Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

09 gru 2011, 16:40

ale pogoda leje i leje kto to widział zeby w grudniu tak było :ico_noniewiem:
mnie tu ostatnio nie ma za często bo robię porzadki na świeta,
ach te porządki ja jeszcze mam sporo :ico_olaboga:
a najgorsze to w szafach
:ico_noniewiem:
U nas niestety nie obyło sie bez antybiotyku bo juz trzeci tydzień mija a dzieci dalej chore :ico_placzek:

oby wreszcie te choroby nas zostawiły

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

09 gru 2011, 19:22

witam!!!
dzis mam dola i to wielkiego
egz oblany bo najechalam na ciagla a to wszytko przez to ze kazal mi zawrocic i chcialam zmienic pas a byl korek i nikt mnie nie chcial przepuscic w koncu przy swiatlach jakis facet sie zlitowal i mnie wpuscil a a nie zauwazylam ze tam linia jest i nonono. a egz mi powiedzial ze na sile powinnam wjechac a jak mialam woj 2 egz oblalam za wymuszenie pierwszenstwa i inny egz powiedzial zebym lepiej poczekala i na spokojnie jechala. dotego drukarka mi sie zrabala i nie pojechalam na seminarium plakac mi sie chce z tego wszystkiego.

samanta. zuzie rodzilam w madurowiczu i drugie tez tam bede bo mam najblizej

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

09 gru 2011, 19:42

ja tylko na sekundę.
Do napisania po 15 tym, ruszamy w daleką drogę!

NICOLA_1985

09 gru 2011, 20:22

wisnia :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: jak pech to przeważnie na całego.. a Ty teraz potrzebujesz spokoju :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: jutro na pewno już spojżysz na to z innej strony, nie martw się świat się nie zawali , prawko zdasz nastepnym razem już wiesz jakich błędów nie popełniać a jedno seminarium opuszczone nie z Twojej winy to przecież jeszcze nie katastrofa, drukarke się naprawi i nadrobisz :ico_sorki:
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

09 gru 2011, 20:38

NICOLA_1985, no wlasnie nie jedno a to nie mialam z kim zuzi zostawic bo seminarium mam zawsze w piatek a to zle sie czula.
a o prawo jazdy to juz bedzie 6 raz moj egz i nie mamy kasy a tu znow 120z i na jakies godziny doszkolajace trzeba isc a teraz mam jeszcze testy do zdania bo pol roku minelo.
jakbym nie byla w ciazy to na pewno dzis bym sie nawalila bo plakac juz nie mam sily

Martalka, a gdzie jedziecie?

NICOLA_1985

09 gru 2011, 20:46

jakbym nie byla w ciazy to na pewno dzis bym sie nawalila bo plakac juz nie mam sily
:ico_pocieszyciel: może weź sobie urlop dziekański? :ico_noniewiem: a testy zdasz na pewno bez problemu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: i egzamin też.. ja zdawałam 9 razy więc i tak nie jest tak jeszcze najgorzej u Ciebie :ico_oczko:
a mama nie może w piątek jak potrzebujesz przyjsc Ci do Zuzi? :ico_noniewiem: albo Twój ojczym? mówiłaś , że On jest za Zuzią? nie masz od nikogo pomocy czy po porostu o nią nie prosisz nikogo i chcesz radzić sobie sama ? :ico_noniewiem:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

09 gru 2011, 20:53

a mama nie może w piątek jak potrzebujesz przyjsc Ci do Zuzi? albo Twój ojczym?
mama tez pracuje i nie zawsze moze a ojczym hmm pobawi sie z zuzia ale on jej pampresa nie zalozy i nie przebywa z nia tak czasu aby ona z nim zostala. moj brat czesto zostaje z zuzia ale tez pracuje i to przewaznie wieczorem a seminarium mam na 18 jak dzis mial wolne to drukarka padla.T pracuje i musi pilnowac bo ma swoja firme a jego rodzina mieszka 150km.
a z urlopem to myslam o tym ale co myslisz ze pozniej wroce? przy 2 dzieci. w sumie zostalo pol roku bo do czerwca myslam zeby pozaliczac przedmioty a obrona pozniej ale mam czas do grudnia 2012 roku bo pozniej sie placi 600zl( od tego roku to wprowadzili

NICOLA_1985

09 gru 2011, 21:18

a z urlopem to myslam o tym ale co myslisz ze pozniej wroce?
a dużo opuściłaś egzaminów? ile masz do pozaliczania? dasz rade do czerwca? bo jeśli to ma być tylko stres dla ciebie i równoczesnie dla dziecka to ja nie wiem czy takie nerwy są warte twojego zdrowia.. :ico_noniewiem: wiesz ja mam koleżanki które tez studiują i mają i dwoje dzieci i wiecej niż dwoje i daja rade i też nie mają z kim zostawić :ico_noniewiem: a nie możesz się umawiać jakoś indywidualnie na zaliczenia wtedy kiedy tobie pasuje i masz z kim zostawić Zuzię? przecież na studiach powinni iść Ci na rękę bacząc na Twój stan .. :ico_noniewiem: moze zmień sobie tryb studiów :ico_noniewiem: żebys nie musiała tam jeździć :ico_noniewiem: jak ja byłam w ciazy z Krystianem zapisałam sie na studia i chciałam zrezygnować to mi proponowali zmiane trybu studiów ( ale ja i tak zrezygnowałam bo nie miałabym z czego za nie płacić bo po stażu nie mogłam w swoim stanie liczyć na zatrudnienie)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

11 gru 2011, 14:17

u nas ciężarnym zawsze na rękę szli i idą na studiach. mam w grupie u siebie dziewczynę w ciąży właśnie. teraz jest jakoś w 3-4miesiącu. i póki co się nie martwi. a będzie to jej czwarte dziecko. co prawda jej starsze dzieci (bo ona już 40lat ma) mieszkają z ojcem, bo sa po rozwodzie.
ale i tak małe dziecko wprowadzi zamieszanie. ma jakoś termin chyba na lipco/czerwiec. sama nie wiem. też na okresy magisterek. ale wiem że obie sobie świetnie poradzicie. ja tez nie mam nawet kiedy spokojnie napisać nawet części z mojej pracy. mam konspekt, ankiete gotową plus kilka odpowiedzi na nią i wstęp. musze dziś posiedzieć trochę, póki M. poszedł z małym do dziadków, a mamcia wybywa :ico_sorki:

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

12 gru 2011, 17:11

dzień dobry

ale tu pusto :ico_szoking:
czyżby Martalka wybrała się w podróż do Polski? gdzieby nie jechała, to życzę szczęśliwego powrotu ;)

My dzisiaj po szczepieniu Bruna, za tydzień USG bioderek - jeszcze niedawno przechodziłam to samo z Laurenką ;)

Jak spędzacie święta? Może wyjeżdżacie gdzieś? A może idziecie do rodziny? A może same przyjmujecie gości? A choinka?-żywa czy sztuczna ( rok temu na tym forum rozmawiałyśmy o choinkach :ico_haha_02: ) My po raz pierwszy wigilię robimy u nas w domku, przyjadą dziadkowie i ciocie naszych dzieci no i oczywiście Św. Mikołaj :ico_oczko: a choinka - żywa, pachnąca...

Miłego popołudnia życzę

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość