baraqada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 03 maja 2011, 18:45

01 gru 2011, 13:08

aga216, teraz działa :) Super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

01 gru 2011, 13:24

Agnieszka, dziecko sobie tv spokojnie ogladac chcialo, a Ty jej zawracasz gitare jakims dzwonkiem :ico_haha_01:
Ladnie siedzi, bo Pola raczkuje, czolga sie, wstaje, nawet chodzic probuje, ale jak jej sie uda usiasc to na zdziwiona wyglada i zaraz zmienia pozycje, bo jej cos nie pasi...

ja dzisiaj jestem bez energii, Gabriel w domu, bo za pozno go obudzilam i maz go p-kola nie zabral, a ja mam wtedy 30 minut nim drzwi zamkna, jak jestesmy w trojke w pizamach i bez sniadania-przynajmniej Gabriel, bo to on musi zjesc przed wyjsciem... to nie ma szansz, zebysmy sie uwineli :ico_noniewiem: samo ubranie dzieci zajmuje mi mnostwo czasu, a ilez nerwow, bo Pola nienawidzi sie ubierac i strasznie przy tym krzyczy i sie rzuca :ico_olaboga: wiec Gabriel w domu, nie mam w ogole ochoty sie z nim bawic dzisiaj, troche sobie sprzytnelam, bo Polka spac poszla, zupe wstawilam, gotowanie to tez ostatnio dla mnie katorga-to chyba ta jesien wstretna :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

01 gru 2011, 13:28

Fintifluszka, oj telewizor to ona lubi oj tak,staram się wyłączać przy niej bo siedzi jak zaczarowana i się gapi :ico_sorki:
o ubieraniu to nic nie mówie,masakra,ja upocona ,mała tez,czapka i szalik najgorsze,masakra :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

01 gru 2011, 15:02

Aga216 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super filmik

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

01 gru 2011, 15:19

aga216 ładnie Paulinka siada :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Fintifluszka ja zrezygnowalam z przedszkola bo ciezko mi bylo zawozic Wiktorka od rana.

[hide]To ja tez sie pochwale jak Roksanka wstaje.Nie zwracajcie uwagi na balagan.W Wiktorka pokoju przewaznie tak wyglada :ico_wstydzioch:
http://youtu.be/LSD3B3YXi30[/hide]

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

01 gru 2011, 17:53

wow. no jestem pod wrazeniem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Roksanki

[ Dodano: 01-12-2011, 16:57 ]
dziewczyny jeszcze troche i wpedzicie mojego leniuszka w kompleksy :ico_wstydzioch:


a mamusie w paranoje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

01 gru 2011, 22:09

hej.. wymiękam... :ico_placzek: Mikołaj dostał katar, więc nie dość że go zęby męczą to jeszcze się biedaczek dusi... wczoraj w nocy jak świsnęło mu "Z krtani" to już się zbierałam na pogotowie, bo pamiętam jakie akcje były z moją siostrą jak była mała :ico_sorki: ale powiesiłam mokry ręcznik z kropelkami i normalnie oddychał.. dzisiaj kupiłam nasivin, próbuje oczyszczać małemu nosek, choć to ciężka sprawa, bo się wyrywa i drze jakbym mu potworną krzywdę robiła.. :( I pewnie kolejna nocka do d...

Fintifluszka, no to dobrze, że to może być chwilowe, trzymam kciuki żeby tak było :ico_sorki: Mikołaj też próbuje łazić, a najlepsze jest to że jak stoi to równowagę ładnie łapie a siedzieć w ogóle nie chce, leci na wszystkie strony :ico_haha_01:

Zazdroszczę, że Wasze dzieciaczki już tak ładnie siedzą :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

aneta11, :ico_tort: :ico_tort: za 8 miesiecy Majeczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Współczuję tego palucha Twojemu Bratu, na pewno boli :ico_sorki:

tabogucka, lepiej uważaj na siebie :ico_sorki: :ico_sorki: Szymuś musi nauczyc się teraz sam do Ciebie przychodzić ;) :ico_haha_01:

baraqada, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Ali :ico_brawa_01: mój Mikołaj klaszcze jak mówię do niego że piesek idzie albo że ma zrobić papa :ico_haha_01:

aga216, ukradłaś mi kocyk!!! :P :ico_haha_01: A tak na poważnie, jak Paulinka ładnie siedzi i raczkuje :ico_brawa_01: no i widać że zainteresowana tv :D
A co do jedzenia, to butlę zwykle w nocy z mlekiem i kaszką (to przeważnie wypija ok 1 -130ml i zasypia, 180ml rano), no i przed spaniem albo butla, albo zupka mleczna z makaronem.. Od kilku dni mleka wcale Mikołaj nie chce, wyrywa się i wyje potwornie, za to butlę z herbatką jak najbardziej... :ico_sorki:
A tak to rano jakieś owocki albo zupka mleczna z makaronem koniecznie (bo tak to nie ruszy), ew. bułka na mleku, potem po drzemce jakiś jogurcik, biszkopt, potem ok. 13. obiadek, potem znowu jakiś owoc, no i wieczorem już pisałam, no i w międzyczasie oczywiście chrupki kukurydziane, biszkopty, ciasteczka dla dzieci i wszystko co można rozgnieść na dywanie :ico_haha_01:

agusia22, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Roksanki!!!
dziewczyny jeszcze troche i wpedzicie mojego leniuszka w kompleksy
oj tam, jeszcze Szymek będzie rojbrował najwięcej :P Co do spokoju kiedy Mikołaj jest w kojcu, to niestety za duzo go nie ma, ale siku zdążę pójść zrobić, a potem ściągam Mikołaja ze szczebelków xDD

ja też się pochwalę filmikiem
http://www.youtube.com/user/inuno88?fea ... c3foDgzx0g

Oto co wyrabiamy codziennie :D

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

01 gru 2011, 22:55

Inunoe to Twoj dziec juz sie swietnie bawi jak akuku kuma :ico_brawa_01:

Szymek na razie opracowal dzielenie sie czym kolwiek ma aktualnie w buzi ...chrupek...sznurek od bluzy itp...jesli i ty otworzysz buzie to od razu Ci laduje :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 01-12-2011, 21:56 ]
Mikołaj dostał katar
wspolczuje Szymon tez sie broni jakby o zycie chodzilo jak chce katar odsaczyc...zreszta on na widok samego urzadzenia wlacza syrene :ico_olaboga:

[ Dodano: 01-12-2011, 22:02 ]
zgubilam dzis jeden kolczyk taki ulubiony ....cale popoludnie nie mialam humoru...bo pasowaly mi do wszystkeigo nawet do tych brazowych botkow ktore jutro sobie kupie :ico_oczko: ale o dziwo udalo mi sie znalezc prawie identyczne na Ebayu ...i oczywiscie juz kupilam :-D

troche sie dopieszczam po tym usunieciu znamienia bo chyba mi szew poszedl w nocy bo zabolalo cholernie a teraz widze ze tam sie sporo krwi polalo :ico_placzek:
i jezscze 3 paczki z nadzieniem zjadlam z tej okazji :ico_wstydzioch:
ale daaaaawno juz slodyczy nie wcinala to mi sie nalezy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

01 gru 2011, 23:29

zgubilam dzis jeden kolczyk taki ulubiony
też miałam takie jedne ulubione, to mi się jeden rozwalił i nigdzie już takich znaleźć nie mogę :ico_noniewiem: ale teraz nie noszę kolczykó, bo grozi to utratą ucha :ico_haha_01: Mikołaj nie patrzy czy kogoś boli, tylko ciągnie, póki nie ma w ręce swobodnie :ico_haha_01:
oczywiscie juz kupilam
pochwal się :ico_brawa_01:
troche sie dopieszczam po tym usunieciu znamienia bo chyba mi szew poszedl w nocy bo zabolalo cholernie a teraz widze ze tam sie sporo krwi polalo
to może warto do lekarza się wybrać :ico_sorki:
jezscze 3 paczki z nadzieniem zjadlam z tej okazji :ico_wstydzioch:
ale daaaaawno juz slodyczy nie wcinala to mi sie nalezy :ico_sorki:
pewnie, że się należy, ja też czasem skubnę, chociaż na diecie jestem, ale czasem trzeba coś wszamać na poprawę nastroju :ico_haha_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

02 gru 2011, 10:42

Dobry :-D
a tu cisza.... :ico_olaboga:

Szymek tylko raz w nocy sie cycusial kolo 1 rano :ico_brawa_01:
natomiast wstal na dobre o 7:48 :ico_szoking: a wczoraj spal do 9:30 :-D

[ Dodano: 02-12-2011, 09:47 ]
pochwal się :ico_brawa_01:
okazuje sie ze jednak nie takie kupilam.... :ico_placzek: moje mialy dziurke w srodku a te sa z pelnego kola :ico_placzek:

a boje sie link wrzucic ....bo ostatnio krzyvczel :ico_oczko: i ....sprobuje sama fotke ...ale nie wiem czy wyszlo....
1wsza nieudana proba

niby nic specjalnego ale takie sa lekkie i bardzo zdobia twarz :ico_brawa_01:

2gi nie dzialajacy link

[ Dodano: 02-12-2011, 09:49 ]
oj 2 razy probowalam nic z tego sorry !!! :ico_sorki:



[ Dodano: 02-12-2011, 09:52 ]
http://i81.photobucket.com/albums/j228/ ... NEW051.jpg


aha do 3 razy sztuka :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość