eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

07 gru 2011, 22:28

Nic idę się położyć i oglądać Tap madla
dzięki że przypomniałaś :ico_sorki: a ja własnie stwierdziłam że nic w tv nie leci więc zamiast patrzeć na byle co to wole się wyspać, ale na śmierć zapomniałam że dziś modelki :-)
Chyba jednak jeszcze nie wskocze do łóżka :-D

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

08 gru 2011, 01:55

Aaaa nie mogę oglądać porodówki bo znowu się poryczałam :ico_oczko:
przybij piątkę :ico_oczko: mam to samo...

piszecie o wózkach, a nie wiem, czy była tu mowa o komodach, takich z przewijakiem? np:
Obrazek

ja myślę o zakupie czegoś takiego, tą drewnianą nakładkę można potem zdemontować i zostaje sama komoda. ma któraś z was takie cuś? jakieś opinie?
Ostatnio zmieniony 08 gru 2011, 06:58 przez nostromo20, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

08 gru 2011, 09:01

Witam i ja z poranną :ico_kawa:

dziś znowu się kompletnie nie wyspałam od 3 się tłukłam po łóżku aż w koncu o 6 przysnęłam i zaspałam trochę a do tego wszystkiego Olka wczoraj coś złapała z brzuszkiem i ją biegunka męczy :ico_olaboga:

nostromo20, super ta komoda też się nad taką zastanawiałam ale nie mam gdzie takiej wstawić ledwo znalazłam kącik na taka mniejszą płytką komodę na ciuszki dla młodego a taka jednak więcej miejsca potrzebuje

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

08 gru 2011, 09:49

ja też się witam z rana
nostromo te komody są super, ale ja tak jak dziewczyny z braku miejsca musiałam kupić sam przewijak na łóżeczko, ( za pierwszym razem bardzo się sprawdził i bez przewijaka u mnie ani rusz :-D ) a ciuszki małego poukładałam w mojej szafie (po zrobieniu porządków wygospodarowałam dwie półki dla synusia :ico_oczko: )

Idę zrobić sniadanko i biore się do roboty, choć do końca nie jestem przekonana czy warto tak szaleć przed świętami, przecież syfu w domu nie mam :ico_noniewiem: :ico_oczko:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

08 gru 2011, 12:39

czy była tu mowa o komodach, takich z przewijakiem?
Komody są takie fajne, ale bardzo drogie. Kupiliśmy 2 razy większa komodę za mniejsza cenę i jestem bardzo zadowolona. Przewijak kupię nakładane na łóżeczko i będzie wyśmienicie ;-) i tak trzeba będzie nauczyć się przewijać dziecinkę dosłownie wszędzie.

Mój D. ma dzisiaj wolne i będziemy ogarniać mieszkanie i układać w szafkach. Pogoda okropna, szaro, buro i ponuro no i deszczowo.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

08 gru 2011, 12:47

Kupiliśmy 2 razy większa komodę za mniejsza cenę i jestem bardzo zadowolona. Przewijak kupię nakładane na łóżeczko i będzie wyśmienicie ;-)
Jasne że tak, no i napewno taniej wyjdzie, czemu tak jest że wszystko co robione pod dziecko jest dużo droższe? :ico_olaboga:

Gabi ja na początku chcialam Olkowi od braciszka dać auto-robota ale już dostał od Mikołaja :ico_noniewiem: a teraz wymyśliłam że kupię mu figurke spidermena z ruchomymi rękami i nogami bo ostatnio tylko o nim mówi :ico_puknij: Chce żeby to było coś co sprawi mu naprawdę frajdę, na dzień dzisiejszy taki spiderman na pewno go ucieszy.

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

08 gru 2011, 12:51

kurcze ja też musze pomyśleć o jakimś prezencie od małego dla dziewczyn
tym bardziej że Magda juz na wakacjach jak była na obozie to kupiła wszystkim pamiątki i dla dzidziusia bo jeszcze nie wiedzieliśmy co będzie kupiła małą maskotkę :ico_haha_02:

ja dzis na 14 lecę na KTG i potem wizyta a tak mi się z domu nie chce wychodzić bo cały czas deszcz pada i jest paskudnie ponuro :ico_olaboga:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

08 gru 2011, 12:56

Własnie zamówiłam na allegro takie coś dla Olka
od razu będzie miał maskę na przedszkolny bal przebierańców :ico_oczko:

Obrazek

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

08 gru 2011, 13:00

eSKa, super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

08 gru 2011, 13:25

Cześć dziewczynki :-)

Wróciłam z pracy ale siedze jeszcze u mamy bo czekam aż P będzie wracała z pracy to mnie weźmnie. Pogoda dzisiaj okropna jest. Rano strasznie sypał śnieg a teraz deszcz pada :ico_noniewiem:
Na 16.30 idziemy na testy z Emilą więc do ginki pójdę w poniedziałek dopiero

Gabi jeszcze nie myślałam nad prezentem dla Emilii od Borysa. Myślę że początkiem stycznia coś kupie. Lalek ma faktycznie sporo więc może jakąś gre :ico_noniewiem: albo widziałam takie coś do robienia biżuterii z takich kuleczek :ico_noniewiem:
nostromo komody nie mam ale przewijak owszem .JEst w łazience i tam generalnie po kąpieli będzie smarowany i ubierany Boryś :ico_oczko: A co do przewijania to z reguły na łózku Emilię przebierałam :ico_oczko:
Kaja, daj znać jak po KTG

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość