Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

25 lis 2011, 12:50

dolna jedynka?
Tak, lewa.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

25 lis 2011, 16:19

Murchinson, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za ząbka!! :-)
Ja pakowanie lubię hehe, ale rozpakowywanie jest rzeczywiście okropne. I jaki bałagan potem :ico_olaboga: Też zawsze opisuje kartony i zaklejam taśmą. Mąż przynajmniej wie np. gdzie jest szkło i obchodzi się z nimi delikatniej :ico_haha_01:

markotka, ale numery z tym lądowaniem :ico_olaboga: szok! Dobrze, że zdrowi i cali wrócili. Pewnie zmęczeni :ico_sorki:

Aniu, dobrze, że już Ci trochę przeszło :-) A swojemu A to chyba musisz codziennie tak gadać, żeby wziął to sobie do serca. Jak to mówili w szkole- materiał powtarzany na dłużej zapamiętany :-)

A ja czekam na mojego K z obiadkiem!

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 lis 2011, 16:40

A swojemu A to chyba musisz codziennie tak gadać, żeby wziął to sobie do serca. Jak to mówili w szkole- materiał powtarzany na dłużej zapamiętany :-)
będę mu ciągle powtarzać,dzisiaj chyba nawet wieczorem go na rozmowę wezmę :ico_oczko:
Ja pakowanie lubię hehe, ale rozpakowywanie jest rzeczywiście okropne.
ja odwrotnie,wolę rozpakowywać niż pakować :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

25 lis 2011, 16:47

dzisiaj chyba nawet wieczorem go na rozmowę wezmę :ico_oczko:
Kochanie, zapraszam na dywanik :ico_haha_01: :ico_haha_01: hihihi Tak ma być!

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 lis 2011, 17:02

Kochanie, zapraszam na dywanik :ico_haha_01: :ico_haha_01: hihihi Tak ma być!
taaaa :-D

oglądałyście dzisiaj DDTVN? mówili o kampanii w stanach przeciw spaniu dzieci z rodzicami :ico_sorki: że w zeszłym roku 25 % śmierci to zgon w łóżku rodziców :ico_olaboga: na plakatach jest małe spiące dziecko a koło niego tasak,dość drastyczna wizja,ale ja się z tym zgadzam :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

25 lis 2011, 18:27

Ja po ploteczka z koleżanką :-D D będzie pewnie dopiero za 1,5h więc na kompanie małego samo wróci.
Dziś i jutro nocna wyprzedaż zabawek w tesco (sporo fisher price). A w polomarkecie słoiki hipp 190g w 2-paku po 5.99 i 7.89.
oglądałyście dzisiaj DDTVN? mówili o kampanii w stanach przeciw spaniu dzieci z rodzicami :ico_sorki: że w zeszłym roku 25 % śmierci to zgon w łóżku rodziców :ico_olaboga:
Tak oglądałam. Pamiętam, że w szpitalu mówiła o tym pediatra na obchodzie.
na plakatach jest małe spiące dziecko a koło niego tasak,dość drastyczna wizja,ale ja się z tym zgadzam :ico_sorki:
Terapia szokowa podobno najlepsza. Pytanie czy przeczytają ze zrozumieniem i zaczną stosować? Bo często pamięta się zdjęcie ale napisu pod nie.
Ostatnio zmieniony 25 lis 2011, 18:30 przez Murchinson, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 lis 2011, 18:30

Dziś i jutro nocna wyprzedaż zabawek w tesco (sporo fisher price).
widziałam reklamę,ale my i tak bez kasy :ico_noniewiem:

mała na 3 drzemce,dzisiaj dałam jej naszej zupki na obiadek,najpierw pluła i zrobiła przerwę ale po 20 min zjadła wszystko,oprócz kapusty oczywiście :ico_oczko:

[ Dodano: 25-11-2011, 17:32 ]
Terapia szokowa podobno najlepsza. Pytanie czy przeczytają ze zrozumieniem i zaczną stosować? Bo często pamięta się zdjęcie ale napisu pod nie.
na mnie by chyba podziałała :ico_sorki:
ale ja sama uważam,że dziecko po to ma łóżeczko żeby w nim spać,zdarzyło mi się zasnąć przy karmieniu,ale to sporadycznie i cieszę się że nic złego z tego nie wynikło :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

25 lis 2011, 20:06

ale ja sama uważam,że dziecko po to ma łóżeczko żeby w nim spać
Popieram w 100%.
Młody czekał na tatusia i prawie usnął-tatuś zdążył w ostatniej chwili by nakarmić go i śpi.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

25 lis 2011, 21:07

Młody czekał na tatusia i prawie usnął-tatuś zdążył w ostatniej chwili by nakarmić go i śpi.
mała moja to już nie czeka bo padła :ico_noniewiem:
Hania siedzi z nadzieją,że tatuś ja wykąpie ale pewnie nici z tego no i bajka na polsacie będzie

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

25 lis 2011, 22:17

Witam dziewczyny ja jak zwykle mam zaległosci, ale mam nadzieje ze jakos troszke nadrobie.

Dawidek jest taki ruchliwy ze nie mozna go o oka spuscic bo przemieszcza sie w szybkim tempie :-D ale juz wole to niz ciagłe noszenie go i płacz, teraz potrafi juz sam sie zabawic na chwile.

aniawlkp86, przykro mi ze tak sie nie dogadujecie z mezem, ale faceci juz tak maja, moj przy pierwszym dziecku tez pomagał wiecej, w nocy wstawał mleko robił itd,, a teraz to ja spie z brzegu obok łozeczka, wiec on twierdzi ze nie bedzie przechodził przeze mnie i wstawał jak ja mam blizej :ico_zly:
JEdyna rzecz go ratuje ze po pracy chodzi szwagrowi na budowe pomagac, wiec wiem ze jest zmeczony, ale ja tez w domu nie leze :-)

Murchinson :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za pierwszego ząbka :-D :-D u nas tez pierwsza dolna lewa jedynka była, teaz mamy juz dwa i idzie gorana tym razem prawa jedynnka :-D
A tez widziałam DDTVN no i macie racje ja tez dzieci nie biore do spania, zreszta Filipa nawet potem jak tez tak duzo w nocy sie budził chciałąm dla swietego spokoju zabrac do nas to nawet nie chciał wiercił sie wyrywał cos mu nie pasowało, a przy tym my bardziej niedospani bedziemy bo niewygodnie.

Koroneczko ja tak jak ty lubie sie pakowac, ale rozpakowywac to juz nie koniecznie :ico_wstydzioch: ale chyba jak bym do nowego domku sie przeprowadzałal to zrobiła bym to wszystko z radoscia :-D

Nie wiem co jeszcze komu miałam odp :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

A jutro idziemy włąsnie to szwagra na ta budowe na andrzejki, w srodku nic nie maja jeszcze ale jest ogrzewanie, woda i ubikacja wiec bedzie fajnie, idzie nas 6 par, juz nie moge sie doczekac.
Do dzieci przychodza moi rodzice, ale itak musze Dawida sama połozyc bo bedzie płakał przy mamie tak sie do mnie przyzwyczaił ze szok.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość