Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

09 gru 2011, 22:54

.tez zoladkowa grypa???
niee. Przeziębienie
Blanka26 napisał/a:
Nas też czeka USG po nowym roku
a le czemu ? to tak profilaktycznie?
Mat miał maleńką dziurkę w serduszku, pediatra zaleciła sprawdzić jeszcze.
to maly zaczyna do mnie gadac.... :ico_szoking: a ja chce zeby on spal :ico_olaboga:
:-D
mój jak zasnął o 19 na inhalacji tak śpi> ale on osłabiony jest

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

10 gru 2011, 09:58

Witam :)

tabogucka za ząbek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
U nas też cisza z ząbkami :-)

Blanka26 eh te choroby oby tam u Ciebie juz sie wszystkie choroby skonczyly :ico_sorki: Zdróweczka :ico_sorki:
Ja to mialam ospe bo pamietam jeszcze :ico_noniewiem:
Tak? to sprobuje ten ustnik bo ona tak sie strasznie tego boi ze nie moge sobie poradzic :ico_sorki:
U nas moj D. tez dostanie paczke ale tylko słodycze :ico_noniewiem:

[ Dodano: 10-12-2011, 09:01 ]
A ja ide wypic kawausie :ico_kawa: :-)

Mala dobrze sie czuje wiec moze antybiotyk bedzie niepotrzebny :ico_sorki:
Spala cala noc dobrze :-)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

10 gru 2011, 10:50

Mala dobrze sie czuje
super wiesci :ico_brawa_01:

[ Dodano: 10-12-2011, 09:59 ]
oj starsznie dlugi ten moj podpis jak dodalam zabki na suwaczku.... :ico_olaboga:

[ Dodano: 10-12-2011, 10:06 ]
a da sie tak zrobic zeby te zabki obok zdjecia byly? jesli tak to prosze napisac krok po kroku jak :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

10 gru 2011, 12:05

tabogucka, moj tez właśnie dlugi podpis :ico_noniewiem:
Biore sie zaraz za sprzatanie :-D

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

10 gru 2011, 12:15

czesc dziewczyny...

tabogucka, to chyba trzeba oddzielis spacja, a nie enterem :ico_noniewiem:

czytalam chyba z 5 stron :ico_haha_01:
My 3 dni temu Poli nowy fotelik kupilismy, bo w tamtym sie darla strasznie i szarpala, odpychala sie nogami od oparcia kanapy i generalnie wszelkie przejazdy autem byly koszmarem :ico_sorki: a akurat Gabriel wczesniej mial taki go****ny fotelik od 9 do 36 kilo za pare zlotych, ze jak mial 2.5 roku to juz mu ten 15kg+ porzadny kupilismy, a tamten poszedl w smieci, a tego 0-13 nie mial wcale, wiec dla Poli kazdy jeden fotelik znowu musimy kupic nowy :ico_noniewiem:

u nas tez kolejny zab wyszedl-na dole dwojeczka, mamy juz 7 zebow :-D jednej dlnej 2 nam brakuje...

Polka bryka ostro, wszedzie juz wlezie, lata po calym mieszkaniu i potrafi sie juz wkurzyc, najgorsze, ze do aptopa eci i go ciagnie za matryce do tylu, trzeba uwazac, zeby nie zrzucila ze stolika, no i tak kombinuje, ze sie wiecznie wywala na prawa strone i kilka razy glowa grzmotnela, az ma pekniete ucho od gory i w tym miejscu ma cale sine :ico_sorki: miala tez guza na czole, ale zniknal szybko.

Juz jest na tyle duza, ze kapie ich teraz razem z Gabrielem, wsadzam do wanny i siedze obok, Pola najpierw cala "podjarana" :ico_haha_01: chlapie i sie przewala, a po chwili ciekawosc bierze gore i zaraz tam stoi i kran tarmosi, kosmetyki siega, trzeba bardzo uwazac, zeby sie nie wywalila, bo by sie zeby chyba posypaly...

Widze, ze chorobska u wszystkich :ico_olaboga: u nas Gabriel po raz enty juz w tym polroczu chory, jak po nowym roku tez tak bedzie chorowa to go chyba wypisze z rzedszkola, bo sie zameczymy :ico_olaboga:

Blanka, u nas to samo-jak Gabriel jest przeziebiony to czesto takk kaszle, ze w koncu zaczyna wymiotowac :ico_olaboga: koszmar

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

10 gru 2011, 12:17

wcziraj sie farbowalam od razu lepiej sie czuje :-D :-D

[ Dodano: 10-12-2011, 11:20 ]
Fintifluszka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za ząbka :-)

My wlasnie tez mamy kupic fotelik :ico_noniewiem:
Spryciula z Poli :-) moja to nie chce raczkowac :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

10 gru 2011, 13:09

u nas już dużo lepiej. mateunio przespał całą noc :ico_brawa_01: ładnie zjadł :ico_brawa_01:
Teściu znów chory, złapał od żonki. Ma zmieniony głos kaszle i smarka. jak go zapytałam, czy chory (co gołym okiem widać) odpowiedział nie :ico_szoking: jaki to gościu jest, no czy taki wstyd być przeziębionym???? :ico_szoking:
niech mi tylko do dzieci podejdzie to za kudły wywlekę na korytarz :ico_zly: ostatni raz mi dzieci któreś zaraziło!!
Blanka26 eh te choroby oby tam u Ciebie juz sie wszystkie choroby skonczyly :ico_sorki: Zdróweczka :ico_sorki:
dziękuję :-)
a da sie tak zrobic zeby te zabki obok zdjecia byly? jesli tak to prosze napisac krok po kroku jak
nie oddzielaj podpisów enterem tylko spacją
Polka bryka ostro,
spryciulka :-) :ico_brawa_01:
Juz jest na tyle duza, ze kapie ich teraz razem z Gabrielem, wsadzam do wanny i siedze obok,
też na to czekam :-)
Blanka, u nas to samo-jak Gabriel jest przeziebiony to czesto takk kaszle, ze w koncu zaczyna wymiotowac :ico_olaboga: koszmar
no wczoraj mi zwróćił całym słoiczkiem brzoskwiń :(


dziewczyny a aja chcę kupić krzesełko do karmienia. polecicie mi jakieś????

myślałam o tym, ale mam z tej firmy łózeczko turystyczne i jest totalnym badziewiem, nie wiem jak z fotelikiem

Obrazek


podoba mi isę to :)

Obrazek
tylko czy mąż się zgodzi na taką cenę :ico_noniewiem:

[ Dodano: 10-12-2011, 12:11 ]
to pierwsze z przesyłką kosztuje 200 zł
a to drugie 250 zł,

to drugie to baby design, posiada atest IMiD,

[ Dodano: 10-12-2011, 12:21 ]
NowSejana dopiero teraz zauważyłam, ze Twoje dziewczynki miały urodziny w czwartek. Wszystkiego najlepszego dla nich!!!!

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

10 gru 2011, 13:38

Blanka, jak dla mnie to one wygladaja tak samo, tylko drugie ma kola tylko z tylu :ico_haha_01: ja wlasnie mam takie, moje jest z mamtu, powiedzialabym, ze jest identyko jak to drugie, nie rozni sie kompletnie niczym procz koloru, bo ja mam zilono szare. Jak dla mnie jest ok, mam po Gabrielu, jak je Poli umylam i popralam to bylo jak nowe, oparcie sie pochyla dosc sporo, wiec uzywalam go jeszcze nim Pola sama siedziala, u mnie siata pod spodem jest zawsze zagracona :-D no i ta wysciolka welurkowa jest czesto prana, bo jak cos ci na nia zleci to nie zetrzesz, wlepia sie i wsiaka blyskawicznie, po kilku dniach wyglada nieciekawie...

[ Dodano: 10-12-2011, 12:38 ]
http://ecx.images-amazon.com/images/I/4102KU1ZjeL.jpg

[ Dodano: 10-12-2011, 12:39 ]
to nasze...

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

10 gru 2011, 13:45

Fintifluszka, dzięki, no faktycznie takie samo :ico_haha_01: ale mimo wszytsko i tak przejdę się najpierw do sklepu żeby zobaczyć je na żywo. Ta wkłądka jest dla mnie jak najmniej ważna. Tylko,że jedne foteliki są z ceraty (podobno lubi pękać na zszyciach ) lub z materiału (który jest trudniej utrzymać w czystości :ico_noniewiem: )
A powiedz, czy Pola się w tym nie poci????? Ile zapłąciłaś za swoje krzesełko???

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

10 gru 2011, 14:03

Ile zapłąciłaś za swoje krzesełko???
nie pamietam dokladnie, ale tez kolo 200zl :ico_sorki: pamietam, ze w sklepie je pozniej widzialam za 250 i zatarlam rece, ze na allegro duzo oszczedzilam, ale nie pamietam dokladnie :ico_noniewiem: moje nie jest ceratowe, ale nie wiem jak wytlumaczyc co to za material-jak sie zaraz wytrze to schodzi idealnie, jest takie gladkie, nie ma struktury choc jak sie przyjzec z bliska to niby sa takie "robaczki" malutkie :ico_oczko:
wiesz Polka w nim siedzi tylko do jedzenia, wiec raczej sie nie poci :ico_noniewiem:
a co do szyc to ono ma prawie wszedzie lamowke

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość