Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

08 gru 2011, 21:44

buzok no 14 strasznie szybko zwlaszcza teraz kiedy mam juz jedno dziecko :ico_oczko:
sa chwile ze zapominam ze jestem w ciazy :ico_szoking:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

08 gru 2011, 22:21

sa chwile ze zapominam ze jestem w ciazy
to tylko znak jak dobrze znosisz tą ciążę :ico_brawa_01: . Bardzo się cieszę :ico_brawa_01:

[ Dodano: 08-12-2011, 21:43 ]
Wrzucę pare nowych fotek :-D
moje dwa całuśniki :-D
[img][img]http://images41.fotosik.pl/1204/98f5846138366b0fmed.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 08-12-2011, 21:51 ]
[img][img]http://images37.fotosik.pl/1221/ece153062e7a9ae9med.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 08-12-2011, 21:52 ]
[img][img]http://images46.fotosik.pl/1215/14ec848a0d7955f8med.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 08-12-2011, 21:54 ]
No i chyba tyle :ico_zly: , bo strasznie mi zwolnił net, i nie chcą mi się wgrywać :ico_zly:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

09 gru 2011, 12:12

buzok sliczne te wasze calusniki i oczywiscie :ico_brawa_01: dla Adianka jak on slicznie chodzi
Nadia potrafi jak narazie za raczki ale wiem ze od dziadkow dostanie pchacza na swieta to moze zacznie probowac sama :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

09 gru 2011, 12:36

Hej dziewczyny, ja na chwilkę z pracy, bo ostatnio z racji końca roku zawalona robotą jestem.

buzok super całuśniki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Krzysiu tak samo buzi daje z szeroko otwartym dziobem, Bartek mówi, że go "mniama" :-D

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

09 gru 2011, 16:12

ale wiem ze od dziadkow dostanie pchacza na swieta to moze zacznie probowac sama
ja uważam, że każde dziecko idzie swoim rytmem, nic na sile :ico_sorki: , Adrian bez pchacza ot tak poprostu zaczął sam chodzić, moja Oliwka zaczęła jak miała 13 miesięcy. Adrian to mały łobuziak i bardzo ruchliwy chłopczyk, wszystko robi szybciej jak Oliwka :ico_sorki: .
Spokojnie przyjedzie czas i na Nadie :-D . Ale pchaczyk napewno się przyda :-D , my mamy jeździko pchacz :-)
Krzysiu tak samo buzi daje z szeroko otwartym dziobem, Bartek mówi, że go "mniama"
hehe młodszy syn zjada Ci starszego :-D , fajne to ich calowanie :ico_brawa_01:

Adrian jest bardzo zazdrosny :ico_olaboga: , wystarczy, że Oliwia przytuli się do taty, a on od razu ją atakuje i to z taką ogromną złością, że szok :ico_szoking:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

09 gru 2011, 22:36

Hej Kochane Moje :)

Nie było mnie długo długo na forum nawet nie miałam chwili aby poczytać co piszecie dziś mam wolniejszy wieczór i w końcu znalazłam chwile na forum!

Aniulka cudne fotki Nadusia śliczna dziewczynka rośnie a jaka do taty podobna to tak jka moja Klaudia też czysty tata! Wrzuć fotki z USG owego maleństwa! Ja z Klaudią w 14 tyg poczułam pierwsze ruchy nie takie konkretne ale takie delikatne motylki ciekawe kiedy ty poczujesz pierwsze łaskotki! ?

Buzoczku Aduś cudny chłopak, nie przejmuj się że nie ma jeszcze ząbków jak już zaczną wychodzić to pewnie jeden po drugim jak grzybki po deszczu! Dobrze że ten zabieg teraz zrobiliście a nie później bo mógłby to gorzej znieść, a powiedz teraz już jest lepiej? Cudowne jest to zdjęcie z Oliwką jakie kochane rodzeństwo!

Gaga Twój Krzyś bije na głowę wszystkie nasze maluchy! On jest niesamowity tak super sobie radzi a do tego taki śliczny jest tylko schrupać :)


A co u nas tak króciutko choć wiem ze pewnie mi nie wyjdzie bo ja zawsze chce mało napisać a wychodzi mi litania!

[ Dodano: 09-12-2011, 21:48 ]
Będę pisać tak partiami i wysyłać bo nasz komp. coś się od kilku dni sam wyłącza i nie chce stracić całego tekstu!

Duśka to mały zbój oj niedobra jest strasznie..... Najbardziej lubi walić łapkami w kompa - oj jak widzi guziczki to po prostu oczka jej się świecą jak iskierki! Raczkuje wszędzie a raczej biega na czworaka po całym domu nie można jej z oka na sekundę spuścić! Wszystkiego się chwyta i wstaje na nóżki nie ważne czy to ściana, stół czy moje spodnie!

Co do ząbków to mamy 2 na dole tak jak było tak i jest teraz czekamy na górne jedynki, już je widać ma takie białe kreseczki ale jeszcze się nie przebiły!

Ostatnio Duśka była chora zasmarkana strasznie i kaszel taki brzydki miała, ale lekarz nie chciał jej dać antyb. bo powiedział że i tak jej nie pomoże! Po niej ja się rozłożyłam, jeszcze mnie trochę trzyma Klaudii przeszło a teraz znów zasmarkana jest! Od dzieci cały czas coś łapie, ale to nieuniknione przy kontakcie z tyloma dziećmi!

Mówi ładnie - mama, tata, wawa, baba, daj, nie ma, tak, nie, i najfajniej jej ostatio wychodzi adzia cokolwiek to znaczy!

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

09 gru 2011, 22:59

Witaj Aga :ico_brawa_01:
teraz już jest lepiej?
tak teraz już jest ok :ico_sorki:

Zdrówka dla malutkiej. Widziałam fotki na NK jest cudna :ico_brawa_01:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

09 gru 2011, 23:05

My też mamy pchaczka z firmy vtech takiego z klawiszami na dole i słuchawką po prawej stronie ( nie wiem czy wy macie te same) ale dla Klaudii to jeszcze za wcześnie aby go pchać bo bo on za szybko objeżdża i ona nie nadąża nóżkami przebierać i się przewraca ale za to uwielbia bawić się tym panelem grającym!

Chyba Aniula się pytała co kupujemy maluchom pod choinkę szczerze Wam powiem ze nie wiem chciałam Klaudii kupić taką zjeżdżalnie co się piłeczki wrzuca z góry a dołem wypadają ale jeszcze nie wiem nie jestem pewna czy to dobry pomysł! Jeszcze muszę pomyśleć popatrzeć co mają w sklepach z zabawkami! Na razie czasu nie miałam bo od 3 tyg. całe weekendy spędzamy na szukaniu samochodu bo chcemy 2-gi kupić dla mnie abym miała czym do pracy dojeżdżać i to co do tej pory oglądaliśmy to masakra jakaś niby opis super a jak pojedziemy zobaczyć to albo podrapane albo tak ubrudzone w środku albo coś cieknie z silnika! Nie warto kupować takiego badziewia aby za chwilę wywalać kolejne pieniądze na naprawy! A potrzebuję drugie auto bo mój T. robi nadgodziny i zaczyna pracę o 6 a nie ma dojazdu więc ja muszę wstawać o 5 aby go zawieźć a do tego Klaudie też muszę zrywać tak rano! No ale dziś dzwoniłam i babka w Manchesterze ma do sprzedania PUNTO z 2002r. za 1000F tak że jedziemy zobaczyć! A najfajniejsze że dzwonie i się produkuję a babka do mnie czy jestem z PL a ja tak a ona to możemy po polsku pogadać :) też polka :) Mój T. tak sceptycznie nastawiony do kupienia auta od polaków bo my zawsze kolorujemy i nie mówimy prawdy ale jutro się okaże!

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

09 gru 2011, 23:15

z klawiszami na dole i słuchawką po prawej stronie
nasz też z słuchawką i klawiszami, nie wiem jaka to firma, bo pudło P wyrzucil, ale kupiliśmy w smyku :ico_noniewiem: , może to ten sam, i można go szybciutko w jeżdzik zmienić.
i się przewraca
Adrian nie ma problemu chodzić a nim, ale tak czy siak zmieniliśmy na jeździk, bo on już bardzo dobrze sam chodzi :ico_sorki: . Ale jak siądzie na siodelko to jeszcze nie wie, że trzeba nóżkami się odepchnąć, żeby ruszyć :-D , ale muślę, że to kwestia czasu :-D

Trzymam kciuki za trafny zakup auta :ico_sorki:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

09 gru 2011, 23:16

Dzięki Buzoczku za uznanie dla mojej córci :) Śliczna do ona jest to fakt ale jaki zbój to masakra po prostu będąc w ciąży tak chciałam córeczkę bo chłopcy to zbóje ale ona bije ich na głowę! W ogóle się nie słucha dla niej słowa "nie rusz" albo "nie wolno" nie istnieją jak ona wtedy robi to jeszcze bardziej! Nie wiem już jak do niej dotrzeć a z kolei nie chcę na nią krzyczeć bo ona i tak jest z nami tylko 1,5 -2 godziny dziennie i chce by to był dla niej miły czas a nie aby myślała że mama tylko krzyczy i mówi NIE jak do domu wraca! Wtedy staram się znaleźć jej inne zajęcie i odciągnąć od miejsca gdzie broi! Nie wiem czy dobrze robię ale nie lubię na nią krzyczeć potem mam takie straszne wyrzuty sumienia że szok :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Może wy mi moze podpowiecie co źle robię albo jak inaczej ją nakłonić aby słuchała jak mówię NIE RUSZ, NIE WOLNO!

Oj i znów litania mi wyszła ja nie potrafię krótko pisać!

Trzymajcie się kochane moje postaram się częściej zaglądać ale nie mogę nic obiecać bo w tygodniu to jestem tak padnięta że sama nie wiem jak się nazywam!

Dobranoc i miłego dzionka jutro życzę!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość