Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

25 lis 2011, 14:37

Kaja, dzięki za przepis :-) fajny jest i prościutki tylko kurcze muszę do mamy po taką wąską foremke podjechać bo nie mam w domu :ico_noniewiem:
szyszeczka, mmmm domowe hamburgery :-) pycha
Beatka78, z reguły ciasto piwne robię ale że nie miałam w domu piwa a nie chciało mi się do sklepu iść to zrobiłam gęściejsze ciasto naleśnikowe, doprawiłam dość mocno i tyle :-) a na ten nowy program też czekam :-)

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

25 lis 2011, 14:46

dzień dobry :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

Ja w wirze pisania prac ale jakos nie moglam dzisiaj do Was nie wejsc:)))
snilo mi sie, ze nasza Eska napisala, ze byla u lekarza i ma duze rozwarcie i jedzie rodzic :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:
hehe, ciekawe co u niej słychac....
ale pewnie, tak jak Gabi juz cieszy sie na koncóweczke....

Ja nie mam polskiej tv ale ta porodówke ogladalam na angielskich programach...tzn, niekoniecznie te same odcinki, ale wiem o czym piszecie...i prawde mówiac, gdyby to byla moja pierwsz ciaza to pewnie bym umarla ze strachu przed porodem po obejrzeniu takich historii...tak wiec Szyszunia, ja nie polecam :-D :-D :-D jesli nalezysz do tych latwo panikujacych i bardzo bojacych sie bólu to odpusc sobie, po co sie stresowac???

Pisalyscie tez o torbach...ja juz w zasadzie wszystko mam naszykowane, tylko musze torbe zabrac ze strychu i ja spakowac....bo maż juz bardzo naklania mnie do tego...ale to musi poczekac do wtorku, bo wtedy mam termin oddania tej pracy i bede potem bardziej luzniejsza:)))) a torby biore dwie-jedna walizke na kólkach a druga taka mala z samymi rzeczami dla Malej:)))

dobra, sorki, ze tak wpadlam jak po ogien :ico_noniewiem:
:ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
wszystkim Mamusiom gratuluje kolejnych tygodni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

25 lis 2011, 14:59

Aga26 a jak ta rybe w ciescie smazysz? na glebokim oleju czy tak jak kotlety?

ja zas jak bylam z pierwszym w ciazy to pragnelam takich programow ale niestety nigdzie nie znalazlam nawet internetu wtedy nie mialam
wiec pojechalam na wywolanie porodu w ciemno niedoswiadczona
a teraz wiem co i jak i jak sie do poloznych zwracac zeby cie nie omamily
wlasnie tez dzieki tym programom

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

25 lis 2011, 15:07

Beatka78, normalnie na patelni. Tylko jak dobrze rozgrzeje się tłuszcz to zmniejszam grzanie żeby ciasto się nie spaliło a ryba żeby nie była surowa :ico_oczko:

Ja uwielbiam programy właśnie takie jak porodówka, izba przyjęć czy ostry dyżur :-) mogłabym je całymi dniami oglądać :ico_oczko:

Spisuje sobie właśnie co jeszcze muszę dokupić :-)

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

25 lis 2011, 15:10

Aga26 dzieki wielkie :ico_sorki:

a ogladasz bardzo ostry dyzur czy jakos tak o dziwnych przypadkach opowiadanych troche z humorem jak dla mnie?
ostatnio bylo o gosciu co drut mu sie wbil w oko i o dziwo nie uszkodzilo oka

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

25 lis 2011, 15:13

Beatka78, oglądam :-) przed tym jest właśnie izba przyjęć :ico_oczko: a w tym ostrym dyrzuże właśnie często takie dziwne przypaki są :-)

Tak grzebie po allegro i mam pytanko :-D
Wiecie czym różnią się pieluchy pampers od tych pampers premium ??

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

25 lis 2011, 15:56

Gabi to super ze wszystko ok i ty juz naprawde niedlugo malutka bedziesz tulic :ico_brawa_01:
ja dalej obstawiam ze mala nie bedzie wieksza niz 3300
bo jesli ty urodzisz mala 3600 to ja chyba moja 4500

Aga26 ja nie mam pojecia czym sie te pieluchy roznia
ale pewnie jakas przepuszczalnoscia powietrza moze lub dodatkowa warstwa

ja mam dzis jakies dziwne skorcze w dole brzucha i do kibelka na kupke
znow latam :ico_noniewiem:
Ostatnio zmieniony 25 lis 2011, 15:58 przez Beatka78, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

25 lis 2011, 15:56

Gabi, super że wyniki w porzadku i z Lilusią wszystko dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to teraz tylko cierpliwie czekać na rozwiązanie :-)

[ Dodano: 25-11-2011, 14:57 ]
Aga26 ja nie mam pojecia czym sie te pieluchy roznia
ale pewnie jakas przepuszczalnoscia powietrza moze lub dodatkowa warstwa
a no właśnie też się kiedyś nad tym zastanawiałam i stwierdziłam że to pewnie coś będzie z chłonnością albo inną przepuszczalnością

Awatar użytkownika
szyszeczka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 09 cze 2011, 12:06

25 lis 2011, 16:29


Ja nie mam polskiej tv ale ta porodówke ogladalam na angielskich programach...tzn, niekoniecznie te same odcinki, ale wiem o czym piszecie...i prawde mówiac, gdyby to byla moja pierwsz ciaza to pewnie bym umarla ze strachu przed porodem po obejrzeniu takich historii...tak wiec Szyszunia, ja nie polecam :-D :-D :-D jesli nalezysz do tych latwo panikujacych i bardzo bojacych sie bólu to odpusc sobie, po co sie stresowac???
Martam ja właśnie z takich :ico_oczko:

Gabi super, że po wizycie wszystko ok, jeszcze trochę i Lilusia będzie z Tobą...
Aga26 ja nie pomogę w sprawie pampersów :(

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

25 lis 2011, 17:05

dziewczynki mamy nastepne urodzinki strony 700 :ico_tort: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość