Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 lis 2011, 13:56

elibell, teraz przed świętami jeszcze droższe :ico_noniewiem: jeszcze mi się spodobał chi chi love księżniczka z łańcuszkiem,koroną i płaszczykiem + łóżko do spania za 75 zł,miałabym bez przesyłki bo to koleżanka ma sklep internetowy z zabawkami i bym zamówiła a odebrała osobiście,więc 40 zł w kieszeni,ale Hani się nie podoba :-/

[ Dodano: 27-11-2011, 13:01 ]
taka:
Obrazek

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 lis 2011, 16:52

o której wróci?
- bylam przed chwilka u niego z obiadem,wroci o 18.30 a jutro znowu ma na rano i wroci wieczorem,masakra :ico_zly:
a wiem, mam nadzieję, że przedszkole pomoze,
- troche napewno ale skoro ona tak sie zachowuje,to widac jej czegos brakuje i probuje zwrocic wasza uwage na siebie.My mamy teraz klopot z Andrzejkiem,bo meza ostatnio duzo w domu nie ma,a jak jest,to jest zmeczony i nie ma cierpliwosci do malego - Zuzia moze go podeptac,zjesc mu pol obiadu,wylac picie na glowe a tatus maslane oczka ma do coreczk i nic jej nie powie,maly to widzi i gdzies go to boli :ico_noniewiem: Bylam wezwana do przedszkola,bo Andrzejek zawsze byl grzeczny a teraz ma odpaly i wyrzucil koledze rekawiczki za plot,a to na lezaku zaczepial kolege,a to bajek nie chce sluchac,a to na umywalke wlazl i pani pytala czy u nas w domu cos sie dzieje :ico_noniewiem: No i przegadalam temat z mezem i wyszlo na to,ze jemu chyba chodzi o to,ze tata do Zuzi jest cierpliwy i kochany,a do niego nie :ico_olaboga: Narazie maz obiecal poprawe,poswieca mu wiecej czasu w miare mozliwosci i czekamy co bedzie :ico_oczko:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

27 lis 2011, 17:01

Witam! Oj ciężko z tymi zazdrościami u dzieci. Jedno o drugie jest zazdrosne :ico_sorki: . Oliwia już duża dziewczynka, a też czasem widze, że musze jej więcej uwagi poświęcić :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 lis 2011, 17:32

aniawlkp86, ta opcja z torebka zdecydowanie fajniejsza :ico_oczko:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

27 lis 2011, 17:51

ta opcja z torebka zdecydowanie fajniejsza
Hania ma lepszy gust od mamy :-D , szkoda tylko, że to mama a nie ona musi wyjąć pieniążki :-D
A Milence co kupijecie?

Ja się zastanawiam nad prezentem dla Oliwii, bo ona już za duża na zabawki i tak myśle nad grą scrable junior, ale nie wiem czy się nie zezlości, bo ona nadal takie dzieciątko i myśli ciągle o zabawkach

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 lis 2011, 17:56

buzok14, to moze kup jej gre taka dziewczynska,jakies wrozki czy cos takiego :ico_oczko:

O ja,chcialam popatrzec za ta gra jaka mi po glowie chodzi,bo kiedys widzialam i wlazlam na allegro i popatrz na tajemnicach alkowy na co natrafilam :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

27 lis 2011, 18:16

jakies wrozki czy cos takiego
pewnie by się cieszyła, ale ja bym chciała coś z czego mogłaby mieć pożytek :ico_sorki:
tajemnicach alkowy na co natrafilam
już zaglądam :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 lis 2011, 18:22

aniawlkp86, ta opcja z torebka zdecydowanie fajniejsza
wiem,że fajniejsza ale i droższa niestety :ico_sorki:
A Milence co kupijecie?
w tym roku nic :ico_wstydzioch: pewnie od chrzestnych coś dostanie i z rodziny od kogoś to po co jej tyle zabawek :ico_noniewiem: Hani też na pierwsze święta nic nie kupowaliśmy,będzie sprawiedliwie :ico_oczko: zresztą kombinuję jak tu Hani tego pieska kupić :ico_sorki:
Ja się zastanawiam nad prezentem dla Oliwii, bo ona już za duża na zabawki i tak myśle nad grą scrable junior, ale nie wiem czy się nie zezlości, bo ona nadal takie dzieciątko i myśli ciągle o zabawkach
to zapytaj się jej co chce,lepiej lalkę jak chce niż nietrafioną grę która będzie leżeć w kącie :ico_noniewiem:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

27 lis 2011, 19:23

iw_rybka, ja wiem, że ona w ten sposón chce zwrócić uwagę i to moją przede wszystkim, bo to ja z małym czas spędzam, dziś wyszłam z nią - a nim wyszłam zapytałam meza czy mogę iść do koleżanki na herbatkę, posżłyśmy spacerkiem sobie, do sklepu po chlebek i makaron do obiadu, weszłam do koleżanki na herbatę a jak wróciłam usłyszałam, że polazłam na herbate, no myślałam, że mnie ch... strzeli. Temu mojemu już się we łbie powaliło. Jestem znów wściekła strasznie, mam dość, nawet wyjść nie mogę z córą, on myśli, że skoro z nią wyszłam (bez wózka) to powinnam w pół godziny obrucić, tyle to szłyśmy do sklepu (choć jest tam 10 min drogi) ale skoro miał być to czas tylko dla mnie i córy to szłam sobie wolno, jej krokiem. Mam serio już dośc i rozmó z nim o tym, Pan wielce obolały, ja to musze wszystko, dzień po porodzie już śmigałam z 2 dzieci.
Dobra ko,ńcze bo znów się zalę i widze wszystko w czarnych barwach, ale powiem jedno jestem wkur..... na maksa

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 lis 2011, 22:24

elibell, o matko,co za bufon,przeciez jest ojcem i zostal z synem,a Ty wyszlas z corka,nie poszlas na impreze z kolezanka przeciez :ico_zly:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Tiwa i 1 gość