Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

07 gru 2011, 15:46

A może ona za mała na stałe pory spania , sama nie wiem .
ale tu nie chodzi o stałe pory spania, tylko o schemat, co po czym. Maciek ma 4 albo 5 drzemek w ciągu dnia, tak od 30 minut, max. do godzinki i czasem jedną dłuższą, to wtedy śpi 4 razy w dzień. Zależy o której wstanie to tak potem dzień się układa i dlatego spać chodzi między 19 a 20.

nina0226, wszystkie śliczne te łóżeczka :-)
Pierwsze jest słodziutkie.
Drugie ładne, ale jak dla mnie ten kolor za ciemny.
Za to trzecie najbardziej neutralne.
Ale tak na pierwszy rzut to pierwsze.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

07 gru 2011, 15:50

ale tu nie chodzi o stałe pory spania, tylko o schemat, co po czym.
ten schemat jest fajny - opisany jest w książce "język niemowląt". Ja też staram się go stosować, ale czasem niestety trzeba dopasować się do dziecka

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

07 gru 2011, 16:00

nina0226, te 1 najładniejsze :-)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

07 gru 2011, 16:13

nina0226, kochana 1 łózeczko sliczne ale jeśli sprzedawca to baby boo
odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mozesz wtopić kasę :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
ja kupiłam Majce od niego łózko teee
Obrazek

czekałam na wysyłkę 3 tygodnie, z facetem zero kontaktu :ico_olaboga: dopiero jak policją postrzaszyłam i sądem to zaskutkowało :ico_olaboga: dałam 429zł ale łózeczko wymagało poprawki bo złamałoby sie przy pierwszym spaniu :ico_olaboga: Pzremek na saczęście umiał to przerobił, dorobił nogi dodatkowe mocowania i teraz jest oki, ale materac badziew, ty;lko ąłdnie wygląda to trzeba przyznać ze jest piekne :ico_sorki:


ps moi znajomi zamówili tam łózeczko w czerwcu i do dzis nie ma ani kasy ani łózeczka

POCZYTAJ KOMENTARZE

[ Dodano: 07-12-2011, 15:19 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

tylko taką fotke łózeczka znalazłam
jest ładne ale nie jest tak stabilne jak myślałąm na początku, jest skrecone tylko 4 śrubami na imbus :ico_olaboga:
podejrzewam ze te twoje łózeczko tak samo zrobione "na odpieprz" :ico_zly:
gdyby Pzremek nie przerobił to Maja nie miałaby na czym spać :ico_olaboga:


ryzyko jest takie ze możesz czekać na łóżeczko miesiac czy dwa, albo dostać je uszkodzone, albo trzeba je bedzie dodatkowo wzmacniać, albo wcale nie dotrze do was...

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

07 gru 2011, 16:22

izuś_85 o widzisz jak dobrze, że zapytałam was o radę ... nie mam nerwów, żeby płacić tyle kasy i nie móc uzyskać tego co zamawiam ... dzięki za pomoc :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

07 gru 2011, 16:35

nina mi też to pierwsze łóżeczko najbardziej się podoba.

Wczoraj byliśmy na szczepieniu. Szczepiliśmy skojarzoną 5 w 1 więc były dwa ukłucia w nogi. Mały trochę płakał, ale to nic w porównaniu jak płakał przy kłuciu pięt :ico_sorki: .
Mały waży 5200g i urósł od urodzenia 2cm :ico_brawa_01: .

Dostaliśmy skierowanie do chirurga dziecięcego na podcięcie tego wędzidełka podjęzykowego.
Pediatra powiedziała, że może poczekać bo może się rozciągnie albo samo pęknie,ale ja powiedziałam że nie chcę czekać bo Eryk ma duże problemy z jedzeniem i ssaniem.
Wizytę mamy 21 grudnia, ale nie wiem czy tylko obejrzy chirurg, a podetnie na następnej wizycie czy od razu.
Liczę, że jak najszybciej będzie to za nami i uda mi się wrócić do karmienia piersią :ico_sorki: .

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

07 gru 2011, 17:36

ja latałam dzisiaj po złotnikach i zamówiłam sobie ten pierścionek ale cena mnie powaliła 1000 :ico_szoking: ale A stwierdził ze mam zamówić i 21.12 jedzie mi go odebrać :ico_brawa_01:
Mały waży 5200g i urósł od urodzenia 2cm
pięknie rośnie :ico_brawa_01:
podcięcie tego wędzidełka podjęzykowego.
oby na 1 wizycie było już po :ico_sorki:
A zapomniałam wam pochwalić mojego męża - w piątek przyniósł mi śliczną czerwoną róże, bo stwierdził, że trzeba mnie docenić za trud bycia mamą i żoną
wielkie :ico_brawa_01: dla Mężulka :ico_brawa_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

07 gru 2011, 17:52

A może ona za mała na stałe pory spania , sama nie wiem .
ale tu nie chodzi o stałe pory spania, tylko o schemat, co po czym.
Hmm a powiedz mi ile czasu mam się z nią bawić ? I co po zabawie od razu ci zasypia ?

Byłam wybrać ciuszki dla Lilci i teraz idę raz jeszcze bo znajoma znalazła kolejne 2 pudła.Nie wie kiedy moja to wszystko ubierze .

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

07 gru 2011, 17:52

ja latałam dzisiaj po złotnikach i zamówiłam sobie ten pierścionek ale cena mnie powaliła 1000 :ico_szoking: ale A stwierdził ze mam zamówić i 21.12 jedzie mi go odebrać :ico_brawa_01:
Super :ico_brawa_01:
Mały waży 5200g i urósł od urodzenia 2cm
No to ładnie rośnie :ico_brawa_01:
podcięcie tego wędzidełka podjęzykowego.
To trzymam kaciuki żeby szybko było po wszystkim
A zapomniałam wam pochwalić mojego męża - w piątek przyniósł mi śliczną czerwoną róże, bo stwierdził, że trzeba mnie docenić za trud bycia mamą i żoną
:ico_brawa_01:

Co do łóżeczka to chyba najładniejsze 1;-)

My planujemy kupić nosidełko,byłam dziś w sklepie,ale zdenerwował mnie opryskliwy sprzedawca :ico_zly: łaskę robi,że sprzedaje :ico_zly:

Piekę pierniczki, ale aktualnie przerwa na karmienie Antka ;-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

07 gru 2011, 17:54

Piekę pierniczki,
Oo ja też zawsze piekłam ale nie pamietam co tam w składzie jest czy mi wolno jeść.
Ale pewno nie.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość