magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

03 gru 2011, 20:19

nasivin strasznie wysusza
i coś w tym jest :ico_sorki:

u nas dzis tez ok

gwona dla Nadusi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

03 gru 2011, 21:49

u nas dzis tez ok
to super!!! :ico_brawa_01: a co w koncu tak pomoglo??? inne mleko???czy jakies leki nowe?

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

03 gru 2011, 22:23

hej dziewczyny...

Wlasnie dzisiaj odciagalm mleko, zeby Polce sprobowac w nocy z butelki dac :ico_noniewiem: zeby sprawdzic czy to w ogole przejdzie, kurcze kiedys z jednego cyca odciagalam 250ml i jeszcze bylozeby Pola zjadla, a teraz kurcze z 2 cycow 80 ussalam z trudem :ico_haha_01:
wlasnie mam takie buteleczki aventu, bo z laktatorem mialam

Pola juz taka sprytna jest z tym staniem, ze nie musze leciec do niej jak tylko sie podniesie, bo wasciwie nie zdarza jej sie juz wywalic, chyba, ze sie oprze o jezdzic Gabriela i jej odjedzie :ico_noniewiem: i tym podobne, a tak ogolnie potrafi sama usiasc juz i sie pilnuje, jak nie moze sobie poradzic, abo jej sie nogi rozjada to krzyczy-wola mnie :ico_haha_01:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

04 gru 2011, 00:24

to super!!! :ico_brawa_01: a co w koncu tak pomoglo??? inne mleko???czy jakies leki nowe?
no własnie leki te same i tak jakby mu sie polepszyło ale od wczoraj wrócilismy do bebilonu pepti mct tego tłustego aby nabrał troche masy bo na tym przytył ostatnio ale strasznie ulewał i robimy kolejna próbę i na razie spoko ale tylko 3 razy dostał przez 2 dni,robimy to pomału i potem do szpitala na prowokacje zwykłym mlekiem ,nie wiem dokładnie na czym to polega musze poczytac :ico_sorki:
A two Szymek to niezły jest wagowo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mój starsznie drobno wyglada jak na 8 miesięcy bardzo i wszyscy mi to mówią :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale wesoły jest tylko marudny ostatnio na te zęby :ico_sorki:

miłej nocki :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

04 gru 2011, 12:17

Witam :-)

Fintifluszka, no coraz mniej jest tego mleko ciekawe czy Pola bedzie chciala z butli jesc :-D

magda1614, dobrze ze u Was juz lepiej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

Ja tez uzywam butelek AVENT. Dobre są :-)

Ja sie wlasnie ogarnelam i siedze z mokrymi włosami :) a D. zajmuje sie Mają :)
Dzis jade do tesciow ale bez małej bo brat męża chory i nie chce zeby sie zaraziła.

Inuno jak tam nocka minęła? :) znów rano wstałaś ? :ico_sorki:

Miłej niedzieli Wam życzę :-D

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

04 gru 2011, 12:51

ja tez mam butelke z aventu, do kaszki mam trojprzeplywowy i mala super zajada :-D
jak blizniaczki byly male to tez aventu uzywalam...
i pomyslec, ze ten czas tak szybko leci i w czwartek nasze dziewczynki juz 5 lat skoncza :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

04 gru 2011, 13:34

Witajcie dziewczyny :-D

Dawno mnie było i niestety nie dam rady nadrobić tego co napisałyście :ico_sorki: :ico_wstydzioch:

U nas wszystko dobrze, Martynka ma 5 ząbków i kolejne 3 będą się przebijać :ico_olaboga: okropnie ją swędzą i bolą dziąsła,bo jest bardzo niespokojna i płacze przez sen często. Mam nadzieję,że jak jej wyjdą te 3 co są już blisko to będzie trochę spokoju.
Waży 8100g i ma 72cm :-D raczkuje już z prędkością światła i chodzi przy wszystkim :ico_olaboga: muszę być przy niej i ją asekurować w razie czego,bo jak wejdzie na panele to jej czasem nóżki odjeżdżają i już nie raz uderzyła buzią w ziemię i krew się polała z dziąsła czy wargi :ico_olaboga: wyjęłam jej pchacz (zostawiliśmy po Karolci) Obrazek
i skubana tylko by chodziła przy nim,a jak wjedzie na jakąś przeszkodę to pcha ze złością i zaraz krzyczy,żeby jej przestawić :ico_haha_01:
Z łóżka nauczyła się schodzić ale czasem jeszcze leci na głowę, więc muszę bardzo uważać,bo łóżko mamy wysokie (sięga jej pod paszki) :ico_noniewiem:

Pisałyście o przejściu na butlę, więc mi też to chodzi po głowie ale nie mam pojęcia jak się za to zabrać,bo Martynka nie chce nawet smoczka od butelki włożyć do buzi :ico_noniewiem:
A poza tym zawsze jak zje np. jakiś obiadek albo owoc to chce cyca, więc zamiast cyca pewnie trzeba by jeszcze jakieś piciu dawać. Muszę coś wymyśli,bo dłużej niż rok nie chciała bym karmić. Mam nadzieję,że uda się nam bez większych problemów.

A Karolcia nie chodzi nadal do przedszkola i chyba ją wypiszemy,bo na samo słowo przedszkole ma łzy w oczach ... :ico_olaboga: mówi,że chce chodzić do szkoły,a nie do przedszkola, więc mam nadzieję,że pójdzie chętnie i bez problemów,a teraz póki może to będzie siedzieć w domku ze mną :ico_sorki:

Lecę szykować dziewczyny,bo jedziemy na obiad do teściów :-)
Wieczorkiem wejdę to wstawię zdjęcia z Chrzcin :-D

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

04 gru 2011, 21:55

magda1614, super ze juz lepiej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aniaaa, Fajnie ze w koncu znalazlas czas zeby zajrzec.Twoja Martynka strasznie silna.Pewnie jako pierwsza z naszego watku zacznie chodzic :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .
a co do przedszkola to ja mojego tez wypisalam.
Czekamy na fotki.
Ostatnio zmieniony 04 gru 2011, 23:20 przez agusia22, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

04 gru 2011, 22:33

Hej, u nas dzisiaj leje caly dzien, pojechalismy do zamku w heidelbergu, bo kuba sie uparl, ze nie bedzie w domu siedzial i tak zmoklismy :ico_olaboga: do cna po prostu...

Magda, cle szczescie, ze sie u was stabilizuje jakos :ico_sorki: wiesz moja Polka ma 73cm i teraz ok 7.8 kg i mysle, ze wyglada idealnie, wiec nie mozliwe, zeby Filipek byl az taki chudziutki, choc buzie ma szczupla to pewnie poteguje taki efekt :ico_oczko:

Pola nie chciala oczywiscie pic z butelki, ale ona nigdy nie miala stycznsci z takim sprzetem, wsciekla byla jak jej wkladalam smoczek do buzi... w koncu sie rozplakala bardzo. przelalam szybko mleko do niekapka, bo z niego pija wode i zaraz sie uspokoila i podchwycila temat :ico_oczko: wypila i poszla spac, ale zalala sie cala przy tym, bo w niekapku ma troche dziurke powiekszona :ico_noniewiem:

Gabriel jutro do przedszkola, my jeszcze poprobujemy, mam nadzieje, ze nie bede musiala go wypisywa, chcialabym, zeby chodzil czescciej i niemieckiego sie pouczyl, bo to jest glowny problem, pani cos do niego mowi, a on po niej powtarza, nie wie o co chodzi

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

05 gru 2011, 01:38

Dziewczyny przepraszam ale nie dam rady wgrać zdjęć :ico_wstydzioch: :ico_sorki: :ico_sorki:
Karolka poszła spać po 22,a Martynka jeszcze nie śpi i nie widać,żeby szybko usnęła :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Ja padam na pyszczek,a ona się bawi :ico_spanko: :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość