szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

09 gru 2011, 11:42

Nie jest to takie straszne, pierwsze dni takie sie wydają bo nagle ma sie wrazenie, że nic nie można jeść:)
No racja . Najgorzej było mi na początku gdy samo mleko itp odstawiłam ale już przyzwyczaiłam się tylko ciężko jest mnie też dlatego że mieszkam na wsi i tutaj nie ma nic sojowego czy z rzeczy co mogę jeść , najbliższy takie większy sklep to kilka km.

U nas dziś nadal zimno ale chyba nie wieje tak jak wczoraj wiec pójdziemy na spacerek .
Zaraz zamówię puzzle piankowe dla córci na gwiazdkę.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

09 gru 2011, 12:31

Hello!! U nas już lepiej, na szczęście. Po wczorajszym spacerku z tatusiem, Alanek już mniej marudził. Położyliśmy go spać po 21, ale obudził się z krzykiem ok. 22. Chyba brzuszek bolał, bo płakał, wykręcał się i cudował. Dałam espumisan, kilka bączków poszło i zasnął mi na rękach. No i spał do 5.30, tak jak mąż wstał do pracy, obudził się cały zasikany, więc musiałam przebrać, rozbudził się niestety. Ale pobawiłam się z nim może pół godziny, zarządał smoka i zasnął. Nadal dosypia w moim łóżku, ciekawe kiedy się obudzi :-P.

U nas śnieg sypie i wszędzie biało... szkieletorek już niedługo snowboard i narty - nie mogę się doczekać :ico_brawa_01:

Co do obiadków, to chciałam dać na spróbowanie, ale ogólnie to uważam tak jak Aguś, że skoro cycek mu wystarcza i potrafi wytrzymać na nim 3-4godziny, to nie ma sensu dokarmiać. Myślę, że spokojnie pociągnę do 5-6miesiąca tylko na piersi, potem będę wprowadzać już posiłki regularnie. Ale z ciekawości jak coś sobie gotuje, to czasem dam mu spróbować, bo chcę zobaczyć reakcję.

A dziewczyny, które stosują dietę bezmleczną mam pytanie: bo mojej koleżanki córeczka też jest uczulona na laktozę i nie trawi jej zbyt dobrze. Ma problemy z brzuszkiem i wypryszcza ją. Ale jej lekarka nie zaleciłą diety, tylko poradziła, by przed każdym karmieniem odciągnęła sobie ok. łyżeczki pokarmu, bo w niej jest najwięcej tej laktozy, a potem może już śmiało karmić z cyca. Dlaczego raz się zaleca dietę, a raz wystarczy takie coś, bo już się pogubiłam?

[ Dodano: 09-12-2011, 11:33 ]
Agus napisał/a:
Nina widze, ze udalo Ci sie zlapac Alanka jak sie smieje :D super zdjecie
hehe no w końcu się udało
potwierdzam swietna fotka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dziękuję :ico_wstydzioch:. Ostatnio próbowałam nagrać na kamerce jak Alanek śmieje się w głos. Ale oczywiście jak zobaczył sprzęt to oczy wielkie zrobił i ani be ani me :-P

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

09 gru 2011, 13:40

U nas nocka super. Wyspałam się i mam dobry humor. Zaraz biorę Antosia do kuchni i robimy rogaliki, a jak mąż wróci sushi mniam :ico_brawa_01:

Śnieg sypie brr, mam nadzieję,że zima będzie krótka :ico_noniewiem:

Moi rodzice dali kaskę na prezent pod choinkę dla Antosia i wczoraj kupiliśmy aktywne klocki z fisher-price :-) mam nadzieję, że będą mu się podobały :ico_brawa_01: Jeszcze coś muszę kupić, ale póki co nie wiem co ;-)

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

09 gru 2011, 13:50

witam,

u mnie nocka też oki, 2 pobudki czyli standard i mała rozbudza się tak koło 7.30 wtedy to wygłupy z mamą :ico_oczko:

nina0226, zdjęcie w [odpisie rewelacja a ten uśmiech powala :ico_oczko:


pokaż Wam zdjęcie z rana :ico_oczko:

Obrazek

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

09 gru 2011, 14:05

A dziewczyny, które stosują dietę bezmleczną mam pytanie: bo mojej koleżanki córeczka też jest uczulona na laktozę i nie trawi jej zbyt dobrze. Ma problemy z brzuszkiem i wypryszcza ją. Ale jej lekarka nie zaleciłą diety, tylko poradziła, by przed każdym karmieniem odciągnęła sobie ok. łyżeczki pokarmu, bo w niej jest najwięcej tej laktozy, a potem może już śmiało karmić z cyca. Dlaczego raz się zaleca dietę, a raz wystarczy takie coś, bo już się pogubiłam?
ja powiem, że pierwszy raz o tym słyszę, by laktoza była tylko w łyżżeczce mleka. No ale co praktyka lekarska to tyle opinii

pokaż Wam zdjęcie z rana
super fota, a mąż jaki zadowolony hehehe

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

09 gru 2011, 14:13

nina0226, zdjęcie w [odpisie rewelacja a ten uśmiech powala :ico_oczko:
dzięki

kwiatunio ale Izunia jest fajna. A jaka zaskoczona, że widzi aparat. Identycznie jak mój Alanek, tylko zobaczy aparat i od razu zdziwienie :ico_szoking: Pokaże wam:

Obrazek
Obrazek

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

09 gru 2011, 14:40

nina0226, noo bo jakas czarna dziura na niego patrzy to i zaskoczony,

mój tak na lapka reaguje jak na skype gadam i mam go pokazać to on wielkie oczy, że jakieś czarne pudło do niego gada hehehe

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

09 gru 2011, 16:02

kwiatunio Izunia zdziwiona, ale mąż jakby bardziej :D


nina śliczny Alanek :ico_brawa_01: Mamy podobny bezrękawnik z kapturkiem :D Takie body też mieliśmy, ale już się małe zrobiły :)

Wreszcie się zebrałam i zarezerwowałam basen :D We wtorek na 18 idziemy :D Nie mogę się doczekać :)

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

09 gru 2011, 16:53

nina0226, - bo najwięcje laktozy jest w tej częsci pitnej - w mleku , dlatego zaleca sie tez ta pierwsza faze sciagnac na przyklad . albo/ i zalec a sie diete :-D
mały cudny!! a za spanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ogromne i zazdroszcze - ja mam pobudki co 3 godziny w nocy w dzien je co 2 godziny - ..godzine - ewidentnie mało mu .... jak twój słodziak - bo ida łeb w łeb - mój dobija do 9 kilo jak nie 9 juz :ico_noniewiem:
a tak poza tym dzien dobry wszystkim - nie był omnie troche - ale zalatwiamy kredyt na mieszkanie wieksze . :-D i pogrzeb dziadka i tak wogole ...
kwiatunio, no zdjecia bomba! :-D malej oczywiscie :-D
szkieletorek, - ja tez na tej diecie byłam - teraz juz tylko nie pije samego mleka krowiego - tylko kozie jeszcze - ale tak poza tym to juz wszystko jem - wiec dasz rade
ide was doczytac i pewnie wieczorem zajrze - bo młodszy ma drzemke - a strszym sie trzeba zajac

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

09 gru 2011, 17:26

mój dobija do 9 kilo jak nie 9 juz :ico_noniewiem:

jeja mój niecałe 7 kg waży :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość