł' z leżaczka
ale numer wywinął :-D teraz musisz go zapinać, żeby nic sobie nie zrobił :ico_sorki: ja Krzysia nie przypinam, ale on nic nie kombinuje, tylko się buja nieustannie.
jakie ci przepisał tabletki?
Qlaira, to są też anty, ale mają więcej estrogenów.
to trzymamy kciuki za libido moje jest ok
moje po porodzie też było ok, dopiero jak zaczęłam brać tabletki stopniowo malało, malało, aż osiągnęło poziom "-1" :ico_sorki:
małą teraz bardzo pilot zaciekawił
Krzysiu rwie się do pilota i do telefonu, ale telefonu już mu nie daję :ico_oczko:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

23 lis 2011, 21:31

ale popisalyscie :ico_brawa_01: Mariola kawal chlopczyka z Igorka, Marcel jak mial pol roczku tez wazyl 9300 g :ico_olaboga:

moje libido, hmmmm duzo na minusie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

23 lis 2011, 21:36

hahahaha widzę wszystkie mamy libido na minusie może to ta pogoda :ico_haha_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

23 lis 2011, 21:47

hahahaha widzę wszystkie mamy libido na minusie może to ta pogoda :ico_haha_01:
u mnie to chyba nie o ppogode chodzi :ico_noniewiem:

wlasnie natknelam sie w necie na miód manuka, slyszalyscie o tym?

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

23 lis 2011, 22:06

ja nie słyszałam... cóż to???

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

23 lis 2011, 22:27

Muszę zaprojektować szafę wnękową w sypialni, bo będziemy robić ją sami :-) Kupimy tylko potrzebne elementy, nie jest to takie łatwe kruca bomba :ico_oczko:
My też tak zrobiliśmy. Projekt był mój, bo D nie za bardzo się orientował a ja wiedziałam co ma w niej być.
Maksiol leży na brzuszku i uderza grzechotką- żabką o podłogę, że mam wrażenie, że zaraz ją rozwali :-)
Mateusz jak leży na brzuszku to okłada stopami zabawki albo w podłogę wali-dobrze, że pod nami nikt nie mieszka. Maksio zjechał buzią do leżaczka, a u nas młody zsunął się na plecach i w ostatniej chwili go złapałam.
ja to nie mogłam ze śmiechu jak Hania się bawiła w rzucanie zabawką o podłogę :ico_haha_01: dałam jej zabawkę a ona zaraz rzut na podłogę,patrzy jak leci i się śmieje mi w twarz i tak w kółko
U nas tak jest jak młody siedzi w krzesełku do karmienia.
zaczął podciągać się za pomocą kółek?
Markotka on od soboty podciąga się na wszystkim co ma pod ręką i siedzi. Fakt, że jest uradowany że mu się udało i zapomina jak się puści, że trzeba równowagę utrzymać. Do dziś kółka służyły mu jako gryzaki ale rano jak zobaczyłam, że zaczyna się podciągać to zdjęliśmy poziom i teraz śpi już na dole.
...teraz czekam która mnie przebije z wagą bo u nas 9,250 :ico_haha_01: kto da więcej???
Szansę ma Dawidek Wioli i Ada mamy Izuni. :ico_brawa_01: dla Igorka za kolejny miesiąc.
hahahaha widzę wszystkie mamy libido na minusie może to ta pogoda :ico_haha_01:
To ja się wyłamię bo u mnie na + :ico_haha_01: (mimo pogody i częstego bólu głowy)
Oj u mnie też zabawa w akuku to szał `tylko trzeba robić buuuu a Igor najpierw szok a potem salwa śmiechu
U nas "gdzie jest bobas? tu jest bobas"
wlasnie natknelam sie w necie na miód manuka, slyszalyscie o tym?
Tak słyszałam bo kiedyś koleżanka chciała go kupić ale nie wiem czy kupiła. Jak będę się z nią widzieć w piątek to spytam.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość