donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

29 lis 2011, 22:52

witam :)

super, że wsze dzieciaczki tak bez problemów idą do przedszkola, z moim synusiem będzie ciężko, jak mam gdzieś wyjść to wychodzę tak, żeby nie widział,
a jak mnie nie ma, to mężowi, ani mojej mamie nie chce usnąć, także kiepsko widzę prowadzanie do przedszkola :ico_noniewiem: ,

jedwabna gratuluje pracy :ico_brawa_01: , ja złożyłam 2 podania i teraz czekam,

my od soboty przeziębieni, katar , kaszel, Szymek jeszcze 2 dni gorączkował, teraz pozostał mu straszny katar i zaczął kaszleć, szczególnie w nocy, mamy syropki i sie kurujemy, biedaczek nie ma apetytu, schudł i jest bladziutki, tylko nos czerwony :(

ostatnio byłam u gina, bo w sumie to 2lata i 8m-cy nie byłam, a od paru cykli mnie w czasie owulacji i do okresu i w czasie wszystko w dole brzucha bolało, aż przeszywał mnie ten ból, zbadała mnie, zrobiła usg i na szczęście wszystko oki, także nie wiem skąd te bóle :ico_puknij:

jedwabna
trzymam kciuki, żebyś zdała prawko :ico_sorki: ,

Pozdrawiam Was gorąco
:ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

30 lis 2011, 18:19

ja tu też po dłuższej przerwie chciałam pisać... ale przecież już jesteśmy gdzie indziej

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

30 lis 2011, 20:38

ja tu też po dłuższej przerwie chciałam pisać... ale przecież już jesteśmy gdzie indziej
gdzie???

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

30 lis 2011, 20:51

hihi... nie wiem co mi się skojarzyło, chyba wątki pomyliłam :-)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

01 gru 2011, 15:24

hihi... nie wiem co mi się skojarzyło, chyba wątki pomyliłam :-)
:)
a co u Was słychać? jak tam dzieciaczki się chowają?

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

07 gru 2011, 09:32

hej hej

u nas masakra. Dawidek po 3 dniach w przedszkolu zachorowal, bylismy na antybiotykach, w koncu mu przeszlo. poszlismy na kontrole w czwartek i bylo wszystko Ok, wiec mial isc w poniedzialek do przedszkola. a w niedziele wieczorem patrze, a tu znowu temperatura i mega katar nos zatkany, kaszel... :ico_olaboga: :ico_chory: no i tak juz siedzimy ponad 2 tyg w domu. ani sie nigdzie ruszyc, sama jestem bo maz od rana do nocy w pracy. normalnie katastrofa :ico_placzek:
gratuluje pracy
dzieki, ale juz sie przygnebilam, bo jesli bedzie Dawidek az tak chorowal to nici z tego, bo ktory pracodawca bedzie mnie zwalnial non-stop bo dziecko mi bedzie chorowalo. inaczej sobie to wyobrazalam :ico_olaboga:
ja złożyłam 2 podania i teraz czekam,
to trzymam kciuki zeby sie udalo :ico_sorki:

Marcia, Asia czy wasze dziewczynki tez tak choruja w zlobku i przedszkolu???

buziaki dla wszystkich, o ile jeszcze ktos tu zaglada :ico_noniewiem:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

07 gru 2011, 12:49

witam :)

jedwabna zdrówka dla Dawidka :ico_sorki: ,
z tego co słyszę, to większość dzieci choruje jak idzie do przedszkola, moje 2 znajome też dały dzieciaczki od września do przedszkola no i się zaczęło,kuzynki córka to kaszle już cały miesiąc, i nie che jej ten kaszel odpuścić,

Szymek do przedszkola nie chodzi i jest oki, ostatnio był przeziębiony, miał 2 dni temp, smarki zielone mu 10 dni leciały, ale pił syropki, czyściłam i psikałam mu do noska i przeszło, no i na szczęście obyło się bez antybiotyku :ico_sorki: , teraz od czasu do czasu kaszlnie, ale jak zacznie mocniej to mu zapodam syrop,

teraz jestem u mamy , zrobiłam jej pierogi z serem, za 30min pojadę do domku, o 14 połżę Szymka spać, a jak wstanie to pojadę do kuzyni na kawę, a potem do szwagierki, w sobotę urodziła córeczkę (to jej trzecie dziecko no i trzecia dziewczynka:) )

Miłego dnia!
Pozdrawiam! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

07 gru 2011, 20:21

zdrówka dla Dawidka ,
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: nam tez smarki zielone leca, no i kaszel okropny. nie mamy antybiotyku tylko jakies syropki przepisane. w tym miesiacu wydalam juz 200zł na leki dla niego :ico_olaboga:
teraz jestem u mamy , zrobiłam jej pierogi z serem
ty to masz zdrowie, mnie by sie nie chcialo, bo za duzo roboty jest przy pierogach :ico_wstydzioch:
o 14 połżę Szymka spać,
moj juz nie spi w dzien wogole. jedynie jak mial temperature i taki baaardzo chory byl to spal, ale w innym wypadku to juz nie chce. pamietam jak kiedys chcialam go polozyc i przez poltorek h walczylam z nim zeby zasnal a on i tak wylazil no i dalam sobie spokoj. ale nawet nie widac po nim nic zeby mu sie spac chciualo. klade go za to wczzesniej spac. obejrzy dobranocke i lecimy sie polozyc :-D
potem do szwagierki, w sobotę urodziła córeczkę (to jej trzecie dziecko no i trzecia dziewczynka:) )
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: jak to dobrze ze my mamy tylko 1 dziecko. i oby tak pozostalo :-)

dobrej nocki

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

07 gru 2011, 20:55

w tym miesiacu wydalam juz 200zł na leki dla niego
:ico_olaboga: :ico_olaboga:
ty to masz zdrowie, mnie by sie nie chcialo, bo za duzo roboty jest przy pierogach
zdrowia to może nie mam, bo ciągle coś mnie boli :ico_placzek: ,
ale ja muszę coś robić, bo jak siedzę bezczynnie to w łeb dostaję :ico_puknij:

moj juz nie spi w dzien wogole.
mój śpi, bynajmniej ja w tym czasie mogę coś porobić albo poleniuchować, oczywiście zdarzyło się kilka razy, że go nie kładłam i wytrzymywał bez problemu, zasypiał ok 20 i spał do 8, ale w aucie jak gdzieś czasem jechaliśmy to oczka mu się zamykały :)
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: jak to dobrze ze my mamy tylko 1 dziecko. i oby tak pozostalo :-) i

no trójka to sporo, ale te dwie już odchowane jedna ma 8 a druga 10lat,
teraz ta trzecia, a taka maluśka urodziła się to miała 2700, a jak wyszła to 2550,

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

10 gru 2011, 09:15

Marcia, Asia czy wasze dziewczynki tez tak choruja w zlobku i przedszkolu???
Mielnka sie wychorowałą chyba w zeszym roku bo w tym odpukac jeszcze ani razu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Mielnka własnie dzis wraca z tyg pobytu w Rabce wiec mam nadzieje ze to jeszcze ja wzmocni

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość