Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

26 lis 2011, 22:25

co ty gadasz... jakie rozstępy
kochana ja mam mnóstwo rozstępów tylko na szczęście są małe i nie krwistoczerwone :ico_sorki: One w czasie ciąży zaróżowiły się ale po porodzie mam nadzieję że zbledną tak jak po Emilce :-)

Awatar użytkownika
szyszeczka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 09 cze 2011, 12:06

26 lis 2011, 22:40

Dziewczynki ja powoli kończę na dzisiaj. Jakoś nudzi mnie ten finał mam talentu, idę się położyć nie patrzę do końca. Spokojnej nocki dla Was :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

27 lis 2011, 01:23

Gabi, wypadałoby :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Aga śliczny brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
co myślicie o takiej macie Obrazek
chciałam tą tygryskową a w końcu stwierdziłam że dla maluszka lepsza będzie taka a nie taka tylko pod głowę :ico_noniewiem:
a wam nie mówiłam jak to moje malusie serduszko mi stracha napędziło :ico_szoking: zawsze szaleje nie daje mi chwili spokoju ,a wczoraj wieczorem kiedy na ogół ja najbardziej nosi była cisza jeden malutki delikatny kopniaczek i spokój więc zaczęłam wpadać powoli w panikę ,jednak mówię ok w końcu się przemęczyła i padła :ico_haha_01: spać w nocy nie mogłam z nerwów ,rano poleciałam do sklepu po snikersa ,bo zawsze po słodkim wpada w taką euforie że się zastanawiam czy zaraz mi tym brzuchem nie wyskoczy :-D i wiecie co ona nadal nic :ico_szoking: już byłam gotowa aby jechać do szpitala ,jednak chciałam jeszcze zrobić obiad dla dzieciaków i wzięłam kąpiel ,a mojej gwiazdeczce chyba się przypomniało o mamusi i od tego czasu non stop szaleje nie ważne czy stoję , siedzę czy leże kopie ile sił w nogach ,rozpycha się no i spać mi nie daje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: szalona złośnica ,taka mała a już fochy pokazuje tylko ciekawe o co się pogniewała :ico_oczko: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

27 lis 2011, 08:56

Ika mata śliczna :ico_haha_02: a nerwów to Ci ładnie panna napędziła

ja znowu nie wyspana jestem :ico_placzek: wczoraj na wieczór ledwo z łóżka mogłam wstać tak mnie napierniczała kochana kość :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

27 lis 2011, 10:43

Kaja, biedulko :ico_pocieszyciel: kurcze najgorsze jest to że nie pozostało Ci nic innego jak zacisnąć zęby i przeczekać :ico_noniewiem: a szukałaś na necie jakiś cwiczeń?? może jest coś co spowoduje że ból będzie mniejszy :ico_noniewiem: ściskam Cie mocno
Ika202, bardzo ładna mata :ico_brawa_01: a malutka widać lubi dostarczać Ci emocji :ico_oczko: najważniejsze że jest ok :-)
Gabi, no fotka by się przydała bo jeszcze troszkę i zdjęcia Lilusi będziemy oglądać :ico_oczko:

A tak wogóle to dzieńdobry :-)
U nas dzisiaj leniwie. Pospaliśmy do 9 :-D Obiad mam od wczoraj więc pewnie na jakiś spacerek pójdziemy a popołudniu idę z Emilką na spotkanie z koleżankami. Dzieciaki się pobawią a my pogadamy :-D

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

27 lis 2011, 11:21

ja dziś mam po południu wyjście na koncert ze szkoły muzycznej do której moja Ola chodzi :ico_haha_02: ale nie wiem czy Olka wystąpi bo strasznie się denerwuje ona w sumie dopiero od 2 miesięcy uczy się grać na flecie i jedna piosenka jej nie wychodzi bo jest dość trudna i dziś Ola wstała z płaczem że ona nie umie grac tej piosenki i się boi występu :ico_noniewiem: ale obiecałam jej że jeśli będzie się bała to nie będzie musiała występować no i zobaczymy jak to wyjdzie najwyżej popatrzymy tylko jak inne dzieci grają zobaczy jak to wogóle wygląda i wrócimy :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

27 lis 2011, 12:18

Aga26 super masz brzus taki do przodu typowo na chlopca :ico_brawa_01:
no i zgrabniutka jestes

Ika dla mnie mata super tez cos takiego szukam
a mala juz w brzusiu sie z toba droczy :ico_brawa_01:

my tez mamy dzis leniwy dzien, pogoda taka sobie teraz nawet pada
wstawie rosolek i moze jablecznik upieke
Marcelek coraz lepiej choc malo je ale staram sie zeby pij duzo
fajnie mowi jak by sie helu nalykal :-D

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

27 lis 2011, 12:23

Beatka78, super ze Marcelkowi sie już poprawia jeszcze kilka dni i całkiem wróci do formy :ico_haha_02:

u nas rano fajnie słonko świeciło a teraz już znowu chmury naszły i szaro się zrobiło oby tylko nie padało :ico_noniewiem:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

27 lis 2011, 12:31

Witam i ja... Ciężką noc miałam, obudziłam się i znaleźć sobie miejsca nie mogłam. Wycierałam podłogę o 3 w nocy :-D Potem rano szwagierka się trzaskała wszystkim i też nie umiałam zasnąć. Wstałam więc z humorem osy ale jest już lepiej.
Robię właśnie kremówki niby wadowickie ;-) by coś słodkiego było. A w ogóle wczoraj w Realu banany po 1,69zł za kg były i zajadam się nimi od wczoraj na przemian z pomarańczkami :ico_haha_01:

Ika, te maleństwa nasze lubią tak od czasu do czasu zestresować mamusię. Ale na szczęście już ok. Mata bardzo fajna :-)

Mój D. wypompowany po imprezie, więc niby jest ale jego towarzystwo takie niewidzialne :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

27 lis 2011, 12:46

I ja się dzisiaj witam :ico_haha_01:
Ika, te maleństwa nasze lubią tak od czasu do czasu zestresować mamusię. Ale na szczęście już ok. Mata bardzo fajna
no niestety :ico_olaboga:
już tak powoli świątecznie się robi ,myślicie już może o prezentach?? a jak wy będziecie spędzać święta?? nas moja mama zaprosiła ale chyba sobie odpuszczę :ico_noniewiem: tak sobie wymyśliłam że chciałabym posiedzieć w domu z dziećmi ,zrobić takie święta jakie ja miałam jak byłam mała :ico_sorki: :ico_sorki: a później prezenty i te kochane bezcenne minki,testowanie zabawek i koniecznie ciacho i świąteczne bajeczki :ico_sorki: :ico_sorki: jakoś tak ost chyba mi hormony szaleją drażni mnie hałas może dlatego chciałabym spokojne święta :ico_oczko: a kupujecie już coś tym maluszkom w brzuszkach ??

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość