elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

23 lis 2011, 23:56

marczmiałam to samo w domu i tez nawet dziś uważam, ze moi rodzice powinni wziać rozwód, ale nie od razu jak młodzi są, ja tez mam cieżkie chwile teraz ale nie zawsze tak było, i mam nadizeję, że to minie, wiec nie myślę od razu o rozwodzie, bo krzycze na meża

Dzis mąż przyszedł pogadac i zaproponował że jutro do kina mam iść, na Zmierzch, e da mi kase, że mam isć następny dzień na zakupy, kupić sobie coś, że mam być egoistką jedeń dzień, zapomnieć, ze mam dzieci i zaszaleć tylko dla siebie coś. I chyba wykorzystam ten moment, moze to poprawi mi samopoczucie, bo ja w depreche wpadam a to moze się źle skończyć, niestety rodzinne u mnie a ja podatna na takie doły.

[ Dodano: 23-11-2011, 22:57 ]
ah i dodam, ze mocno was przepraszam za marudzenie i zalenie się nad sobą :ico_wstydzioch:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

24 lis 2011, 09:28

ah i dodam, ze mocno was przepraszam za marudzenie i zalenie się nad sobą :ico_wstydzioch:
Weź przestań.Już ci kiedyś pisałam coś na ten temat , że każda z nas ma lepsze i gorsze dni i po to jest forum by się wygadać a raczej wypisać .

Ja już wstałam mimo że niunia ładnie śpi ale przyszli goście robić nam kostkę koło domu i musiałam wyjechać samochodami z garażu.No i jak wyszłam na te zimno to już mnie wybudziło i nie umiem zasnąć. Umyłam głowę , zrobię makijaż bo jakoś to mi poprawia humor gdy wyglądam jak człowiek i potem pójdziemy na spacerek i kawkę tylko jeszcze nie wiem do kogo.

:ico_brawa_01: dla wszystkich za wytrwałość w ćwiczeniach.Ja nie mam co zrzucać ale gdyby nawet to ze mnie okropny leń i nie dałabym rady.

A jak u was nocki ? U mnie stoi na tym że mała budzi się 2-3 max razy tak że jest super jak dla mnie .Po karmieniu ładnie zasypia w koszyczku tak że jestem z niej dumna.

Ciekawe jak tam izabella .

[ Dodano: 24-11-2011, 08:34 ]
A tutaj kilka zdjęc z chrzcin.Niestety nie najlepszej jakości.
Ostatnio zmieniony 25 lis 2011, 20:47 przez szkieletorek, łącznie zmieniany 1 raz.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

24 lis 2011, 09:45

Weź przestań.Już ci kiedyś pisałam coś na ten temat , że każda z nas ma lepsze i gorsze dni i po to jest forum by się wygadać a raczej wypisać .
wiem Kochana, ale ostatnio to ja najwięcej marudzę i nie chcę na jakiegoś babsztyla wyjśc. ale już lepiej, zeszłam wczoraj do męża wieczorem i zapytałam, czy nie mógłby w końcu spać z nami, wcześniej przyszedł sam do mnie porozmawiać, zaproponował kilka rozwiazań, bo widzi że się męczę i sam ma dość moich humorów, bo nie wie co moze zrobić. oby już na dłużej taki było, a dziś bilet do kina mi zamówi:) a jutro wypad wspólny o ile pogoda dopisze, a w sobote sama mykam na miasto, idę do H&M może kupię kilka rzeczy sobie i tylko sobie:)
zrobię makijaż bo jakoś to mi poprawia humor gdy wyglądam jak człowiek
to ja mam to samo, przynajmniej tusz na rzęsy i kredka na oczach musi być bo się lepiej czuję i kolczyki heh:) Rzadko bez makijażu chodzę, lepiej się czuję jak jestem pomalowana
dla wszystkich za wytrwałość w ćwiczeniach
dzieki, 6 weidera będzie cieżka ale mam nadzieję że przetrwam:)MelB też w kość mi daje, zwłaszcza że zmieniłam sobie ustawienia na stratę wagi i na zdrowie, więc ćwiczenia cięższe są, i po jednych już mam stawy obolałe w kolanach ale się rozrusza i będzie dobrze. Jeszcze musze koleżanke ściągnąć na masaż bo plecy mnie okrutnie bolą i poczuję się jak nowonarodzona:)
A jak u was nocki ? U mnie stoi na tym że mała budzi się 2-3 max razy tak że jest super jak dla mnie .Po karmieniu ładnie zasypia w koszyczku tak że jestem z niej dumna.
to super że Lilcia tak ładnie zasypia, u mnie różnie z tym, a bardziej z porą spania, o 19 troche po mamy kąpiel, później karmienie i wyciszanie i bywa tak że mały zaśnie między 21-23 i zazwyczaj sam w kołysce, włączam karuzelkę to melodyjka gra i po ścianie i suficie rybki pływają, gada sobie gada aż zaśnie, czasem płacze to siedzę z nim, ale to jak ma gazy a śpi ładnie budzi się pomiędzy 3-4 i później między 7-8, więc w sumie noc można powiedzieć przesypia cała z jednym karmieniem, bo rano to i tak już Eliza na nogach:)

Ah nie mówiłam wam że jednak ścian namnie ocieplą, jakaś konstrukcja domu taka, że cegły i drewno i jakby wpuścili tam ten środek ocieplający to by mogło naporu ni e wytrzymać i ściany popękać. No życie, ale dach ocieplony i o wiele lepiej w domu, jak grzeję 30 min tociepło trzyma do późnego wieczora, a nawet bywa że nie ma sensu jeszcze z rana rzać bo głowa boli jak się wstaje, a nie mamy termostatu, mamy tak że ustawiamy piec na 2 czasy i sie sam uruchamia.

miłego dzionka Kobiety

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

24 lis 2011, 09:59

ale ostatnio to ja najwięcej marudzę i nie chcę na jakiegoś babsztyla wyjśc.
Poczekaj do czasu gdy zacznie się sezon truskawek to zobaczysz że ja pewno będę ciągle coś pisać na mojego.Bo gdy są owoce to przez miesiąc może nawet więcej zależy jak obrodzi nie mam męża .Pracuje normalnie po pracy szybko na pole zebrać koszyki do samochodu , zje coś i na giełdę .Czasem siedzi cala noc tam i potem szybko rano się spieszy do pracy Sypia najczęściej w samochodzie na giełdzie , rzadko w domu a nawet jeśli to 3-4 godz tak że zobaczysz jaka będę zadowolona że jestem sama z mała i nie mam męża.
Po sezonie wcale lepiej nie jest bo trzeba pryskać to cholerstwo , chwasty wyrywać , sadzić kolejne , stare zaorać itd tak że prace kończy tak na dobre w październiku dopiero a zaczyna pod koniec lutego przykrywać je folią.
No ale takie uroki mieszkania na wsi i jeszcze gdy chce się mieć jakieś dodatkowe zarobki na narty wakacje .A teraz P tym bardziej chce dorobić bo mówi że chce z niunia jeździć .
Ostatnio jej tłumaczył że może za rok albo dwa jak już będzie kumać bardziej pojedziemy do Tatralandii.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

24 lis 2011, 10:08

szkieletorek, ma biedny pracy przy tych truskawkach, oj ma, pamiętam teraz jak pisałas.

a ja sie nie pochwaliłam jeszcze że mały waży 6,240:) wczoraj na waeniu byliśmy:)

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

24 lis 2011, 10:47

witam,

ja dziś już mam posprzątane, obiadek prawie zrobiony, teraz czekam za kumpelą bo ma wpaść na kawusię i pogaduchy :ico_sorki: po południu lecę na wywiadówkę do Julci :ico_sorki:

szkieletorek, Ty chyba pytałaś kto będzie opiekował się Izą jak wrócę do pracy to teściowa ale powiedziała że ona z 2 dzieciaków nie da sobie rady więc na początek mój tato się zaoferował i przyjedzie do ans na miesiąc może dłużej i mi pomoże a później myślę o kimś na stałe do pomocy :ico_sorki:
śliczne zdjęcia :ico_brawa_01:
A jak u was nocki ?
pobudki co 2 lub 3 godziny ale przesypia ładnie, dziś obudziła się o 5.30 ale wzięłam Ją do naszego łózka pogadała,pośmiała się i zasnęła :ico_sorki: gorzej jest z zasypianiem na noc ale uczymy się tego obydwie bo kolki powoli żegnamy :ico_brawa_01:
ja sie nie pochwaliłam jeszcze że mały waży 6,240:
ładnie przybiera na wadze :ico_brawa_01:

Kod: Zaznacz cały

Miałam właśnie pytać wam czy wasze dzieci tez lubią szczególnie jeden boczek
moja bardzo lubi jeden boczek ale przekręca główkę na obie strony ale woli lewą :ico_sorki:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

24 lis 2011, 10:59

nina a nie możesz pojechać na te 3 tyg.do rodzinki?:-) ja bym chyba tak zrobiła (ja swoich mam 300km od siebie, ale tutaj też mam dobrych znajomych i spoko kontakt z rodz. Łukasza).
niby mogę tyle że moi rodzice mają małe mieszkanko w bloku, a teraz jeszcze im brat na głowę wlazł i nie miałabym zbytnio miejsca gdzie spać itp. No ale wiem, że rodzice mi nigdy nie odmówią i pewnie bardzo by chcieli żebym przyjechała, ale ja im nie chcę się jeszcze z maluchem na głowę zwalać. Bo gdybym miała oddzielny pokój to bym się nie martwiła, a tak bym miała ich na sumieniu gdyby mały np płakał w nocy a rano oni potem do pracy muszą iść. Ale jak już sama nie wytrzymam to pewnie do nich pojadę

[ Dodano: 24-11-2011, 10:04 ]
szkieletorek świetne zdjęcia i w sumie tymi zdjęciami poprawiłaś mi humor heh bo teraz wiem, że nie tylko ja taki szczypior z Ciebie też niezły chuderlak :-D

Moje dziecko dziś miało kiepską noc. Budził mi się mniej więcej co trzy i pół godziny. Czyli jak położyłam go o 21 to wstał 24.30, potem 4.20, potem 7.15 no i pospał jeszcze do 9, ja już nie zasnęłam. Oczywiście zje i od razu zasypia w kołysce, ale jak dla mnie 3pobudki to fatalność. Oby nigdy więcej :ico_sorki:

[ Dodano: 24-11-2011, 10:15 ]
Dzis mąż przyszedł pogadac i zaproponował że jutro do kina mam iść, na Zmierzch, e da mi kase, że mam isć następny dzień na zakupy, kupić sobie coś, że mam być egoistką jedeń dzień
brawo dla męża. Widzisz niektórym chłopom trzeba trochę czasu aż zrozumieją ale i tak brawo :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 24 lis 2011, 11:19 przez nina0226, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

24 lis 2011, 11:18

Kod: Zaznacz cały

Ty chyba pisałaś, że miałaś problemy z laktacją i piłaś herbatki. Jakie piłaś i czy one coś dały?
piłam takie może i by dały ale moja położna kazała mi 3 razy dziennie pić szałwię i niestety pokarmu się pozbyłam :ico_placzek:

Obrazek


co do rozstań :ico_noniewiem: to ja uważam ze lepiej aby dziecko miało osobno dwoje szczęśliwych rodziców niż ma cały czas patrzeć na rodziców kłócących się i obrażonych i pisze to z własnego doświadczenia bo jak Julia miał 2 lata to wyprowadziłam się na pół roku do moich rodziców i było bardzo ciężko ale udało się i teraz jesteśmy szczęśliwi choć wiadomo, ze jest różnie :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-11-24, 10:19 ]
Dzis mąż przyszedł pogadac i zaproponował że jutro do kina mam iść, na Zmierzch, e da mi kase, że mam isć następny dzień na zakupy, kupić sobie coś, że mam być egoistką jedeń dzień,
w końcu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

24 lis 2011, 11:33

elibell napisał/a:
Dzis mąż przyszedł pogadac i zaproponował że jutro do kina mam iść, na Zmierzch, e da mi kase, że mam isć następny dzień na zakupy, kupić sobie coś, że mam być egoistką jedeń dzień, :ico_brawa_01: dla męża...
farciara następna....

a ja dzis nic nie robie. Mam juz dość... dzis siedze tylko z Liwka i sie ucze, nie ma obiadu. burdel w domu i pranie nie nastawione, uprałam tylko swoje i Liwki...
jak mu sie skonczą skarpety to może oprzytomnieje, wczoraj był lekki bałagan w małym pokoju i usłyszałam
" Ty jak zwykle całymi dniami nic nie robisz , a ja musze zapi....ć"
nie no ja nic nie obie spoko... teraz to dopiero nic nie zrobie...
Jak bedzie chapał to jedziemy do mamy tylko ,że tam to nawet nie mamy gdzie spać :(


Moja ma 3 tydz katar. byłam u lekarza dała coś ziołowego...
i ,że ma migdały jak roczne dziecko ale to po patryku on tez ma rodzinnie powiekszone migdały... nocki ok ;)

buziak na miły dzien :*

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

24 lis 2011, 11:42

Malinkax33, a to wy na swoim mieszkacie????


No ja narzekam na mojego męża ale powinnam sie w jęzor ugryść czasem, bo on na prawde robi dużo, nawet to, że pracuje mało by więcej z nami czasu spędzać, nie leci za kasą, powiedział, ze tak do 2 lat Dorianka a potem już szuka czegoś co przyniesie wiecej kasy, nie tylko dobry czas godzinowy. ale kazdy ma gorsze chwile, jejus chcem miec caly czas taki nastroj jak dzis, albo lepszy. Nie zmusza mnie bym szła do pracy, mówi że jak chce mogę siedzieć w domu nim dzieci do szkoły ca łkiem pójdą, to ja wariatka nie wyrabiam w domu, i sie złoszcze bo nie wiem co robić ze sobą, kase traktuje tak, że jak zarobię sama to moge wydac jak nie zarabiam nie powinnam, eh dziwny ze mnie cżłowiek

szkielewtorek jaki zdjecua chyba cos ominelam wczoraj w tym moim podlym humorze???????

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość