Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

24 lis 2011, 11:58

elibel - dziś rano Szkieletorek wstawiła fotki
- Malinka z tego co pamiętam wynajmuje 2-pokojowe mieszkanie. Mieszka tylko z mężem i córeczką ;-)

[ Dodano: 24-11-2011, 11:04 ]
O właśnie Szkieletorek super fotki ;-) faktycznie szkieletorek z Ciebie ;-)

Malinka pisałaś o jedzonku Liwki. Już dajesz herbatniki? Takie namoczone czy jak?

Mąż mi się rozchorował :ico_olaboga: na 12 idzie do lekarza. Oby Antoś się nie zaraził :ico_noniewiem:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

24 lis 2011, 12:15

" Ty jak zwykle całymi dniami nic nie robisz , a ja musze zapi....ć"
nie no ja nic nie obie spoko... teraz to dopiero nic nie zrobie...
Ja bym chyba go zamordowała za coś takiego, naprawdę, nerwy mi puściły jak to przeczytałam a co dopiero gdybym coś takiego usłyszała :ico_zly: Masz rację olei Ty tego durnia i zajmij się sobą i córcią. Niech Twój szanowny na obiad sobie kanapki wcina ... ooo... do momentu aż doceni i ładnie poprosi albo najlepiej niech sam zrobi i jeszcze Tobie da. A jak nie będzie miał w czym chodzić i zacznie marudzić to powiedz mu, że razem z małżeństwem nie podpisałaś papierów na to, żeby być czyjąś służącą, niech nauczy się ładnie prosić albo niech chodzi w brudzie!!!
Moja ma 3 tydz katar. byłam u lekarza dała coś ziołowego...
i ,że ma migdały jak roczne dziecko ale to po patryku on tez ma rodzinnie powiekszone migdały...
Malinka a może to alergia? Ja tak miałam od malutkiego dziecka i wciąż miałam katar, a z kataru non stop jakieś zapalenie ucha, anginy itp. Do 6roku życia aż w końcu stwierdzili alergie, podali leki i jak ręką odjął - zdrowie wróciło
Ostatnio zmieniony 24 lis 2011, 12:29 przez nina0226, łącznie zmieniany 2 razy.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

24 lis 2011, 12:24

witam
u nas bardzo chorobowo, Mila kaszlem juz zarazila mnie i Kalinke :-/ mam nadzieje ze Kali sie to bardziej nie rozwinie, bo na razie troche pokasluje i w nosku jej siwerczy, co mozna takiemu dziecku na kaszelek pomoc??
nina twoj kaszlal nie dawno nie?mialas cos zapisane?
malinka chyba jakies ciche dni bys musiala urzadzic jakby ci sie jeszcze zaczal rzucac :ico_noniewiem: bo co ci da ucieczka do mamy?a tak musisz mu powiedziec dlaczego tak robisz i czego oczekujesz i czekac na jego reakcje :ico_noniewiem:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

24 lis 2011, 12:28

nina twoj kaszlal nie dawno nie?mialas cos zapisane?
nie, tylko jakiś lek na ulewanie, który w ogóle nie pomógł a smakował ochydnie i męczyłam się żeby podać to Alankowi bo w kółko wypluwał. Lekarka stwierdziła, że dziecko nie jest chore, tylko to jest od ulewania, ale ja tam swoje wiem. Dlatego smarowałam małego maścią rozgrzewającą i oklepywałam mu plecki. W 3dni odkaszlał i był zdrowy.
Oprócz plecków i karku smarowałam mu też piętki i klatkę piersiową. I bardzo szybko mu odpuściło. A kaszlał strasznie

[ Dodano: 24-11-2011, 11:33 ]
Moje dziecko w końcu zamknęło oczka a od 8 nie spał... ale nie marudził, śmiał się i gaworzył, tylko już miał tak czerwone oczka że aż mi go szkoda było. Ale jak zaczęłam do was pisać, patrze, mały już przekręca główkę, przytula pieluchę i kimonko :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

24 lis 2011, 12:37

Rozgrzewająca maść to dobry pomysł :-) Ja bym jeszcze dała jakieś wapno z witaminami dla dzieci tak profilaktycznie żeby się coś więcej nie rozwinęło :ico_chory: te wszystkie choroby przez taką beznadziejną pogodę :ico_zly: już lepsze -1niż +3

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

24 lis 2011, 13:03

Dziewczyny co robicie dziś na obiad bo brakło mi pomysłów :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

24 lis 2011, 13:21

Cześć!

Szkieletorek fajne focie! A Lilka taka pyzia się zrobiła :-)
A Ty w okularkach chodzisz?
Maciek też miał ulubioną stronę i zawsze jak spał to główkę w jedną stronę miał.
Ale to chyba faktycznie z lenistwa, bo teraz juz macha łepetynką na obie strony.
Martwiłam się trochę, alezanim zdążyłam zapytać doktorka to mu się samo "naprawiło".
Dziewczyny co robicie dziś na obiad bo brakło mi pomysłów
hehe, u nas dziś wigilia, barszcz z uszkami :-D

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

24 lis 2011, 13:46

Dziewczyny co robicie dziś na obiad bo brakło mi pomysłów
ja mam szybkie leczo czyli pieczarki z parówkami :ico_sorki:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

24 lis 2011, 14:57

moja bardzo lubi jeden boczek ale przekręca główkę na obie strony ale woli lewą :ico_sorki:
No tak samo u mnie jest że lubi najbardziej jedna stronę ale przekręca w obie bez problemu sama.
szkieletorek świetne zdjęcia i w sumie tymi zdjęciami poprawiłaś mi humor heh bo teraz wiem, że nie tylko ja taki szczypior z Ciebie też niezły chuderlak :-D
hehe no zgadza się , dlatego taki mój nick. To teraz mam 4 kg więcej bo z ciąży mi zostało.
A chwal się ile ty ważysz i jaki masz wzrost.
szkielewtorek jaki zdjecua chyba cos ominelam wczoraj w tym moim podlym humorze???????
Tak, rano dodawałam.
http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 40d2bb0bbc
Tutaj masz na początku strony.
lepsze -1niż +3
Oj zgadza się .Taka plucha jest najgorsza właśnie.
Dziewczyny co robicie dziś na obiad bo brakło mi pomysłów :ico_noniewiem:
Ja nie gotuje dziś nic bo zaraz jedziemy ale i tak obiad mamy z wczoraj.A wczoraj gotowałam zupę ogórkowa z ryżem i ziemniaki z piersią z kurczaka w sosie pomidorowym.
Szkieletorek fajne focie! A Lilka taka pyzia się zrobiła :-)
A Ty w okularkach chodzisz?
Oj tak pysie już ma niezłe, przybiera mi ładnie więc i rosnie .
A okulary tak noszę. Na co dzień nie muszę mieć ale do jazdy obowiązkowo, ale zauważyłam że p porodzie pogorszył mi się wzrok i muszę sie wybrać do okulisty właśnie.

Byłyśmy na spacerku choć brzydko bo mglisto i z nieba lekko kropi znaczy to mgła pewno opada. Teraz szybko lecę mała ubrać i jedziemy na to usg bioderek.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

24 lis 2011, 15:59

hehe no zgadza się , dlatego taki mój nick. To teraz mam 4 kg więcej bo z ciąży mi zostało.
A chwal się ile ty ważysz i jaki masz wzrost.
no ze mnie też chuderlak. Mam 166cm, a ważę 49-50kg. Przed ciążą ważyłam 52kg i lepiej było, ale za nic przytyć teraz nie mogę, a wsuwam niesamowite ilości. Teraz to ręce jak u anorektyczki, nogi też patyki, jedynie cyce wielkie hehe - dobre chociaż to :-). Brzucha zupełnie nie mam, w ogóle nie wyglądam jakbym chodziła w ciąży :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość